• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, my asi taky až na jaře...myla jsem je v červnu a mažel je teď chtěl umýt ještě, když bylo tepleji, ale nestihl to a teď v té zimě už to umývat nebude...máme těch oken na baráku hodně, takže to asi necháme až na dobu, než se prcek narodí :wink:

Market, už to budete mít za chvilku :wink: Já nemám ráda, když mám takhle rozdělané věci a nic nemůžu dělat, ale když je to ku dobru věci :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
jak jsem se vzbudila, tak mam zase plnej nos. :confounded:
12. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Jo docela to jde rychle, dneska natírá na bílo. zítra už barevně a v týdnu domaluje obrázky, pak se vše umeje a nakonec podlaha :wink: a pak teprve zmizí z kuchynskýho stolu ten bordel. je tam stůl pod počítač a nějaký pracovní materiál :wink: . zase jsem ráda že do vánoc to bude hotový abych od ledna to mohla vše přichystávat.
12. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
marki, vy to budete mit pekny :wink:
12. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
no nic, dam si na vecirku pivo a zitra uz to snad pujde.
12. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Mabe, jen si dej :slight_smile:
12. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
me jeste nikdo z nasich znamych nevidel tehu. vlastne jo, v 8tt a to sem jeste nerikala. a ted me uvidi s obrovskym brichem. budu pysna mamina. jakmile tam bude moc nahuleno, tak jdu domu. v 19h zacne blok kouzleni a potom bude hrat kapela ty nase country pisinicky. uz se moc tesim, akorat jdu sama jenom s tatkou. mamka je nemocna. manza na to neni.
12. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
luci, dam a pak si mozna dam i utopenca :slight_smile:
12. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
si rikam, ze je to uz asi nezdravy, nejit na velkou od nedele. :unamused: ale zase sem byla uplne vycistena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
luci..no na baraku to trva vid nez se umejou :grinning: :grinning: my jich taky mame nepocitane..

mabe..a cos mela dobreho?

market..vsak,zas budete mit vse brzy hotove a muzes v klidu chystat na mimiska.. :grinning:
12. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
uff tak vytrína umytá:slight_smile: a asi ted půjdu žehlit od malého věci at mi tu to nestraší na sušáku, bylo to už poslední oblečení. Už mi zbyvají vyprat deky a kombinézy a povlečení, ale to ještě nemám, dostanu až na Vánoce:grinning:

mabe děkuji:slight_smile: tak si to dneska na večírku užij, určo to bude fajn odreagování:slight_smile:
12. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
mabe..mnam utopenec..bych si dala
12. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
delala jsem tu univerzalni hnedou omacku. proste maso na macce s kolinkama a slepici vyvar. trapi me ta zacpa, uz je to dlouho od nedele. premyslim, ze zitra bych s tim neco uz musela udelat. mam si jit koupit kapky?
12. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
jsem zvedava, jak tam dlouho vydrzim. jsou tam tvrde, drevene lavice :confounded:
12. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
ja bych si treba dala hermelin mastnej, ale zas ta listerioza :confounded:
12. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
mabe..hermelin ja nepapam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ten utopenec mnaaaam

mona-ty jsi ale sikulka
12. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
lepsi asi bude utopenec
12. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Mabe, tý jo, to je skoro týden...a nebolí tě břicho? Doky mi minule radil ty čípky, že jsou dobré :wink:
Já zácpou teď netrpím, chodím podezřele pravidelně...
Utopence bych si taky dala :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
luci, neboli bricho. asi sem byla fakt hodne vycistena. tedka si tam pujdu sednout a zkusim to. a jaky cipky ti poradil?
12. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Mabe, nevím přesně, jak se jmenujou, ale v lékárně stačí říct, že jsi těhu a že chceš čípky na zácpu, oni už ví :wink: Tak ať se teď zadaří :wink:
12. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Holky tak u nás to ted vypadá jak po vybuchu:grinning: přitel se rozhodl udělat rovnou i tu kuchyn, když se v tom už zaběhl:slight_smile:. Ted do toho tady ta hromada dětských věcí a ještě peru, takže na sušáku další věci a ted se vám do toho plete pes, no nezabily by jste ho?:grinning:

Holky tak já nejím utopence a ani hermelín, takže mě chutě neuděláte:grinning:
12. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
luci, tak se povedlo. asi staci o tom mluvit. :slight_smile:

monako, tak je to vzdycky s tim pesanem :grinning:
12. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
anicka me kope do mocaku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam pred sebou hodinu jizdy salinou, tak jsem zvedava, jestli to vydrzim
12. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
holky mi koupili blbou barvu:frowning2:..v kuchyni máme žluté zdi takové tmavší a koupili jsme ted pestrou žlutou :frowning2: ...mám strach, že to ted bude moc svítit ach jo :pensive:
12. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
moni, tak co ted? musite to zkusit, ne?
12. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
no přitel se šel podívat ještě do sklepa jestli nemáme ještě oranžovou a že bychom to trošku zředili, jinak to budeme muset asi takhle vymalovat a uvidíme jak to uschne. :unamused:
12. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Mabe, no vidíš :slight_smile: a hned je líp, že? :grinning:

Moni, třeba to nebude tak strašné...ona věšinou ta barva po uschnutí není tak zářivá, jako při tom malování

:wink:
12. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Luci to doufám, nechci aby to tu vypadalo jako v cirkuse:slight_smile:...stačí že máme každy pokoj jinou barvou udělaný :grinning:
12. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Moni, my jsme to v bytě měli taky tak :grinning:
12. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Holky uff, tak jsme to poředili trošku oranžovou a uplně jsme se trefili do té stejné barvy. Tak to se mi ulevilo. Trošku jsem přiteli pomohla kam jsem došáhla dělat kraje, protože mě to baví. :grinning: ...

Luci no my máme kuchyn žlutou a kuchynskou linku zelenou. Ložnici máme oranžovou s červenou postelí. A obyvák máme bílí, ale jednu stěnu červenou a na druhé straně je červená obyvací stěna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chodbu jsme radši nechali bílou:slight_smile:...No kdybych měla barák, tak ho určitě tak barevný nedělám, to by byli spíš takové béžové barvy a vše do dřeva. :slight_smile:
12. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.