• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky tak já jdu do sprchy a pak asi spát doufám, tak papa
11. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky, tak se mějte :wink: :slight_smile:

Moni, děkuji za info :wink: Ta cena je až neskutečně dobrá :slight_smile: Mě se moc líbí ten hnědý....ta ty peníze se ani nevyplatí pro něj do Polska, si myslím...a nevíš, co u toho všechno je? Je tam i pláštěnka atd.?
11. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Luci je tam i plaštěnka všechno v té ceně...A ten hnědý je moc hezký, viděli jsme ho ve skutečnosti a už ho měla paní zamluvený a říkala, že má další v objednávce. tak taky uvažuji:slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Moni, je fakt moc pěkný, manžovi se taky líbí...Chtěla jsem původně jiný, ale za 14tis. a bez pláštěnky atd...a ani neměl nafukovací kolečka. Tohle je bomba za tu cenu, navíc tam jde dát sporťák po i proti směru a to je taky výhoda :wink: Se tam zajedeme podívat :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Luci jojo my ted řešili barvu a asi vezmeme tento, mě se libil a přiteli se líbi taky. Luci je to fakt super cena, ani na internetu jsem nesehnala lepší. A v Polsku mají ten kočár na trháh levnějjší asi o tisíc korun, ale zase mají jen rok zaurku a tak na to budeš mít u nás 2 roky.

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7836&kategorie1=1&kategorie2=29
11. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
holky ste tu este potrebujem pomoc
11. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
mona já tu jsem, jen odbíhám:slight_smile:..copak??
11. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Holky, já jsem tu taky...jen jsem koukala na seriál :wink:

Moni, je fakt pěkný...a zkoušela jsi s ním jezdit? Je lehký? A jak se ovládá?
11. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Luci nějak jsem nezkoušela s ním jezdit, mě to nenapadlo :sweat_smile: ..ale lehký je, paní nám ukazovala jak se skládá, jak se na to nasazujou ty nástavce a měla to vše běhěm chviličky. lepší bude, když se na to podiváš sama a pokud si na netu vybereš barvu, tak si ho mžeš i rovnou objednat. Paní říkala, že by přišel tak do 14 dnů...
11. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Moni, náš favorit je ten hnědý :wink: Moje ségra má Firkon, taky z Polska...je s ním spokojená, akorát mě se s ním docela blbě jezdí :confounded: Ale možná je to i o zvyku....
11. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Luci já si myslím, že s tímto se bude dobře jezdit, ty přední kolečka se bud můžou otáčet a nebo nemusí. My každopádně chceme čtyřkolku, tu tří radši ne, i když je pěkná....
11. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Moni, my chceme taky tu čtyřkolku :wink:
11. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
jj Luci tak to je fajn :slight_smile: ...půjdu si lehnout, už mě neskutečně bolí záda a jsem unavená. Tak dobrou noc vám přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak vidim, ze se kocarek libi i luci. :wink:

moni, copak se stalo? pak uz si nepsala.

dneska noc na ho.....byla jsem 3x na zachode a porad se budila asi hladem. jinak anicka zacla vecer, po tom co jsem psala, kopat a pak i v noci jsem ji citila a tedka rano. takze se umoudrila a rikala si, ze nesmi takhle mamcu stresovat. :slight_smile: dneska mam v planu vysat, umyt zem a jeste chci babicce pomoct s cukrovim, aspon chvilku. a v 18h vyrazim na ten vanocni vecirek s tatkou. manza pak pro me dojede, jak budu chtit.

a jak se mate vy?
12. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
tak mam vysato, umyty nadobi, tedka jdu utirat prach a zem

holky, vy si teda spinkate :wink: . ja pujdu po o :grinning:
12. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
holky, tak kde jste dneska??? uzivate si manzilky??
12. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Taka dneska jsem měla strašnou noc...ve 2 jsem ještě nespala, pak jsem chodila čůrat, no a v 6 jsem se vzbudila a nemohla usnout :rolling_eyes: Jsem protivná od rána :grinning:
Navíc, mě ráno vystrašila bolest břicha, která mi nedovolila vstát...bylo to hnusné, ale po magnésku to přešlo.

Dělám bramborovou kaši s uzeným...jen taková rychlovka. Je tady tchán, pomáhá manžovi, tak ať máme nějaký oběd.

Copak máte dneska v plánu?

