• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
holky já do ted telefonovala s kamoškou, uff až mě bolí ucho.

mabe já to budu kupovat v obchodě, vyjde mě to tam nejlevněji a možná mi tam kamoška, ještě zařídí slevu. uvidíme:slight_smile:

jinak vítám carcul a suny :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj mony :grinning:
11. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
sun,no proste klasika tehu problemy vis(zaha-ale uz nezabira ani rennie,boleni bricha,zada,a nevolnosti nocni a taak)...ale furt si libuju ze pres den to celkem jde..a taky kdyz vidim problemy jinych tehuli jsem rada za tyhle(ve srovnani s tim-kravoviny)

mabe..ona je asi taky unavena :wink: ti pak ukaze divocinu az se vyspi :grinning:
11. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
suny, jo citim, ze se sem tam pohne. je pravda, ze to citim jakoby dozadu, ne nahoru na pupek. tak mozna to bude i tim pootocenim, ze to tak necitim hodne.
11. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Car to je pravda ale ty záda jsou masakr docela no. ani už mina ně nic nepomáhá

Mabe no ona může kopat i dovnitř a prý to ani nemusíš cítít.
11. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
mona..ahooooooj mamino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jakpak se mate?

holky jakou vel.berete sitovejch kalhotek do porodky?a jaky tampony do podprdy?
11. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Car sítovky nevím ješě ale ty prsní vložky mám z dm od babylove. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
holky, asi jo, je otocena dozadu.

carcu, ja o tech spodarech jeste nepremyslela. :confounded:
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Holky, já v poslední době taky špatně spím v noci a přes den jsem nějaká unavená. Kurnik ještě se naučím spát odpoledne :grinning: . V útery jdu do poradny a měli by tam už být i vysledky, tak jsem trošku nervozní, ale věřím, že vše bude ok, protože kdyby ne, tak by mi určitě volali:slight_smile:...
11. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
moni, urco to bude ok. ja jsem zvykla spat pres den a pekne si dospavam tu noc. jakmile se vzbudim na zachod, tak pak uz nemuzu zabrat treba hodku. hruza.
11. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
jdu obrat maso do polivky, pak prijdu.
11. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mony jasná že všechno bude v pořádku. :grinning: ale nervozitu chápu.

Ty noci jsou teda hrozný já to mám taky tak ale já neusnu bolestí zad. prostě žádná poloha mě nevyhovuje ale většinou spím od 9 do 11 večer dneska teda ne budu čekat na manžu a pak padnu za vlast. :grinning:

jsem dala pračku a docela mlátí tak snad mi nikdo nevynadá
11. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mabe jasný a dojdi já tu budu. jsem zas sama doma a v telce kulový.
11. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
mona..a jaky vysledky?se delaj naky testy?nebo jen tobe?a urco volaj kdyz se neco nezda..ale budu drzet paluchy..a kdybych nemela litaniho kopec,klidne odpol spim :grinning: :grinning: :grinning: vsak proc ne...

holky jsem dostala servano na tri doby od dr,hihi :grinning: :grinning: :grinning: pry se ji snad zdam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sun..no ja uz si chci davat do kupy veci do porodky,at to mam nakoupeny
11. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
car co jsi dr provedla? :grinning:
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
mabe, no já chodím často v noci na záchod i víc jak 3x a naštěstí hned usnu. Ale já mám spíš problém jít brzo spát. Vždy jsem chodila kolem 10-11 večer a ted tak usnu ve 12-2. jak kdy :confounded: ...proto někdy spím tak dlouho dopoledne, já bych spala i dýl, ale je mi líto zaspat ten den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mony to já usnu v těch 9 do 11 večer a pak kolem 2 a vstávám o půl osmé s manželem a v noci samo tak 6 krát na hajzlík a před den neusnu jen asi párkrát se mi to povedlo
11. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
hihi holky ja na hajzlik chodim co hodinu v noci,obcas treba dve hodky :grinning:

sun..no jako jsem si volala na vysledky(co tri mesice chodim na hematologii uz par let)no a ze jako jsem minule necekala na vysledky a na poradnu a sla domu ze mi bylo blbe..nooo a jako ze si na ne zavolam..a zavolala-ale az skoro po dvou mesicich :sweat_smile: a pry jako ze tehule s myma nalezama kontrolujou nejdyl po mesici,ale kdo to mel vedet ze :grinning: :grinning: :grinning: a taky tam maji natresk tak meli co delat mi tam na rychlo soupnout-tak musim v utery,prej :grinning: :grinning: :grinning: se mi tam teda chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
ja jdu spat do 12h, dalsi curani kolem 3h, pak 5h to si beru prasek na stitnici a nemuzu usnout. dneska odpo po pul hodine se me chtelo zase curat ale zaspala jsem to a pak sem se probudila, ze jsem malem praskla a ten mocak bolel jak svina. :confounded:
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Car teda ty jsi číslo. :grinning:

Mabe masíčko obraný? čeče takovej vývarek bych si dala. joooo holky já se musím pochlubit včera jsem snědla celej oběd byli jsme v restauračce a já si dala hovězí vývar to jsem dala půlku ale pak kuřecí steak sse sýrem a americký brambory a to jsem spráskala celý. :grinning: manža koukal. :grinning:

Mabe já to většinou taky zaspím ale ráno to sou bolesti tak radši chodím v noci no jenže to se vzbudím a čumákuju a nemůžu usnout no
11. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
vsak ja v noci jdu. ale po hodce se me nechce.

tedka je na barandove velka filmova loupez :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
My barandov nemáme a nic mě v telce neláká mám puštěnou telku na žhavých výstřelech ale nekoukám a radši se věnuju vám jsem vás dneska teda pěkně odbývala tak to musím napravit , za chvili jen pověsím pračku a je to.
11. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
suny, ty ses teda hodna :wink:
11. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
že jo??? já jsem si taky říkala, holky mám prosbu víte některá o té soutěži t-mobilu že když pošlete svoje rč a iniciály tak že vám pošlou 3 telefony?
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
suny, nevim o tom nic. jezis, me to sere ty pohyby. ja vim, ze je to urco ok, ale ten cervik v hlave. :unamused:
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
sun..ja na ty doktory moc nejsem,kdyz mi nehori pod prdeli :sweat_smile: nemam je rada..no a taky jsem se dnes teda chtela dovolat k zubarce a nic..tak snad me do porodu stihne objednat :grinning: ..

holky ja mam novu,ale cumim do kompu :grinning: takze jen kulisa :grinning:
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
carcu, ja mam tu zubarku taky rest. :confounded:
11. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
mabe..no :grinning: ale kdyby to nahodou nebylo,snad se tolik nestane..ale beztak se to stihne :grinning:

suny..o tom nic nevim :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Kočky, jste se rozjely :slight_smile:
Já jsem dala sprchu a ležím u telky :wink:

Ahoj Suny :slight_smile: ptala jsi se dokyho, který týden teda jsi?

Ahoj Car...kočko spočni trošku :wink: :grinning:

Moni, za kolik a kde mají ty kočárky? Jela bych na ně mrknout :wink: A nějakou recenzi jsi četla nebo ho někdo má? Já nikoho, kdo by ho měl neznám....
11. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
no, mela bych tam jit. mela jsem jit na preventivku v zari. :unamused: kazdej vecer si rikam, zitra zavolam a nic. :grinning:
11. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.