• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No jo sever no. :slight_smile:
Chudák malej rýma je prevít a strašně vysiluje, ais bych ho taky nechala doma kdyby se nezlepšil.
Se mě zdálo jak jsem nakupovala věci pro mimčo a byla jsem uplně mimo a nevěděla jsem vůbec nic co koupit, to je ta včerejší diskuze. Dneska jsem spala do 10 bolí mě strašně záda od kříže a vystřeluje mi to do noh a břicha a už jsem dvakrát blindila, ot se mi nestalo už dlouho.
6. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
No to spíš, že se tedka ochladilo a pro ty děcka je to rána, než si zvyknout. Byla jsem včera u kámošky a říkala, že kolem ní jsou všichni nemocní jen oni nic a tak čeká, kdy to příjde na ně.
6. zář 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
no jo je fakt, že ráno je docela kosa už i přes den to není o moc lepší. takže je to takový všelijaký no.
Dneska bych měla jít k mamce aby mi zkrátila kalhoty ale jsem lazar hnus uplně. jsem myslela že už mě to přešlo a nen no.
6. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
My dneska jak se vyspíme po obědě k mamce jedem, musím s tam ještě vyzvednout mikrovlnku, friták, koberec a pár blbostí a hlavně at mi dá nějaký čaj, nekoupila jsem, vše bude odpol. zavřeno a do velkého obchodu se mi pro pitomý čaj nechce :grinning: Neboj přejde Tě to. Pijete někdo těhu čaj? Chci si ho pak koupit.
6. zář 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
já ho dostala ale nepiju ho, četla jsem že byse měli spíš ovocný čaje a tam je moc bylinek tak nevím no,
takto máte dneska rozlítaný. já sjem zase sama doma.
6. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
No já si nějaký koupím a sem tam uvařím. Kdyby byli škodlivé, tak by nebyli těhu :wink:
U malého jsem pila pořád, mamka mi kupovala, ale už si nepamatuju co to byl za čaj.
I ty nápoje mami my moc chutnají. No já doma bych s malým nejspíš zblbla :confounded:
Kdybych byla sama, tak bych si to užívala, ale sním je to na opavu
6. zář 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
mi teda :grinning: :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Mony, jaký mami nápoje? já už nevím co pít a ten těhu čaj se bojím no.
6. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Suny já bych se nebála, jinak by se neprodávali. Já si koupím nějaký v lékárně, poradím se s lékarnicí :grinning:
Jak jsem dostala ten prenatar box , tak tam byl nápoj 1L MAMI broskvový a ten byl výborný. Prodávají se taky v lékárně. Nebo možná i v drogerkách
6. zář 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
a myslíš že bys ho mohla najít na netu a poslat mi odkaz?
já prenatal box nedostala a asi ani nedostanu :frowning2:
6. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
http://www.mamidrink.com/cz/
v levo se pohybují ty nápoje v krabici.
Proč nedostaneš? Dostává se ještě v porodnici.
6. zář 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Ajo já myslela že u dr víš, v porodce to nevím.
kouknu na to já už totiž nevím co mám pít už mi přestaly chutnat dzusy matonky, i sirup i voda čaje, bblý období.
6. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Suny tady máš něco o bylinkách a které se v těhu můžou, tak se pak podívej na ten čaj co vše obsahuje a podle toho se kdyžtak zařid :wink:
http://www.mamidrink.com/cz/novinky/bylinky_v_tehotenstvi.php
6. zář 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
jj děkuju, mrkla jsem na ty drinky ty jsem ještě neviděla a nevíš kolik stojí????
jaký je u vás počasí? tady je zataženo mám jít k našim ale nemám v čem :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Já už taky nevím co mám pít, ted piju Colu, předtím jen vodu nebo džus, mám tu ještě sprite, tak nevím taky co a furt to střídám minerálky mi nedělali dobře, tak ted si zkusím nějakou koupit. Pak ty čaje a ty drinky
6. zář 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Tak to vůbec nevím. Ani cenu jsem nemohla najít.
Zkus zajít do těch hypermarketů tesko a ták a tam se koukni.
