• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj mabe to je super že sis zacvičila, já si ted dělám ten špenátek a pak udělám manžovi karbenátky s bramborama. mabe je to možný já to mám zatím jen když jdu na malo na wecko ale dr říkal že je to v pohodě ani magnezko mi nedal tak nevím.

holky já mám vyčitky svědomí, manža pracuje od rána do vdčera má jen jeden den volno a ještě vánocnčí večírek a já ho pošlu pro malje nákup a zítra ráno se mnou valí k dr . chjo chudák.
14. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
jdu jíst zatím papa
14. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
suny, at se pekne stara :slight_smile:

moni, ahoj. jak je? Ja se musim zeptat na ty ruce. Dneska rano pekne bolely a byly napuchly, tedka je to lepsi. Muzes si precist muj predesly prispevek s tim tvrdnutim a rici nazor?
14. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
na tu zacpu jsem si koupila totok http://www.docsimon.cz/zbozi/psyllium-indicka-rozpustna-vlaknina-200g-dr-popov snad to bude dobry. a zazvorovy caj na nachlazeni
14. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
mabe-ja si myslim ze jeto tvrdnuti toho briska :slight_smile:
Holky, tak jsem se vzmohla a šoupla jsem maso do tlakáče...bude hned a pak k tomu jen hranlky a je vymalováno :wink:

Ahojky Mabe :wink: já s otokama zatím potíže nemám, ale myslím, že v těhu se běžně více zadržuje voda, tak to bude asi tím...

Čauky Moni, jak to vypadá s tabulkou? Pokud to nestíháš, tak mi to klidně přepošly a já už to nějak vymyslím. Bylo by dobré, abychom to už měly :wink: :slight_smile:
ale kdyz to mam jenom jednou denne, tak nic, ne? vetsinou, kdyz delsi dobu lezim na zadech u telky.
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
luci-dnes to uz spravim nakolko mam dobru naladu testy z mocu mi dopadli dobre takze este EKG krv a mam to suuuuuuuuper
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
mabe-mne sa to uz stalo ked som sa prudko postavila
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
moni, me se to stava, kdyz lezim. :confused: ale jinak to nemam a zadny krece a tak. tak ono je to asi normal, kdyz to neni v nejake drasticek forme a casto.

luci, co ty si myslis o tvrdnuti. ja si davam vepro, knedlo zelo od babicky, mnam.
14. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
a ty prsty, to je taky holt tehu :confounded:
14. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
nemuzu prece chtit, aby do konce tehu me nic nebylo :slight_smile:
mabe-vepro knedlo zelo mnaaaaaaaaaaaaaaaaam
jojo, je to vyborny :wink:
14. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
babicka to umi :wink:
Mona, moc gratuluji k výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to super :wink:

Mabe, já to taky sem tam mám, ale doktor říkal, že se mi to může stát i víckrát denně, ale nesmí to být třeba celý den. Zatím to je v pohodě :wink:
ahoj mony gratuluju a je super že výsledky jsou ok.

mabe já to tvrdnutí mám asi taky ale zatím to neřeším.

jsem po obídku koukám na harryho pottera a neche se mi už vařit manžovi tak uvidíme.
14. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Holky jsem dneska nějaká přejeta, normálně jsem ted ležela:grinning:...ale musím se přemoct a jít do toho centra, procházka mi stejně neuškodí....tak jsem si na probuzení pustila vánoční písníčky:grinning:.... tu máte jednu pro potěšen :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=K5bo4VDEH-U&feature=related

nebo radši dvě:grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=9_JRyhJiXQ8&feature=player_embedded
14. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
luci, suny, takze totok je tvrdnuti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne, ze to neni furt a s bolestma. tak tedka uz me volaly z prace, kdy budu moct dojit na to osobniho ohodnoceni lidi. takze nekterej den tento tyden pujdu do prace - aspon zmena.
14. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
monako, ja chtela jit po cvicu taky do mesta, ale uz by toho bylo moc. tak tam pujdu zitra nebo jinej volnej den. tedka mam akorat ctvrtek plnej, jdu na ko, pak plavat a pak na basket. takze si to vyberu jindy
14. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky, co rikate na tu vlakninu?
14. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Mony tu první miluju a tu druhou si poslechnu jen se jdu ted koukat na toho potra. holky já raáno měla 4 čtverečky čokolády a lázenský oplatek a ted mám poo zase chut na sladký je to normální????

mabe já to mám jen když jdu na wécko a vyčůram se prý se vyprázdní močák a klesne děloha tak si mylsím že je to v pohodě ani magnesko mi nedal.
14. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
suny, me ceka po o cokoladovy mikulas :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
no jo já už jsem sladký měla ale prostě mám zas chut tak envím jeslti to nemám ignorovat.
14. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
dej si :wink:
14. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
mabe no já mám zítra poradnu a pak se musím učit do školy a ve čtvrtek škola a besídka od segry z tanečků.Tak je to jediný takový volný den a o víkendu to bude určo masakr s nakupvaním:-P...

Suny ta druhá písnička je z filmu láská nebeská myslím. A je to docela i vtipné :grinning:
14. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak ve stredu mam program, musim jit na 12h do prace. :wink: pak pujdu k nasim. takze mam zitrek a patek volnej na mesto. :wink:
14. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
mabe já se snažím na to nemyslet a třeba mě to přejde malej se dneska přebvaluje chvílama to bolí.

mony teda taky to máš nabitý já tento týden tak trohcu zase proflákám až víkend a pak bude mamka doma tak to bude fajn.

já si jí poslechnu , jdu se koukat na potra.
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
suny, me mala uz taky dokaze pekne kopnout az zarvu auuu :slight_smile: . ale neni to casto, tak jednou, dvakrat denne
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.