• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já si tu s malým vykládám, furt se tam vlní jaksi. tak nevím jestli se mu něco nelbíí nebo líbí. uvidíme.

já si jdu asi dát to sladký a jdu fakt koukat na telku mabe ty nejdeš spát?
14. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
suny, ty me teda dobre uz znas. :grinning: tedka si davam cokoladku, chvilku mrknu na telku a jakmile to zacne padat, jdu spat. :wink:
14. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
ublizit to asi nemuze a treba pomuze :slight_smile:
no právě já půjdu asi taky ale ne spát spíš si jen lehnu a budu koukat na telku. malej je dneska fakt divokej a já nevím co mu mám říkat.
14. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak jdu, dobrou a ne ze odpo neprijdete. ja se ukazu tak kolem 16h
14. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mabe mamka má zácpu od mýho narození a nejvíc ji jako pomohla detoxikace kapky od dr jonáše. na to se chyttám jít taky po kojení.

ale jako na zácpu zkus teplý povidla nebo sušený švestky hodně kompotů a já si dělala tvaroh s ovocem zavařeným. jinak mě pomáhá dobrá máma nápoj po tom jdu i když taky u toho trpím ale ne moc už se mi to trochu zklidnilo.
14. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
mabe já tu budu taky tak nějak ju? tak dobrou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak holky teras som tu mala kamarata co sa rozisli po 5 rokov s priatelkov je to poliak ale super chlap plakal mi tu ze sa citi strasne sam hlavne pred sviatkami tak uvidim ako bude a zavolam ho k nam na sviatky nakolko byt este v cudzine a sam no neviem si to predstavit :frowning2:
14. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
keby som bola na slovensku tak to asi tak neberiem
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky, uz jsem tuuu :slight_smile: . je tu nekdo?
14. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
holky, musim si postezovat. tatka ma sestru - 45 roku. ma syna - 18 a manzela. vim, ze odjakziva je takova chladna, proste s rodici nemela vrelej vztah. babicka umrela pred 10 rokama, kdyz zila chovala se k ni teta spatne. skarede s ni mluvila (ono to s babickou nebylo jednoduchy - byla velkej hypochondr a porad mlela) a nevypestovala zadnej vztah ani pro svyho syna k nim. s dedou jaks taks, protoze ji vedl ke sportu. od te doby, co je deda vdovec, se vubec o neho nestara. ma to od neho 10 minut trolejbusem, ma telefon - nezavola a potka ho sem tam na ulici nebo zajde za nim na tenis 1x za dva mesice. uz jsem ji pred rokem rikala, at si uvedomi, ze ma uz jenom jednoho rodice(78) a ze taky nemusi mit nikoho za chvilku. ja s nasema se o dedu starame, volame, chodime 1x tydne, vyrizujeme a tak. on je hodne sobestacnej - starej sportovec, ale je samo rad, ze se nekdo o neho stara. je videt, ze ho mrzi ta teta. deda bydli ve statnim byte a teta rika, ze ja mam kde bydlet, tak at si tam napise bratrance, at taky neco ma. ale prece to je tatky a jeji, a my stejne budeme stavet a bude to stat nejaky prachy, je uplne blba a naivni. tedka me 2x volala asi, ze by prisla, ale ja jsem nejaka tvrdohlava a zatrzela, ze ji taky nechci. at se stara o dedyho. kdyby slo o ni, je mi to fuk, ale deda se tim trapi, nerekne, ale trapi. ta me sere. :angry: pritom deda je suprovej. asi se uvidime na vanoce u neho, nevim. ja uz vidim, ze ji neco zase reknu. :angry: proste tedka ji to nezvedam, at si udela cas na dedu, ja ji nepotrebuju.
14. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj jsem tu a jdu dočíst Mabe ty ses teda rozepsala
14. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Mabe to je teta teda pěkná promin KOZA. to je její jedinej rodič a sere na něho? chudák děda je mi ho líto aspon že má vás no. co na to říct neber jí to protože by ses mohla rozčílit a je to fakt zbytečný.prostě některým lidem je to jedno a dělají si stejně svoje a na ostatní nehledí tím nic nevyřešíš. chodte za dedečkem a na ni se vykašli. jiná asi už nebude.
14. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
suny, klidne rekni, ze je to krava. ja nemam problem se s ni bavit, na narozkach a tak. v breznu jsem ji to vsechno rekla, fakt hodne nastvane a durazne, ale ona nic. tak at si hukne. at da energii toho telefonovani dedymu a ne me. ja ji nepotrebuju. vzdycky se s ni vidime akorat v breznu - moje, dedovy, tatkovy narozky , potom v rijnu - mamka a na vanoce u dedyho. ona neni schopna zavolat, nikdy nas nepozve. tento rijen mamka rekla, ze ju nepozve, takze jsme ji nevidely od rijna. dedyho nekdy potka v husovicich, protoze tam dedy chodi na tenis a ona bydli. neni schopna ani za nim dojit tech 5 minut na tenis a to dela postacku. a co teprve zavolat. kdyby slo o ni, tak se tim nezabyvam, ale o jde o dedu. ja ho mam hrozne rada a je me ho lito. je pravda, ze ma nas. on to taky vi.
14. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Ty jo já jsem od huby bych ji řekla svoje. mabe prostě se na ni vykašli a dědovi to vynahrazujte vy. on ví jak to je a le bohužel aji když s tím hccete vy něco udělat ona vyloženě nechce tak ju nepředěláte.ale je to hnusný
14. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
já ted řeším jestli opect ty karbošky a manža si veme chleba mě se dneska nechtějí dělat brambory tak zítra si asi veme chleba
a zítra pak udělám brambory, páč si budu dělat rybu. :grinning:
14. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
suny, ja uz ji to rekla v tom breznu a neminim to delat znova. a at se stara o dedu a ne o me. ja manzu neresim, prijde domu a jde na pivo. rikal, ze si da koleno v hospode, potvurka jedna, taky bych si dala. :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
ja zitra budu dojidat sobotni obed. dneska chci zehlit, asi u ulice.
14. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
suny, uz mas vybranou porodnici? Koukala jsem na obilnak a milosrdnych, bohunice a nevim. Manzu bratranec je dr. vojak a rikal, ze ty nemocnice nezna, ale ze by sel tam, kde maji ponovorozeneckou spickovou peci tzn. obilnak nebo bohunice. na obilnaku jsem byla 2x na revizi a spokojena. byla jsem tam teda jeden den. rano prisla a dalsi den rano domu, ale dobry. v bohunicich nevim. :unamused: cetla jsem, ze prohlidky jsou po 30. tydnu.
14. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Mabe tak to koleno bych si dala taky hmmmm, s hořčicí mnam teda.
no já mu dám chleba a ve středu si k tomu veme brambory, ty budu vařit zítra no a ve čtv budu dělat tu koprovku. :grinning: konečně snad teda.

