• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ale cukr me nemely z ceho zmerit. ja si myslim, ze to ma neco spolecnyho s prohlidkou. nejdriv me prohmatala a potom me udelala UTZ. vsechno je asi ok, jinak by to rekla. :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
tak a perník je v troubě, ted ho jenom pohlídat:slight_smile:
13. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
nic holky, jdu se vykoupat. nechce se me, ale hygiena musi byt :grinning:
13. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
holky, jeste dotazek. taky vam sem tam jakoby pulsuje pipina. jako kdyz vam tepe srdce. nevim, jak to popsat
13. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
holky, musim vam sem dat jeden vtip z jine diskuze, at se taky zasmejete. doufam, ze vas to nikoho nepohorsi.
Sedí cikánka na lavičce, žere meloun,
# # má vyhrnutou sukni a roztažené nohy...
# # Jde kolem policajt a říká jí:
# # "Paní, dejte si ty nohy k sobě,
# # je Vám vidět přirození a pohoršujete okolí!"
# # Cikánka na to:
# # "To viš že jo blbečku a mouchy mě pudou na meloun!!!"
13. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Mabe, no mě cukr měřila z krve, to tam hned psala, jak vyšli výsledky a psala i cukr. To C znamená to co jsem psala, tak máš asi něco jiného, ale v knížce to nemám a to tu mám napsané ty zkrtaky co znamenají, ale nevím jestli všechny, je jich tu dost
13. zář 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Ježííííš, tak to je dobré, ale zároven nechutné :grinning:
13. zář 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i., ja krev jeste nedavala az za tyden. No nic, jenom sem si myslela, ze bych to mohla zjistit.

tedka jsem zjistila v koupelne,ze sem si blbec koupila dva sampony. rikala sem si velkej sampon, malej balzam a prd. ja su uplne blba. :grinning:
13. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Mabe mě na poradně poprvé brala 5x, jsem myslela, že mě trefí šlak :grinning:

Já mám stejných trojo šampónů :grinning: Jsem si koupila a miláček mi pak donesl ještě 2x ty samé :grinning:

Jsem mu psala at mi koupí šampon, že nemám a zapoměla jsem mu pak napsat, že už nemusí a koupil hned stejné a dva :grinning:
13. zář 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak to mas skoro podobne. uz mazes pupik? ja zacnu dneska. mamka me koupila olejicek aviril.
13. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
mabe tak ten vtip je hustý :grinning: :grinning: ..tak perník je hotovy a už jsem i vykoupaná, akorát stíhám na superstar. musím se zase zasmát co tam půjdou za lidi:grinning:
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
moni, ja to mozna neuvidim. manza se diva na tenis. ale snad ho presvedcim. odkdy jsi si mazala brisko?
13. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
já už si mažu od 3 měsíce, ale popravdě až ted jsem si začala mazat poctivě :slight_smile: už citím, jak se mi napíná kůže a taky mě začíná svědět :frowning2: a mamka říkala, že to není dobré, že jak svědí břicho okamžitě mazat, že prý to je známka, že popraská. no já moji mamce pěkně popraskala břicho :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Mabe já si ho začla mazat tedka, protože už jde vidět, že roste, tak jsem už raději začla vždy po koupání.
Taky se těším na superstar, malý tedka zlobí, tak se těším až půjde spát, si připadám, poslední dobou jak debil, furt řvu a neposlechne smrad jeden :angry:
Tak aspon se taky zasměju, si dám suchary se sýrem a hrozno a budu užívat chvíli klid, doma sním je to opravdu děs a hrůza.
13. zář 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
ja si dam buchtu s mlekem. tak ja zacnu mazat tedka. :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
manza me to nechce prepnout :angry:
13. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak si musíte pořídit ještě jednu telku :grinning:
13. zář 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
to rika taky, ale do tech dvou nasich malych pokoju...a jeste bez dveri :slight_smile: . tenis je rozhodlej, tak me to prepina na superstar
13. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
zrovna je reklama. My měli dvě televize, a jak si pořídíme větší byt, tak si určitě druhou koupíme. Tu druhou jsme dali babičce jak jsem se stěhovali předtím k mamce, protože jsme jí už neměli kam dát.
Tak jí ju rovnou necháme a pak si chceme koupit do obyváku plazmovku a tady tu bud malému do pokojíčku, nebo pokud bude i ložnice tak i tam :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
No tož kde jste? :confused:
Já se zas fajně u superstar pobavila, na to by jsem se mohla dívat denně :grinning:
13. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak vidím, byla jsem tu včera sama :grinning:

