• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul, no já měla strach, že nebudu moct koupit nic, když jsem nedostala tu vyplatu. Ale nějaké peníze mi přišli od pojištovny, tak jsem mu alespon něco koupila. Stejně to potřebuje. přece nebudu příteli říkat at mi dá peníze na jeho dárek:grinning:....Já doufám, že do středy nějaké peníze mi vyplatí šef. Některé holky už dostaly peníze a já nic, přitom já bych je nejvíc ted potřebovala:frowning2:...
13. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
dobre ranko, :slight_smile:

tak dneska konecne prva. dneska mam cviceni. vubec se me nechce, nejradeji bych spala, ale zase se potrebuju protahnout. jinak bude odpo asi zehleni, tot vse. vcera jsem to nezvladla se stavit, byla jsem plne vytizena a grogy. z toho vanocniho vecirku jsem se vratila v 1h a nez jsem usla to trvalo aspon hodku. pak jsem vcera musela dopo pomahat babicce s cukrovim, pak obed u tchanovcu a navsteva dvou babicek manzovych. takze jsem si ani po obede nelehla, takze uplne grogy a sla jsem spat zase az po superstar. dneska si poobedovy spanek dam poradne. :slight_smile:

jinak mam pekne napuchly ruce a boli me klouby. nohy vubec nic, ale ty ruce. ten prstynek co mam, musime s manzou dneska odriznout. :unamused: ve ctvrtek se dr. zeptam, co se s tim da delat, ale asi nic. :unamused:
14. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Mabe já už na netu sjem ale kecám ještě s kamoškou přes icq.
A koukám že budeš dneska spinkat. já jsem už dala pračku, pak dám druhou, na obídek si dám špagety a špenát se smetanou a sýrem, mnam. pak asi vyžehlím dneksa má manža vánoční večírek tak dojde nevím kdy. tak si asi budu číst a budu tu s vámi, koukat na telku musím si oddáchnout.

Mabe je to nateklý kdyby jsi viděla do pátku do neděle moje nohy tak bys ses asi lekla. hrůza i já jsem svoje vlstní nohy nepoznala. :grinning:
14. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
suny, je zajimavy, ze nohy nic, nebo uplne malicko, ze si toho nevsimnu. ale ty prsty na rukach i boli. hlavne po ranu nez je rozhybu. budu odpocivat, ale nejdriv musim jit cvicit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce se me, ale zase to potrebuju na zada. takze za pul hodky vyrazim. pak bych mela jit na svobodak pro dva darky, uviidme, jestli pujdu po cviceni nebo az treba zitra nebo ve stredu.
14. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
mabe tak si to rozlož at nemáš všechno v jeden den. cvičit bych dneska nešla jsem grogy z toho víkendu. nic už nevydržím :grinning:
jen mě bolí zase v podbřišku a nevím jeslti je to tím namáháním se o víkendu nebo se malej roztahuje nebo prdíky. nevím a když jsem to řekla dr tak mi ani magnezko nedal mám ho doma jsem si ho koupila ale bojím se ho vzít. tak nevím.
14. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
s těma prstama mabe se zkus zeptat na poradně ale asi je to normální. kdy máš poradnu?
14. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
poradnu mam ve ctvrtek, takze se zeptam. ja mam taky magnezko a normalne si ho dam. ne kazdej den, ale dam. tedka jsem si ho udelala a beru si ho na cvico. asi to mesto dneska vynecham. vsak stedrej den je az za tyden ve stredu. urco budu unavena az hruza ze cviceni, uz sem tedka. tak tak tam dojedu, ale potrebuju se protahnout. ona ta zima me probere. :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Mabe ve čtv je štědrej den ne??? no prostě příští týden jako, hrůůůůůůůůůůůůůůůza.

zima tě probere mě probírala taky když jsem šla k naši m na to pečení. já se jen modlím aby ty svátky byly v klidu a nic se nestalo a malej byl v pohodě a nikam jsme nemuseli jako na kontrolu nebo tak. uvidíme ještě na interně co mi řekne
14. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
tento tyden ve ctvrtek mam kontrolu. :grinning: svatky budou v poho :wink:

prave se divam na panorama, jak je pekne bilo na horach. :slight_smile: manza ma jet 26 do rakouska, tak snad jeste hodne napadne.
14. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Mabe já bych ten sníh měla akorát na horách ve městě udělá akorát bugr.

Jinak bude hdoně mínus a já mám tenký gatě to bude paráda. teda.

jdu snídat ty si pěkně zacvič a pak se tu ukaž ju? :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
ukazu se neboj, ja si davam tedka puncochace uz pod gate. jeste si koupim neco na tu zacpu v lekarne.
14. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
anicka uz cvici beze me :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Mabe to je fajn, Kubík ještě asi spinká. tak jsme se nasnídali a koukáme na telku. pak dáme druhou pračku a zase si lehneme.
14. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojte :slight_smile: jaky byl vikend? u nas fajn, ale su furt hrozne utahana a brisko boli cim dal vic, uz ani to magnezko nezabira :unamused: ve ctvrtek jdu do poradny, tak snad bude vse ok :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj Maji, mě v podbřišku bolí už 3 dny nevím co stím ale asi malej kope tak to tam musí vypadat. :grinning: víkend pracovní dneska jsem polomrtvá. :grinning:
14. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
suny, jj, taky si rikam, ze je to snad tim jak maly furt kope :slight_smile: ale uz se tesim az ho zase uvidim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já ted vstala a nasnidala se, měla bych jít se psem, trošku poklidit a asi půjdu koupit dalších pár dárků at mám, zase alespon něco. Pomalu se to krátí a já mám zatím dárky pro 3 lidi :unamused: . Holky já vůbec netuším co koupit tchyni a kosmetiku už mi je trapné kupovat, když měla v listopadu narozky a to jsme ji dali hafo kosmetiky. Chce to něco jiného, ale co :confounded: .

