• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny ne příští týden, ale říkal, že dr. se nebraní už porodu ve 34tt, že by bylo lepší ještě alespon tyden neporodit:slight_smile:...ale já doufám, že do toho konce ledna vydržím. termín mám 2.2. ...jak jsem to řekla příteli, tak by mě doma nejradši zamkl. Jinak už můžu jít na mateřskou. Zítra jdu k obvodní ohledně nemocenské a domluvíme se od kdy mi jí zruší.

jinak suny no já už měla kdysi podezření zkraceného čípku, ale ještě to bylo v normě, ale ted se mi dost krátil. To ti kontroluje dr. každou ko, když tě prohmatává.

mony díky snad to nebude takové žhavé a vydržím ještě...
15. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
mona, co mam poslat a kam? :grinning:
15. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
vzbudila se mi priserka, tak jsme prerovnavali plinky do krabice a toaletak do skrinky a tak...a taky Tobinek zkousel jestli se bude miminku dobre lezet v tasce do kocarku a nemohl se tam poskladat :grinning: fotky mam v albu :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
mona, já jsem nenašla tvůj mail....asi mi nepřišel...
15. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Mony určo to bude dobrý, jj kontroluje ale jednou za měsíc je docela málo, si myslím. nee do konce ledna určo vydržíš.ty už jsi v 8 měsíci ne?

Maji fotky naprosto perfektní, máš doma veselo se směju ještě ted, Tobík je číslo. :grinning:
15. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
monci-tak poslem ti to este raz ale neskor teras osm zobrala laptop do kuchine robim palacinky a mam to v druhem :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
suny, no to je, ma potrebu fakt vsecko ozkouset jestli to nahodou neni lepsi nez jeho, takze je furt v male postylce, v korbe od kocarku, ted objevil tu tasku, musim mu nandavat plinky pro mimco, ikdyz mu z nich leze pulka zadku... :grinning:
15. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
maji-ip
15. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
mona :slight_smile:
ty jo, palacinky...jdu zkontrolovat stav mlika... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
maji- :grinning:
15. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Moni, to je mi líto, ale věřím, že to zvládneš...hlavně, že je maličký v pořádku a to ostatní už stejně zařídí příroda...hlavně ležet, žádná jiná rada na to není :pensive: Budu na Vás myslet :dizzy_face:

Mona, děkuji za tabulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
luci-nieje za co :grinning:
15. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
monako, to je me lito. takze lezet a lezet, at malej vydrzi co nejdyl.

holky, ja su jak prastena do palice. tedka jsem vstala. nevim, jak vydrzim na ten zapas a do pulnoci. :confounded: ani se me nechce umyvat nadobi. budto ho umyje manza nebo ja zitra.
15. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Holky tak já jdu žehlit tak za hodku tu budu. dřív to asi nestihnu :grinning:
15. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
holky díky moc, já postavila na ryzoto, mám hlad jako vlk, snad to bude rychle....

mona, když tak se podívej jestli jsem ti napsala dobře mail..je to monako@centrum.cz....
15. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Mabe, pošleš mi taky odkaz na tu knihu? Nebo aspoň název a autora...prosím, prosím... :wink: :grinning:

Holky, já jdu založit na těsto a zkusím upéct rohlíky :wink:
15. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
luci, jasnacka, hned to najdu.
15. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Mabe...hodná :dizzy_face: děkuji :slight_smile:
15. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
nemas zac
15. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Tak tu byla mamka už máme i matraci do postýlky. super. jen mě zase bolí to břicho holky nevím jestli je to normální teda. ale už mě to nepřipadne teda. jako. už jsem byla 3krát na velké a furt takový bolení a v podbřišku taky.
15. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
suny, pokud se ti to nezda, tak zavolej zitra dr.

ja nakonec jsem doma. manza zrusil zapas, protoze by jich bylo malo. aspon si odpocnu. :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Mabe já evím asi plašwím on mi na to dr řekl svoje v pátek no tak neívm chjo teda
15. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
ha, palacinky usmazeny a sezrany, nadobi umyto :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
holky tak už jsem po večeří a pěkně jsem se přecpala. Dodělala jsem konečně ty květináče, te už jen přelakovat. :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
monako, tak nam je pak vyfot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
tak jsou v albu:slight_smile:...co na ně říkáte?? Ale ještě to není přelakované, to bude mít zase jiný šmrc, hlavně ty bílé....
15. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Mony já je tam nevidím.

holky já ted dožehlila bolí mě záda a jde mi to až do konečníku holky já nevím co to je to břicho a ted ty záda. chjo se bojím fakt teda.
15. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
monako, admini byli rychlejsi nez smrt :grinning: taky jsem je nestihla
15. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
jsou tam znovu, nechápu proč to mažou :angry:
15. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.