Teď jsem volala do školky, že malý ještě nepříjde, že příjde ve čtvrtek. Tak snad do čtvrtka bude fit, sice on už je, dlouho ho neslyším pokašlávat, ale ještě at je doma, kdyby náhodou :slight_smile:

Jinak se mooooc těším na víkend, přijede miláček a v Třebovicích jsou slavnosti a TŘEBOVICKÝ KOLÁČ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Se táák těším.

Jinak jak jste se vyspali? Já nic moc opět. Budila jsem se co chvíli a nějak jsem nemohla pořádně zabrat, šla jsem spát až po nevěrná po půlnoci a zabrala jsem pořádně k ránu kolem 4 :confounded:
14. zář 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko :wink:

m.o.n.i: no ja jsem spala relativne dobre az na klasicke chozeni na zachod, uz me to fakt nebavi :angry: No ale jsem nedospana, usla jsem okolo 10 a vstavala o pul seste....me to vstavani tak nebaviiii :unamused:
14. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

tak já jsem už bohužel v práci :angry: . Holky já bych tááák ještě spala :frowning2: ...a to jsem nikdy neměla problém se stáváním....

Moni my chtěli jít v sobotu taky na ty slavnosti, ale nevím no. Libor má jít kamošovi na svatbu tam udělat něco s hasičema a pokud ne tak jsme měli jet do Polska :confounded: ...no uvidíme ještě co bude...
14. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak já si včera dala na ten můj výtok ty čípky co mi předepsala dr a mám alergii takže za tou mojí zase musím zítra jít, se zas naštvu, ty záněty mě zabijou fakt. :frowning2:
14. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
suny tak to musí být nepřijemné, já mám trošku ten výtok a i ten je nepřijemný, ale ty co máš musí být opravdu hnus. Tak snad ti dr. něco dobrého napíše a přejde tě to. A nezkoušela jsi dělat vyplachy heřmánkovým čajem? To je prý na uklidnění...
14. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
suny: to ti teda opravdu nezavidim :unamused:
14. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
JJ já to měla obměsíc před těhu a ted fakt pořád spíš se bojím aby to neulbížilo malýmu, no tak zítra za ní zajdu at to už po týdnu konečně léčím.
Mony já si budu dělat výplach tantumem rosa tak to do zítřka snad pomůže, ale nechci aby mě zas prohlížela je to furt dokola no.
Nemáte holky zkušenosti s laktobacilkama?prý jsou prevence proti tomudle.
14. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Jinak koukám, ž jste zase pekly, holky a já nepeču a jen vařím tak střídmě, tak nevím co jsem za manželku. dkyž manža není doma a na buchty moc není no.
14. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Já spím poslední dobou špatně. Tak doufám, že se ještě někdy vyspím, protože pak už se nevyspíme vůbec :wink:
Moni my tam jdeme asi v sobotu, ještě nevím v pátek asi převezeme tu ledničku a sedačku a v sobot bychom šli, uvidíme, ale jsou tam od pátku do neděle, takže máte čas , doufám, že výjde počasí. Se tam těším :slight_smile:
My jdeme tedka do banky, zaplatit věci co jsem si z mmb pro malého obj. a se psem, tak za chvíli jsem zpět, papa
14. zář 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Já si jdu ještě lehnout tak papa za chvíli. :grinning:
14. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.