• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
ahoj suny, díky moc. Já si samozřejmě radši nic nepřipoštím, ale trochu mě to ráno rozhodilo. Snad bude vše ok.

suny myslíš, když jsem zapoměla na ranní moč, že ji můžu dát odpolední?:grinning:
15. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Monííí....držím palce...všechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Moni, můžeš...já se na to jednou ptala a sestřička říkala, že když jiná není, tak se nedá nic dělat :wink: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Luci gratuluji ke kontrole. tak snad jí tam moč bude stačit.

PPL už dojela a já už pojedu domů a pak na KO. Holky ten pán co dovezl ten balík, tak po mě nechtěl nic podepsat, to je mamlas. Kdybych ted řekla, že mi nic nedovezl, tak má z toho brutální problém.
15. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Luci gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu, supééééééééééééééééééééééééééér, výýýýýýýýýýýýýýborný.
A děkuju já ted byla na velké a čeče mám tak o kilo mín a bříško bolí taky mín tak to asi bylo i z toho uvidíme.

Mony určo je lepší nějaká než žádná, takže vem i tu odpolední.

Mony no oni z ppl jsou takový trošku některý vyjuchaní.
15. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky, děkuji...jsem ráda :slight_smile:

Suny, on říkal, že nás teď začne ta zácpa trápit ještě víc...že je to prostě součást pokročilého těhu :confounded:
Váha mi dneska ukazovala už o 7kg navíc :grinning: Ptala jsem se na to a říkal, že optimální přírůstek je 1,5kg za týden.
15. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky já jsem prasátko, mě mladej koupil hranolky je tam napsaný 450g a já jsem zbouchala třičtvrtě sáčku hranolek a maso je mi blbě teda fest. fuj
15. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
holky tak jsem doma, ted si vařím kolinka a dám si to s mákem :slight_smile: . A za pul hodky abych vyrazila na KO. Já mám doma nějaký čurbes, ani nevypadá, že by měli být za chvili Vánoce, ale tak naštěstí to je jen povrchový nepořádek, který j hned uklizený, ale to udělám až přijdu domů.
15. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mony at ti to dopadne dobře já suptím u telky a jsem přežraná jako fakt ale.
15. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
suny tak at to dobře rozdycháš:slight_smile:....

holky já si psala se známou co je stejně těhotná jako já a ta říkala, že nemusím jít na klistír při porodu, že když si necháte u dr. napsat nějaký YAL - gel (lze použít místo klystýru, je pouze na lékařský předpis) tak je to prý štrenější a lepší.
15. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
no teda mony nevím nevím to hle se mi snad ještě nestalo dneska už asi nic nejím.
taky máte občas takový hlad že sníte takový množství? já na to nejsem zvyklá.

Mony já vůbec nevím že se klistýr ještě dělá. to se zvládne před porodem??
15. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
suny ten se dělá pořád nebo by ses jim tam mohla po... při porodu:grinning:...někdy vyjimky ho nedostanou, když měli těstě před porodem průjem, jako švagrová, ale jinak ho pořát dělají.

suny taky to tak mívám, mám pociit, že mám pořát hlad a jak mi to sedne tak jsem přežraná...fuj
15. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak já se snad přejedla po druhé, ale už to nechci zažít je to lepší vzala jsem si žvýkačku.

Já vůbec nevím a ten yal má jako dělat co,,,???
15. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
suny vůbec nevím, dneska pokud nezapomenu, tak se chci na to poptat. Ale známá říkala, že je to prý pořád lepší než hadice do zadku s vodou:grinning:
15. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
No jako už se fakt vidím jak mám kontrakce a jejště mi strkají něco do zadku tak to je teda představa fuj. al když je porod rychlej, tak to nemůžou stihnout ne???
15. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
nic jdu si lehnout zatím papa
15. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu. byla jsem s kamoskou ve meste od 11h a uz mam toho plny kecky. stavily jsme se teda jeste na obed. tedka si dam cajik a jdeme si lehnout. jsem totalne vyrizena. koupilaj sem nejaky malickosti a tatinkovi knizku pro tatinky, uz nevim, kdo mi ji tady doporucil. kamoska si ji koupila taky. :grinning: vecer jdu s manzou na zapas, tak musim nacerpat nejaky sily. pujdu spat buhvikdy zase.
15. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
co je tu noveho?
15. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
luci, gratuluju ke kontrole. :wink:

moni, drzim palecky.
15. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
a jak mam moc tedka napuchly ruce, to byste cucely. :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
jdeme si taky lehnout :wink:
15. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Holky jsem zpět a není to dobrý. Mám zkracený čípek a hrozí mí předčasný porod. Říkal, že bych měla ještě tak týden vydržet do todo 34 týdne, že to by mohl být už porod v pohodě. Každopádně mám jen ležet a odpočívat a dostala jsem magnezko. Snad se malému nebude chtí jít brzo ven:frowning2:

nechala jsem si nalsat te yal a říkal, že je to určitě lepší než klistir. Říkal, že kdybych jako moc ten klistir nechtěla tak mi ho dělat nemusí, ale mohla bych to miminko pos... a mohlby dostat nějaký bacil Říkal, že mi te yal doporučuje, že je to šetrnější než klistir.
15. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj Mabe a asi zase dobrou noc. :grinning: to je nápad koupím manžovi na vánoce knížku pro tatínky, mohla bys mi poslat odkaz????

Mony to mě moc mrzí a jak to, že ti na to došli až tedka? do téhle doby jsi měla čípek v pohodě???

mony a ten yal je na předpis jen?

počkej tomu nerozumím jako že bys měla příští týden rodit? a máš nějaký komplikace?
15. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
pozrite si maily inak este nam tam chyba monicka a majka nakolko mi neposlali udaje tak dufam ze este poslu a ja to doplnim a preposlem :slight_smile:
idem vas docitat
15. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
moni-hlavne lez poznam par takych co boli na tom ako ty a este prenasali musis sa hlavne setrit a moc nechodit inak ti mimco tlaci dole a skracuje sa ti este viacej neboj hlavne bud v klidu to je teras hlavne
15. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj Mony jéé tabulka děkuju moc. a jak se máte jinak?

Monuško fakt lež a odpočívej je to sice blbý ale udělej to pro mimíska a zkus myslet pozitivně, ode mně to sedí že? ale je pravda, že už je malej vyvinutej dkyby náhodou něco ale neboj porodíš max koncem ledna. :grinning:
15. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
suny-jo da sa to :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Takže taky nic moc že??
15. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
suny-no bolo uz aj lepsie :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Mony já tak koukám že u všech se to nějak trohcu horší hold 3 trimestr asi protrpíme. já chci zítřek odpoledne chci vědět na čem jsem už.
15. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.