• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, já se zítra zeptám na všechno, co mě v tom 3. trimestru čeká...s čím mám počítat a co je normální a pak vám povím :wink: Ještě i budou brát krev...prý už poslední.
14. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
luci já dneska jako od večera mě bolí břicho dole, jako hlavně když jdu na malou a pak jako tlak v podbřišku a pak chvílu klid a pak dkyž si stoupnu a nevím čímto může být. jako bolest na ms tak nevím no. trochu se bojím. a já už letos nebudu mít žádnou kontrolu tak nevím chjo
14. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Suny, se zítra poptám, já mám tu křeč taky občas...Bude to poslední ko a pak další až v lednu.
14. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
no já už mám až v lednu no. tak já nevím čím to může být, byla jsem na záchodě měla jsem zácpu nebo jsem pila perlivku nevím no je to takový jako tlak no nevím co toje.

já jdu zítra taky na krev na ráno na 7 blé brzo vstávat budu zas nepoužitelná
14. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Suny, na 7? Já budu vstávat kolem 7 a před 9 hod. pojedeme...Snad tam nebudu muset dlouho čekat...někdy tam chodí i neobjednané a sestřička je bere a pak to má celé skluz :angry:
14. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
no já jdu na tu internu kvůli tomu tlaku tak na 7 no. a pak ve středu na výsledky tak jsem zvědavá.

tak to má sestra v tom bordel. prosímte ja taky dowšla v pátek na gyndu a sestra mi řrekla že nejsem objednaná u mého dr ale u jiné a já sji říkam že nebudu chodit k té dr když mám svého a oan jako že mě asi blbě objednali jako na recepci tak jsem se hnedká jako naštvala. ty jo mě to bricho teda alebolí
14. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Suny, u nás je strašně hodná sestřička a ona chce zřejmě vyhovět všem, ale občas tedy na něčí úkor, no...Ale šla jsi nakonec k tomu svému dr, ne?
Já se těším do peřin, až to bolení zaspím...Akorát, když si lehnu, tak mám problém usnout a převaluju se...
14. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Luci jasný řekla jsem ji že jsem objednaná a že jsem domluvená s dr tak prostě budu čekat tak dlouho dokud mě neveme a ona že když dojde někdo po mě tak veme ho a pak mě no naštěstí sme tam byli o půl hodky dřív tak vzal mě ale neměřil mi tlak ani se neptal kolik vážím mkrkl na mě na malýho skontroloval moč a vypsal lístek na peníze byl v pohodě a zodpověděl mi dotazy. takže dobrý. a ještě jsme se domlouvali co dál až něco budu vědět z té interny.

luci já se taky převaluju, no malje dneksa kope jak nikdy před tím je to síla celý odpoledne jako se tam mele tlak docela tak to břicho je možný že ot mám z toho???
14. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Suny, možné to je...mimča už jsou větší a taky silnější :wink:
Ten náš prcek má dny, kdy je celé prokope a pak má zase dny unavennější a dá o sobě vědět jen sem tam a nejsou to žádné velké kopance, jako např. dneska :pensive:
14. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
luci já neměla velký kopance dva dny ale dneska je to masakr a bolí to teda. já nevím jewlti je vše v porádku hlavně když v stanu nebo jdu na záchod tak to bolí jak na ms ale za chvili to přejde no ale už ted vím že bude noc uplně na nic.
14. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
teda jsem zvědavá kdy manža dojde teda
14. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Suny, já si myslím, že pokud Tě maličký takhle moc kope, tak je všechno v pořádku :dizzy_face: Teď už to zřejmě nebude žádná pohodička...musíme to ještě vydržet.. Já si vzpomínám, že když byla těhotná loni ségra, tak po tom 30tt už jen naříkala a přála si, aby už byl maličký na světě...Každá to máme jinak, třeba nás to přejde a pak to zase začne :wink:
14. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Luci já fakt pozoruju že mám všechno tak o 14 dní dřív než ostatní nebo i o víc jako záda a tak no , třeba je malej větší což by bylo dobře. ale to jsou teda šlupky fakt mě i píchá v podbřišku ais jak tam rejdí. je mi i špatně od žaludku chvílama.
14. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
nic koukám že vy nikde tak já si jdu lehnout papa.
14. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Suny, musíme vydržet, nic jiného nám nezbývá :sweat_smile:
Já se teď bojím těch svátků, co se týče jídla...už to vidím, budu pořád jíst, ochutnávat, zobat a v lednu se budu divit, co mi ukáže váha :confounded:
14. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
luci toho se nebojím spíš aby se něco neposralo a já nejela do špitálu jezení mě neva. já totiž moc nesním. tak nic jdu papa
14. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
a zítra držím pěstičky papapapaapapappaapapapapappa
Suny, dobrou noc a ať to zítra dobře dopadne :wink: Už jdu taky do peřin, pááá :dizzy_face:
ahojte holky, jdu vas pozdravit. po snidani valim do mesta. kamoska psala, ze po gynde jde do mesta, jestli nechci jit s ni. :slight_smile: snad ji ko dopadne dobre, je v 20tt. :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
nazdarek zeny :grinning:
my dnes mame predvanocni pripravy, od rana nam tu hraji koledy a uz mam prestehovanej nabytek v obyvaku abych mela kam postavit stromecek :dizzy_face: :dizzy_face: ted jeste najit stojan, nezlamat si ruce az do neho budu ten stromek sroubovat a hura zdobit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli na interně jen mi brali krev a dávala jsem moč. jako krve 4 zkumavky jsem jak blbá. a prý sestra proč mi toho chce pan doktor tolik dělat tak nevím co se děje asi nic nevím. venku je krásně já si budu dělat papu maso a hranolky a manžovi brambory a maso a pak budu žehlit.

to břiško mě trápilo celou noc ale není to tak strašný tak nevím co se děje nebo ne.