Mabe, užij si večírek :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
luci, tak ty si mela teda taky noc. :unamused: ja uz si pomalu zvykam, ze se v noci uz nevyspim. aspon ze to muzu dospat po o. ja mam za sebou polivecku a tedka si dodelam omacku s kolinkama. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky som tu len na skok aby ste neboli vystrasene co sa mi stalo ale v noci som umirala od bolesti zubu uz som nevedela co mam robit a chcela som vediet ci mozem zobrat nieco ale nakoniec mi pomohol cesnek dala som si ho dontoho zubu a za hodinku super ani teras mna neboli ideme s mojim na vilet tak chcem,e porobit aj niake fotky potom pridam papapapapapap
12. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahojky holky tak jsem doma o dve hodky driv,nejak mi nebylo moc dobre a tak jsem to zabalila-stene tam dnes bylo pul lidi..jooo a taky jsem zjistila(dnes co jsme meli ucitele-ze je to pribuznej hodne dobrych znamych.ale je teda nejnudnejsi ze vsech prednasek co jsme meli(pokazdy mame jiny ucitele a jinej predmet).ale o nic neprijdu-kamaradka mi to posle mailem celou prednasku..a rano jsem stihla ete koupit darecky pro znami takze dalsi z krku

jakpak se mate?
12. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak my ted přišli od našich a jsem pěkně přežrana :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byli jsme tam na oběd a měli jsme hovězí vývar a ražničí, vůbec jsem to nemohla sníst a jsem nafouklá. Doma jsem našla svoji starou zimní bundu a zjistila jsem, že jí ted zapnu, tak super, na ten měsíc a půl mi to bohatě stačí. Mamka mi už vyparala fusák pro malého co je po mě a mám ho už doma, jak nabiju baterie, tak vám ho vyfotím, vůbec nic mu není:slight_smile:.

car já v poslední době taky utíkám ze školy, pokud je možno, dlouho nevydržím sedět ohnutá a psát. Ale příští týden ještě naposled a je ne chvíli klid:slight_smile:
12. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
mona..no me tam dneska bylo fakt blee,jsem skoro dvakrat zvracela(ale nakonec jen tak ublinkla)..no proste nejak asi nemam svy dny ted :grinning: ale zas se dam do kupy,dnes si odpocinu a zitra chci delat vyzdobu a taaak :grinning:

a jakou mas barvicku fusaku?a uz vis jakou barvu kocarku?
12. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
car ublinkla? jejda a nejsi náhodou těhotná?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak fusák je bordovy, ale to neřeším, stejně bude jen na chvili. Nakonec jsme vybrali tuto barvu

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7836&kategorie1=1&kategorie2=29.

No přítel ted začíná malovat chodbu a zítra udělá kuchyn a já se ted chystám umýt vytrínu v obyváku, to je jediná skřín, kterou ještě nemám uklizenou.
12. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
mona..no tyjo nevim..asi si skocim udelat test :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jeee hezkou jste vybrali,bude se k tomu hodit vsechno :grinning:
12. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jsem si zdřímla, po té debilní noci jsem úplně mimo...Teď koukám na pohádku a chystám se udělat štůdl s jabkama (manža si přeje :wink: )

Holky, už máte umyté okna? :confounded:
12. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
luci,je myt letos nebudu..jsem myla v lete..a umeju je az na jare
12. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj, tak manžel maluje tak neni co dělat. okna bude mýt manžel ale snad příští týden, jinak všude bordel amin týden bude. Dokud nebude podlaha tak se věcí z kuchyně nezbavim a tak nemůžu nic dělat :unamused: . tak počítam že snad začnu pomalu uklízet příští víkend :wink:
12. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky, tak my taky tedka vstaly a daly si dalsi porci obeda. ale uz bych konecne chtela jit na ten zachod. :confounded:

ja umyvala minuly tyden s tatkou okna

moni, pekna kombinace kocarku :wink:
12. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
carcul jojo bude se k tomu hodit všechno:slight_smile:

luci jojo mám umyté okna zatím v obyváku a v ložnici v kuchyni se budou mýt až přitel vymaluje, takže asi zítra. A jinak je myl poprvé přítel, mě to zakázal:grinning:...tak jsem mu alespon máchala hadry:slight_smile:.
12. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
ja si za chvilku pujdu umyt hlavu, trosku se zkulturnit. :slight_smile: dceruska dneska se ozvyva celej den - kope me jakoby do strev a konecniku.
12. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.