• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ja si dam ty dve topinky a caj a pak si dam mozna Caro. Pijete to nekdo? ja to dostala v balicku pro tehu, zepry tam jsou nejaky vitaminy.
14. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Mabe já žádnej balíček pro těhulky nedostala :frowning2: takže nevím a nepila jsem ho je to dobrý?
14. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
je to nahrazka kafe, bez kofeinu. proste neco jako kakao. ja to taky jeste nepila, ale premyslim nad tim, to treba taky pomuze. http://www.nakupdomu.cz/potraviny/nealkoholicke-napoje/kava-caj-kakao/caro-instantni-napoj-200g.html
14. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Ajo, no já si koupila ten gravimilk ale ještě jsem ho neměla.
ptala jsi se v tom dm jak to je?
14. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
tak holky jsem doma a už mám buchtu v troubě. něco málo jsem nakoupila, ale žádná sláva....

suny mě se líbí mooooc ten zelený, ale musí se hlavně libit tobě :wink:
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
nee, jeste jsem se neptala. pujdu nakupovat po novym roce. gravimilk ja nemuzu, protoze tam je jod. ja ho na tu stitnici nemuzu.
14. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
mony mě taky ale je světlej a já to budu tahat do výtahu a navíc mám modrý deky. :grinning: tak aspon že máš něco čeče. takovýho lítání.

aha mabe tak to jsem nevěděla nebo jo psala sji to tu někde tak stačí kakao
14. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
14. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
jj jsem četla aji jo čeče. tak to zkus akorát to se dává do mlíčka???
14. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
suny, dava se to do mlika, takze dalsi + si myslim. zkusim to kazdej vecer a mozna do toho dam rovnou aji to psyllium. tedka jsem volala s dedou 24 minut. :grinning:
14. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
S tím dědou? a jak mu je? je v pohodě? nechcete si ho na vánoce vzít k sobě na večeři at není tak sám?
14. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
suny aha, n tak ti to bude alespon ladit. tak buchta se mi moc nepovedla, moc nenabrala na oběmu. Ale je pravda, že jsem tam nedala všechno jak jsem měla :sweat_smile: ....Ale na té fotce vypadá luxusně:slight_smile:http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=66301
14. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
jo s tim dedou. on je celkem v poho, jasne, ze ho to mrzi, ale nerekne to. tato situace je uz tech 10 let, co umrela babicka, takze je na to zvyklej. je rad, ze nas ma - tatku, mamku a me. samozrejme, ze kazdy vanoce mu rikame, ale nechce. je to tak, ze na stedrej den jdeme k nemu na 14h a pak v 17h jdeme k tchanovcum. takze s nim vlastne budeme. tchyne udela na tu 14h kapra a salat a ja mu to vezmu i jeji cukrovi, uz je to domluveny. nasi mu ho daly minuly rok, ale tedka budou s nama u tchanovcu, tak to udela tchyne. proste chce byt sam na stedrovecerni veceri, ze bude myslet na babicky a v 21h pujde spat. ja babicku mela hrozne rada, i kdyz se to s ni sem tam nedalo a ja taky to jeji povidani uchem sem a ven. ale i kdyz byla hodne nemocna, tak se me venovala - vylety, hry atd. proste jsem se nenudila. nedokazu a nechci si predstavit, co budu delat bez dedy, mam ho moc rada.
14. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
MOny hm mmmm vy padá dobře a s čím měla být??

holky mě dneska celej den bolí břicho malej se tam jaksi kroutí jak kdyby se obracel nebo co je to normální??
14. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
mabe děda je sportovec bude tu dlouho a nad tíám nejhorším nepřemýšlej
14. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
moni, vypada to paradne. ja si budu muset vzit jeste tu pohadku nebo to tiramisu po topince. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

suny, ja nad tim nepremyslim. je uzasnej a ja ho chci porad. :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
suny no měla jsem o trochu méně mouky a jen jedno veje, tak to bude asi tím, ale snad to bude i tak dobré:grinning::grinning:
14. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
mony bude to dobrý, holky te d jsem byla na malé na wécku a normáně takový bolení nárazový jak na ms ale tak minutu jsem to rozdýchávala nevím čím toje
14. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
suny, to nevim, cim to je. ja se jdu holky napapat na chvilku. uz se me dela omeleta a topinky jsou.
já jsem ted jedla ale nevím co se v tom podbřišku děje.
14. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
tak ja uz jsem po jidle. no, nevim z ceho to je.mozna se ti tam nejak pohnul
14. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
mabe já neívm no
šla jsem na záchod chtělao se mi hodně. tak potom docela velká bolest. jako na ms silnější já ením jestli to není itím jak jsem byla na velké odpoledne. tím namáháním a malej kope a kope.
14. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
a nebyl to mocak:
14. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
no nevím mabe sedím a je to lepší to necítím. koukám na telku a přemžšlíám kdo vypadne v superstar. a co budu dělat než manža dojde.
14. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
tak kdo vypadne?

nemuzeme mit uplne ideal tehu, nebo vlastne toto neni tak hrozny. preci neco citit musis, vsechno se roztahuje, meni atd.
14. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
mabe to jo ale tak sjem se jako trochu lekla no.
14. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
jasnacka, ze se leknes. me taky pripada sem tam, ze me jakoby v brichu neco rupne, ale to je asi mala, protoze nic se nedeje jinyho.
14. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
proste se otoci rychle a ja citim jak se me tam neco prehodi
mabe spíš na to m záchodě navíc dneska piju perlivou magnezku tak to je asi i tím že sem nafouklá nebo nevím no.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.