• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Tak my už máme hotovo i umyté okno:slight_smile: Tak mám radost, konečně to tu vypadá jako u lidí, snad to ten pes znovu neposkáče :angry: ...Ted bych měla jít žehlít, ale uvidím jestli to nenechám ještě na zítra:slight_smile:
12. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsme pekli cukroví a dneska jsme pokračovali, ted jsem došla 4 dny v zápřahu, necítím nohy ani záda malej kope jen trošku asi taky unavenej, ještě jsem dala pračku posbírám prádlo, dám si sváču a měla bych jít do sprchy se mi nechce už nic.ty jo teda jdu vás dočítat. :grinning:
13. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Asi si někde užíváte neděličku, co? :dizzy_face: My jsme byli u našich, byla tam i ségra s rodinou, tak jsme poseděli a už jsme doma. Venku je teda pěkná kosa :rolling_eyes:

Suny, a jak pečení? Už to máte všechno? :wink:
13. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Luci jo jo už to máme všechno jen to dát do krabic. ale ty mamka musí donést z práce takže to pak už udělá, mě bolí uplně všechno. ted jsem snědla mrkvový salát a peru. jsem fakt grogy usínám poslední 4 dny v 9 a spím až do 7 a pak znovu k našim od zítřka mám volno. tak uvidíme.

co vy? jak si užíváte neděli?
13. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Suny, já chodím spát až v noci a to jsem unavená a stejně se trápím, než usnu a ráno vstávám a jsem vyřízená :confounded:
Teď ležíme u telky a vegetíme si....Já jsem dneska zkoušela péct loupáčky s nutellou, recept mi dala Market :wink: a dostala jsem pochvalu, jsou vážně výborné :slight_smile:
Chtěla jsem dělat ještě výzdobu, máme zatím jen adventní věnec...no, ale už se mi nechce...
13. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Luci ty jsi moc šikovná teda. jinak přeju všechno nej k dnešnímu svátečku. :grinning:

já jsem sama doma za chvíli půjdu pověsit pračku a čekat na manžu nevím kdy dojde ale snad brzo no. uvidíme jak nás překvapí nebo ne. já výzdobu dělat letos moc nebudu jen stromek a to asi všechno, jsme v podnájmu a navíc nebudmee o vánocích moc doma tak to asi trochu odfláknu ale cukroví se nám fakt povedlo.

a co máš v plánu na zítra??
13. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Jéé, moc děkuji :grinning: :grinning: :grinning:

A jaké jste s mamkou pekly? Jste to docela rychle zvládly :wink: jste dobré :dizzy_face: A jak se cítíš?

No, zítra budu asi doma...něco uvařím, trochu poklidím a v úterý ráno mám poradnu. A Ty?
13. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Luci my jsme s mamkou dělaly jen asi 5 druhů cukroví ale z více dávek páč nám to chutná, v pátek jsme udělaly těsta a v sobotu pekly i tatka válel těsto já vykrajovala a mamka pekla a tak no. a dneska jsem dopíkaly a ještě zdobily a už je to hotový. ale od čtv jsem na nohách to jsme byli shánět dárky v pátek ty těsta, dr a pak ještě se psem procházka a víkend pečení jsem hotová fakt uplně nohy a záda necítím už ani. ale ted budu mít snad klid i když v úterý jdu na krev a ve středu zase ten internista tak asi budu zase v háji s nervama.
13. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Suny, to je fajn, že jsi měla takový program :wink: aspoň jsi přiišla na jiné myšlenky :wink:
To jste fakt šikovní :slight_smile:
Nervy budu mít i v úterý já...snad mám vše v poho a pak další ko až v lednu :wink: Uvidíš, že budeš mít vše ok :dizzy_face:
13. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
já mám další ko taky v lednu jen ta interna snad vše bude ok. se mi dneska sakra už nic nechce. :grinning:
13. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Mě taky ne a taky už nic dělat nebudu...Jsem se dneska vážila a mám 6kg nahoře...No, moje ségra měla do konce 7. měsíce taky 6 a pak přibrala ještě dalších 15 :confused: :confounded:
13. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Ty jo luci já mám skoro 14 ale když se ted koukám na nohy tak pěkně nateklý otřepala mě zima tak jsem si uvařila čajdu. jsem si vzpomněla tedka že sjem nedala aviváž tak snad to nebude to prádlo moc tvrdý.
13. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Suny, pro jednou se nic nestane...já taky občas zapomenu :grinning: Já jsem si dala loupáček a teď koukám na Itala v kuchyni na Primě :wink:
13. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Luci já koukám taky, ted jsem to přepla, jsem si dala lázenský oplatek mnam. a ted jen čekám na manžu a půjdu asi ještě do sprchy zatím ale sedím a pračku jsem pověsila a to je všechno jak se zvednu tak mi loupne v zádech a jdu do sedu. :grinning:
13. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
ahoooj zeny :grinning: :grinning: :grinning:

luci gratuluju k svatku,vse nej a zdravyho klucika hlavne :grinning:
13. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj ženo :grinning: jak je?? už trochu neublinkáváš???
13. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
sun..no lita mi to nejak kazdou noc,ale zatim to vzdy udrzim nez dobehnu na zachod a pak z toho nic neni :grinning:

a zitra jdu k dr a mam hromadu litani ,utery tez a streda-mame kurz a ete neco na obuhani..takze bude frmol ted..a co ty jak je?
13. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Car no dneska hrůza po 4 dnech maraton ale jinak v pohodě se snažím být v klidu.
13. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
sun..a co manza s tim v poho?
13. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Car zatím jo, ale musím zaklepat od toho tlaku se strašně bojí a stará a je uplně jinej. :grinning:

jdu se sprchnout a do hajan. tak papa
13. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
sun..paa
13. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já před chvili došla domů. Byla jsem trošku nakupovat dárky, tak už mám pár dárků pro přítele a jeden pro moji mamku. Bolí mě šíoleně nohy a záda, jde znát, že nenesu jen samu sebe:grinning:...Zítra budu asi v dárkách pokračovat, uvidím. Co u vás nového??
13. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Car, děkuji mockrát, jsi zlatá :dizzy_face:
Máš se? Ty toho máš pořád tolik? :wink:
13. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Luci všechno nejlepší k tvému svátku, hlavně hodně zdravičká pro tebe a malého :dizzy_face: .
13. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: byla jsi v Shoppinu? Tam muselo být národa...a copak jsi koupila? :wink:
13. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
mona..a copa jsi koupila?

luci,ale dnes jsem se cely den valela ikdyz jsem chtela uklizet..akorat jsem ted uvarila a trosku poklidim ten curbes..jinak nejak vubec nic nestiham :sweat_smile: ale mam taky volnejsi dny :grinning:
13. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Moni, děkuji moc...jste zlaté holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Car, to je dobře, že občas spočneš :wink:
13. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Holky kupovala jsem mu trička a mikinu. A co dál nevím...uvidím co mi cvrkne ještě do nosu:slight_smile:...

Luci byla jsem v shopinu, ale nakonec jsem jela do futura. Zítra se pojedu podívat asi do centra. uvidím ještě....
13. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
luci,zrovna mi vynadal manzilek,ze vubec neodpocivam..pritom me prijde ze jooo...

mona..ale aspon neco mas :grinning:
13. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.