Tady je taky škaradě, zataženo. Já si musím vzít 3/4 teplákové a u mamky zbalit ještě ty tepláky do kterých se už jenom vlezu. Jedeme autem tak si tam zatopím. :grinning:
6. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
cola by se neměla ne?????
ten čaj obsahuje: šípková růže, kontryhel, maliník, měsíčeklékařský a rakytník co já vím.
6. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
No to si zatop, já nevím jestli nezůstanu doma protože prostě je mi to všechno dlouhý malý a v krátkejch nepudu už ted mám v krku cosi
6. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Proč? Kvůli kofeinu? Někteří to doporučují i kafé kvůli tlaku. Jak už jsem psala, nějak to neřeším. Dneska podle odborníků by se nemělo nic a my bychom byli hlady a pili jen vodu :grinning:
Tak se kdyžtak koukni na ty stránky jestli něco z toho tam je. Ale podle mě kdyby byli těhu čaje škodlivé, neprodávali by je s naší pokročilou dobou kdy je všechno hlídáno :wink:
Ale taky asi záleží jaká to je značka pokud nějaká známá, tak bych se nebála
6. zář 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Jo to máš pravdu já bych si třeba dala romadur ale ten nemůžu nebo paříž a tu taky nemůžu. colu piju jen trochu dkyž je mi blbě od žaludku, pomáhá jako jediná.
Není to známá zkusím ti najít odkaz
6. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Jé tak já miluju romadur, ale jaksik na něj nemám chut, ale kdyby byla, dala bych si ho :grinning:
Musím jít vařit, at pak můžem jít spát :wink: Zatím pá
6. zář 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky to můj přítel včera četl takovou knížku v čekárně jak jsme byli na pohotovosti a zrovna četl co bych měla jíst a pít v těhu a říká mi, že nesmím žádné minerálky a že musím to a tamto no málo jsem se smála :grinning: jsem mu říkala, že to bych za chvilku nemohla nic a on tak alespon ty mineralky nepij že je to škodlivé :grinning:...no, ale mě stejně minerálky nedělají dobře piju jen vodu se štávou a jsem spokojená:grinning:...ale stejně taky si myslím, že by se s tou péči nemělo moc přehánět. Máš chut na to? tak si to dej, tělo si vyžádá co potřebuje no ni? :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mony to je fakt ale já mám chut na pařížský salát a to si fkat nerisknu to mi říkala i dr kvůli listerioze.
Ale jinak fakt asi všechno s mírou protože bysme opravdu nemohly vůbec nic.
6. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Moni, já abych popravdě řekla, tak s malým jsem jedla všechno , fakt všeod od plísnových sýrů, po saláty a ták. Tehdy jsem neměla net a nikdo mi neříkal to nejez to můžeš a to né. A bylo vše ok :slight_smile:
Dneska se vše už přehání a bude hůř, za chvíli budem jíst fakt jen chleba :confounded:
6. zář 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak o pařížském salátě jsem to vůbec neslyšela, spíš o tonicu, ale ten stejně nepiju a plísnové sýry tak nejím, protože mi to nechutná, ale na pizze je sním, ale jinak to fakt nemusím...takže jinak jím všechno a piju všechno na co mám chut tak si dám a šmitec :grinning:
6. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
No mony možná ani ten chleba ne :grinning:
jj to je fakt no já si dávám docela dostě věcí ale ty sýry nejím teda ani saláty ale až bude chladno tak si dám i ty a bude to.
6. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jo Moni, taky si dám na co mám chut. Některé chlastají denně litry vína, místo jídla, kouří krabičku denně- což je děs nejsem toho zastáncem spíš naopak, bych je pozabíjela takové matky a rodí normálně, dokoce znám jednu co má 5 děti z toho 3 už dospělé a zdravé.
6. zář 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Ale samozřejmě my budeme jíst zdravě a dámě si i to nezdravé s rozumem, nebudeme to přehánět :wink:
Apon já teda. Dám si i tu colu, od ségry ta její kámoška co nedávno porodila pila jen colu celé těhu kvůli tlaku- kafé nepila, tak jí doporučil colu. :wink:
A když už jsme u toho jídla, co jste měli na oběd? Já ještě řízek ze včerejška, k tomu krokety :grinning: A zase okurek. MALÉHO TED DÁVÁM SPÁT A JÁ TO PRDÍM.
Večer by se mi pak nechtělo jako včera :grinning:
6. zář 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.