Holky ten můj malý zbůj začíná pěkně zlobit, už mi dost tlačí na močák a nebo do něj hodně kope. Je to tak nepřijemné, že lítám pořát na záchod a nic, někdy to tak hnusně pichne až v přirození. Už má asi málo místa a bude hůř :sweat_smile: .
14. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Maji já se na něj taky moc těším, dneska máme 27+6 tak zítra začínáme 29tt ještě tak měsíc a budu v klidu snad.

Mony já už mám pro všechny ale avon mi dojde až v neděli tak budu balit pak a ještě pro tatku spodní prádlo ale to mi koupí mamča takže já jsem redy jen manžovi nnic nemám ale snad mi taky nic nekoupí.
Mony já koupila tchýni a tchánovi kuchařku. :grinning:

Mony takhle se můj malej už občas předvádí taky a je to teda pěkně hnusný. :grinning:
14. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
mona, taky jeste nemam vsechno, ale vubec se mi nechce litat po obchodech samotne, takze pujdeme az ve stredu rano s manzou, to by nemuselo byt v obchodech tolik lidi :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Maji je to fakt mi byli minulej týden taky dopoledne a v pohodě to bylo. jinak ty víkendy to bude asi masakr.
14. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Suny no, ono je nejhorší, že se to malému nejvíc líbí, když jsem někde v obchodě atd. Už se stalo, že v tescu jsem nechala vozík jen tak stát a utíkala jsem na záchad a ono skoro nic. To by tě naštvalo :angry:

Jinak kuchařka není špatná, ale ona jich už docela dost má. :unamused: ach jo, ono je nejhorší něco vymyslet, než koupit.
14. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
no o vikendu uz bych tam ani nesla :sweat_smile: musim si sepsat, co vlastne jeste musime koupit, nejak ztracim prehled :grinning:
vcera jsem vybirala Tobikovi redukci na wc a normalne su z toho uplne paf, kolik je moznosti...takze jsem nic nevybrala samozrejme :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Tak vidím, že jsme na tom s bříškem všechny stejně :frowning2: Mě je od rána zle...začala mě bolet i hlava a nejsem schopná jít ani uvařit...

Suny, 29. týden začíná, když jsi 28+1 :wink:

Holky, my už dárky máme...jen pro babičku ještě musíme něco pořídit. Jinak už jsem je i zabalila a mám klid :wink: Dneska chceme ulízet a dělat menší výzdobu, ale netuším, jak to bude...snad se mi uleví :pensive:
14. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Mony tak to se mi ještě nestalo ale když vím že musím tak prostě jdu včera jsme jeli ještě k babi je to 20m inut autem a 3 benzinky jsme navšívili. :grinning:

Maji toho je tolik? jejda teda.

Ahoj Luci no jo tak já si to říkám že už od zítřka no. :grinning: , luci tak se drž a nepřemáhej se já jsem zjistila že petr nemá co zítra do práce na jídlo tak ho pošlu na menu a hotovo. dneska prostě ještě vařit to nedám po těch 4 dnech na nohách.
14. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
suny, jj je, je to sileny, mekky, tvrdy, tvarovany, rovny, se schudkama a nevim jaky vselijaky este :grinning: chci preskocit nocnik, takze na tom nechci setrit, ale zase dat treba 600 za neco aby na tom pak nechtel sedet je mi taky lito :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja varit musim aj kdyz je mi blbe :unamused: no jo, sebe bych klidne o hladu nechala, ale Tobika ne :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Maji tak to je jasný já si dycky něco udělám na papů ale aby měl i manža jenže on má možnost stravenek a tak může jit na menu víš? tak to asi hrotit nebudu i když teda mám bud koprovku nebo udělám karbenátky s bramborama to bude mít taky tak na 3 krát. a uvidíme.
14. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ježiš těch redukcí teda je. no já nevím a to je místo nočníku??
14. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
suny, jj, to je takovyto malinky prkynko na zachod :grinning:
taky se chystam na kprovku, ale polivku :grinning:
14. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
AHj koceny tak jsem zpet. utahana jak kote. do mesta jsem nakonec nesla. cviceni stacilo. tedka si ohrivam vyvarek a pak mam od babicky vepro, knedlo, zelo. :grinning: jinak odpo chci dodelat vyzdobu a vecer zehlit.
14. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
holky, jinak me sem tam pripada, jakoby to bricho bylo najednou tvrdy, udela se me teplo a pak me tak pripada, ale zadny bolesti nemam. muze to byt to tvrdnuti? co s tim?
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.