mabe já dneska zase budu sama doma až do nejmín 11 takže času habakuk a ještě mě schne prádlo a mám tam už něco na žehlení ale dneska si vyžehlím jen kalhoty a zítra budu žehlit ten zbytek ložní a košile a tak takže to nechám na zítra dneska toho mám dost, lítám celej den a nic nemám udělanýho :grinning:

jinak jsem byla na záchodě a taky au po dlouhé době
14. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Jojo jsou po 3Ott taky se tam chceme jít podívat no já nevím kde ale asi obilnák nebo bohunice ty dvě ale nevím jak se rozhodnu, po dálnici to máme blíž do bohunic ale nevím jaká je tam péče no obilnák je na to přímo vybavenej. furt přemýšlím.
14. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
suny, tedka jsem cetla o bohunicich a vypada to lip. uvidime, jeste mam cas. vsechno zacnu resit az v lednu. no, me se do zehleni moc nechce, ale zitra vecer ma manza zapas a ve stredu jdu do te prace, ctvrtek taky nic. takze bych mohla dneska, uvidime. jinak manza prijde az buhvi kdy.
14. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
do bohunic by to mely bliz asi nasi - bydli v novym liskovci.
14. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
mabe my to máme taky blíž než přes celý město na obilnák no to je fakt ale od začátku jsem tak nějak chtěla být na obilnáku tak nevím no. ještě se uvidí. čas máme to je pravda. budeš chodit do nějakýho toho kurzu předporodního? asi v tom cenapu že?
14. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
zeptam se pani dr. jak to chodi, asi v tom cenapu.
14. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
já se taky zeptám asi v tom lednu no to jdeme na kontrolu a budu nějakej 32tt tak to bude asi akorát.

mě se nic nechce hodila jse tam ty karbošky tak se smaží ale jinak nevím co budu až do jedenácti dělat teda jako.
14. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
suny, na co se zeptas na predporodni kurz? ja se tedka zrovna zaregistrovala do cenapu. me se taky nic nechce, asi jenom umyju nadobi a hotovka
14. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
ted jsem si dala rohlicek se syrem a premyslim, ze si dam dorticek. dostaly jsme vcera tiramisu a pohadku. :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Mabe dneska zase takovej lenošivej den ted 4 dny na nohách a ted nevím co budu dělat se nudím, ale žehlit budu až bude všechno suchý takže zítra. tak neívm nemám tu ani nic na čtení musím si koupit časáky nějaký
chtěla jsem balit dárky ale mám jich tu málo zbytek mi dojede až v podnělí
14. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.