• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
11. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj Luci no neptala jsem se no nějak mě to nevyšlo, se mi to vykouřilo z hlavy ale asi 28tt to je nejmín a podle ms tak to beru podle toho no.

Mabe neplaš malá je v poho jen asi kope dovnitř což je jasný že nemůžeš cítit. :grinning:

Zubařku mám za sebou ale prý tam mám jít ještě na začátku února ale proč to nevím prý mají být prohlídky dvě ale nechápu to.
11. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Mabíku, díky :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky tak ten kočárek má kamoška akorát je to v-cross což je rpý skoro to samý a je s ním nadmíru spokojená
11. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
suny, je to to stejny, akorat ma podvozek vepredu jedno kolecko a ja chci v-travel cili dve.
11. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Suny, já byla u zubaře a mě neříkal, e bych měla přijít ještě jednou...pouze mi dal razítko do průkajdy, vyvrtal kaz a šla jsem...např. moje švagrovka nebyla vůbec a nikdo jí nic neřekl...
11. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
mabe no vidíš to já ani nevím ale je fakt s ním hodně spokojená tak snad budete i vy.

luci je to asi o lidech já mám v průkazce i ekg tak jsem tam zašla. at to mám no.
11. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
suny, uvidime v tom lednu v reale.

holky, ja mam takovou predtuchu, ze na stedrej den budu brecet. bude to u tech tchanovcu a budou tam i nasi a vim, ze dostanu darky pro malou. budu spokojena, ze sme vsichni spolu a urco dojata. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
na zitra se taky moc tesim na ten vanocni vecirek. budou kamaradi kouzlit, pak country hrat ty nase pisnicky. zazpivam si, pokecam, ty lidi mam hrozne rada. od malicka sme jezdily pod stany hrat na kytary, ja zpivala za cokolady v hospode na stole. :slight_smile: no, proste parada.
11. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Suny, jsem se ptala dokyho na vše, co mám v průkazce, jestli to mám podstoupit a říkal, že není třeba...že nemusím ani k obvodní....pouze ten zubař, abych pak neměla nějaké potíže :wink:
A jinak už se cítíš lépe?

Mabe, začal se mi hodně líbit...taky o něm uvažuju :wink:
11. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mabe ty máš teda předtuchy, my jsme se domluvili že manža půjde na štědrej den dopol. k jeho rodičům a na večeři půjdeme k našim. a pak domů máme to 10 minut a abysme nebyli sami tak to uděláme takto no. je to asi lepší.

my dostaneme od všech asi penízky. pro malýho koupíme sami to nic chtít nebudeme.
11. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
mabe..ja tam nbyla pres rok :sweat_smile: ..no tak to ted napravim-snad :grinning: :grinning: :grinning:

luci..no za chvili jdu do sprchy a musim taky na kute..zitra ta skola :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ty jakpak se mas?
11. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mabe tak to máte super kamoše to my takový nemáme. se budeš bavit to je fajn a třeba ti to rozbalí i anička v bříšku. :grinning:

Luci já se neptala a oběhala si to sama, i tu zubařku radši mě vrtala osmičky abych neměla problém. a obvodák mi tam akorát napsal na co jsem alergická. ekg vše v pořádku tak snad už je to všechno.
no cítím se líp jak kdy luci a dneska sjem hrozně unavená. tady jsou rany nevím co ti sousedi dělají teda. :grinning: já pověsila pračku a dneska na to prdím. až dojde manža půjdu se sprchnout a asi zalehnu jeslti teda kubík dovolí. :grinning:
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
ja to snad taky stihnu. pokazde se me sestricka pta, co ten zubar? tak bych se do toho ctvrtka mela aspon objednat, abych ji mohla rict, ze uz jsem objednana. :grinning:
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Car, mám se fajn...jen mě trápí krk, ale to snad přejde :wink: Ty brďo, škola...no, jsem ráda, že mám odklad...by se mi fakt nechtělo, tak ať ti to tam utíká :wink:

Holky, co zítra vaříte...nevím, co mám udělat... :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
mabe to je dobrej nápad vlk se nažere a koza zůstane celá :grinning: tak se aspon teda objednej.
11. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
to jsou jako kamosi nasich a samo moji kamosi,kdyz je znam od malicka. ale jsou to super lidi. vidame se jednou za pul roku nekde na hrani v hospode a je to super. me to vzdycky zahreje u srdicka. :slight_smile:

nasi maji neco koupenyho pro anicku a jeste me chteji dat penize. tchanovci nevim. poslala jsem tchyni seznam, co me muzou koupit, treba i babicky, kdyby nevedely co, ale nevim. tchyne chtela porad vedet, co chci ja, ale ja chci pro anicku.
:grinning: luci já nic ale s mamkou budeme dělat pangasia na másle a brambory a salát.
holky, tak tedka zacla kopat, ale jakoby do zadku, primo do otvoru. tak jak ona je otocena?? :grinning:
11. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Mabe vidíš tak prostě ti dává najevo ž e se nemáš strachovat. no nás se všichni ptali co chceme a tak od babiček jsem si koupili nádobí a od zbytku penízky a půjdou malýmu. tchánovce neřeš
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
luci..knedliky plneny uzenym :grinning: a v nedeli houbovku(manza zas chce)
11. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
car mnáááááááááááááááááááááááááááááááááám akorát to zelí by mě položilo mám z něho hrozný křeče
11. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
suny, jojo, jsou to takovy tlaky do konecniku sem tam, ale vim, ze je to ona. proste je umistena nejak blbe.

luci, ja mam udelanou tu slepici polivku a udelam UHO - maso na stave s kolinkama a v nedeli rizek s bramborovou kasi.
11. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
mabe blbě ne jen jinak no. já zas mám malýho nahoře hlavičkou tak mě tlačí do plic a žeber a nožičky má u močáku ještě roztáhne ruce a budu mít modřiny všude. :grinning: uho???? co to je,???
11. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
zeny,jdu..musim..ete musim trosku pofackovat kuchyn,do sprchy a na kute..tak se mejte paaa :grinning:
11. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
car tak papa
11. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
holky tak já ted ještě malovala ty květinače a už to se zádama opravdu nedávám. Tak budu pokračovat zítra, stejně mi to už nešlo:-P...

Car, já nevím co to jsou za testy, poslal mě tam doktor, že to už budou poslední testy, nevím jestli na vadu nebo na co, zeptám se ted v útery k čemu to bylo.

Luci ten obchod je v Hrabůvce ve špaličku, ale maji tam jen pár barev, ale když si vybereš na netu barvu a objednáš si jí u nich, tak ti max do 14 dnů přijde. Já tam šla hlavně kvůli toho, abych ten kočár viděla na živo a zkusila si ho složit. Tak skládání uplně jednoduché a přitel říkal, že je dobrý. tak ted jen vybrat barvu a objednat:slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
suny, uho je maso na macce jako univerzalni hneda omacka, to je takovej rodinnej nazev.

car, ahoj

tak anicka dava mamce najevo, ze je ok. :wink:
11. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Luci tady máš stranku, co mi dala ta paní. Dole jsou různé barvičky a máš vyběr ze tří spodku, jako koleček. jen cena neodpovidá na netu, v obchodě stojí 7.990,-.

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=8278&kategorie1=1&kategorie2=29
11. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky, jdu se divat na telku a uzivat si aniccinyho kopani :wink:
11. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.