Mabe, pěkně se projdi je krásně, luci snad ti ko dopadla dobře.

Mají jíéééé vy už budete dávat stromek???
15. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
suny, tak pak napis jak dopadly vysledky :slight_smile:
stromecek asi nebude, nenasla jsem stojan, jeste zkusim vyskocit na zidli a mrknout do uloznych prostor v kuchyni, ale nevim kde by mohl byt, ja jsem byla presvedcena o tom, ze je ve sklepe :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Maji to až zítra ale neboj písnu.

No na židlli prosímtě moc neskač at nejsi na vánoce v sádře. :grinning: no to mě připomíná že po stěhování nemám tucha kde máme stojan a ozdoby. no vidíš taky bych se po tom někdy mohla podívat. jak je u vás počasí?
tady čeče svítí slunko a koukala jsem na net a prý olomoucko a tak jsou zasněžený a to je kousek od nás tak to nechápu teda.
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
tady je pod mrakem a sem tam troska snehu, ale ze by bylo bilo, to se teda rict neda :grinning:
ozdoby vim kde mam, ale ten stojan... :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
15. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Maji tak kam mohl jít ten stojan? máte hodně možností kde b mohl být????
tady pere slunko jak blázen teda. no na internetu toho nakecaj bílo je asi jen někde a na horách.
co vaříš dneska dobrýho??
15. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
suny, no to fakt netusim, mame sklep a pak ulozny prostory v kuchyni, jinde byt nemuze, tak bud su slepa a prehlidla jsem ho nebo je na tom jedinym miste kam se z zidle nedostanu a musim pockat na mm aby donesl zebrik :sweat_smile: :grinning:
no nejen na netu toho nakecaj, vcera mi volala babicka cela vydesena, ze ma byt do konce tydne -20, ze to hlasili ve zpravach :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak jsem ji musela sahodlouze vysvetlovat, ze to tak mozna nekde na horach :grinning:
dneska mame koprovku od vcera, udelala jsem ji vic, tak nam to vyslo pekne na dva dny :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Maji no to jo ty mínuska to jsou blbečci vyděsi lidi uplně zbytečně, mamka byla u nás v obchodě v lídlu a prý tam brali do aut tu nemrznoucí směs utokem. :grinning: tak věří všemu. řešit to budu až to nastane.
jééé koprovku budu dělat zítra. už se na ni těším. akorát si ji dám s bramborama. knedlu moc nemusím.

No jo kolikrát něco leží tobě na očích a ty to nenajdeš to znám, dneska ráno jsem hledala kalhoty co jsem si včera vyžehlila a byly na židli přímo přede mnou a myslíš že sjem je viděla? prd hledala jsem je všede. :grinning:

maji prosímtě je možný, mě od včera bolí podbřišek jako docela dost hlavně když jdu na záchod na malou tak potom a pak občas když si stoupnu neívm co to je, ale včera jsem měla zácpu a byla na záchodě tak nevím jestli jsem si to nenamohla a malej kopal jestli to nemůže být i tím ale je to druhej den čeče tak nevím.
15. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ozývám se od rodičů z domu. Čekám tu na PPL. Tatka mi objednal to křesilko, ale není kdo by ho tady vyzvedl. Takže si vyzvednu sama svůj dárek:grinning:....Pak pojedu na kontrolu. Trošku se bojím, protože jsem dnes měla hrozný sen. Zdálo se mi, že jsem na kontrole porodila zdravého chlapečka, ale já začala brutálně krvácet a vypadalo to v tom snu docela špatně, tak jsem z toho od rána taková vyděšená. Ale věřím, že bude vše v pořádku :slight_smile: .
15. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj mony ty sny jsou hnusný nemysli na to bude to ok uvidíš. budu držet pěstičky. ju??
15. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: jsem zpět...

Kontrola dopadla dobře :slight_smile: všechno je uzavřené a v pořádku...včetně malého. Akorát, když jsem tam dorazila, tak mě sestřička hnedka vzala a měřila mi tlak...vycházela jsem předtím schody a měla jsem ho 140/100 :confused: tak říkala, že se jí to nezdá, že to zkusíme za chvíli a už byl 125/80 :wink: Ve 32. týdnu jdu na nějaké vyšetření...Utz či co, budou mi kontrolovat placentu, jestli správně vyživuje...jdete na to taky?

Suny, určo Ti všechno dopadne dobře...držím palce. Ptala jsem se na všechno to bolení a píchání v podbříšku a děloze a pan doktor říkal, že je to normální, že pokud nás tam něco zabolí a mi dokážeme určit místo bolesti, tak je vše ok...vazy atd...navíc říkal, že poku ležíme nebo vstaneme a píchá nás v děloze a bříšku, tak je to dobře :confused: prý děloha pracuje a je vše v pořádku :wink:
15. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.