• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony krásný jsi šikulka. hlavně ten s tou beruškou a čtyřlístkem a i ten druhej s beruškou. to seš fakt dobrá. nevím taky proč to mažou dyt to může mít malej do pokojíku . nechápu
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
ty jo, mony, super :dizzy_face: :dizzy_face:
maji, nechces umyt nadobi i u nas? :slight_smile:

monako, tak ja uz je asi taky neuvidim.

suny, taky bych mela zehlit, ale nechce se. zitra jdu do te prace, pak k nasim a pak s manzou na nejaky darky, tak taky nic neudelam. ve ct - dr. ko, plavat, basket. takze az v patek.
autor
holky díky..mě se taky líbí nejvíc oba s těma čtyřlístkama, ale to jsem měla jen jeden ubrousek:frowning2:...Kupovala jsem ty ubrousky ve specializovaném obchodě a to se prodává na kus a byl tam jen jeden. ten s těma kytičkama mám pro babču. To se spíš hodí pro ní.
15. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
aha, oni jsou znovu. tak to se musim podivat
15. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Mabe máš to nabitý, ale já mám už vyžehleno hlavně ložní a košile manželovi do práce a už mě tedka čeká jen uklid klasika prach a vysát a koupelna a zabalit dárek.
15. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
ty jsou uplne krasny. jses moc sikovna. to ja jsu na takovy veci leva.
15. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
mabe děkuji:slight_smile:...

holky mám napsat slohovku do školy a vůbec mě nic nenapadá. Téma máme: mít tak křídla a moc, úvaha....Co by jste si pod tím představili? Vůbec nevím o čem psát. Přítel píše o svém koníčku dobrovolný hasič a jak bychtěl v této profesi pokračovat. Že ho baví pomahat lidem atd.....Ale co mám psát to fakt nevím, přemyšlela jsem že budu ppsát o početí dětí, jak je to v dnešní době probblematické a kdybych měla moc co bych změnila, ale nepřijde vám to blbý:grinning:...ale jak začít, že? :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Mabe já se koukám na tu knížku ale tu budu asi muset koupit osobně ale teda nevím dky.
15. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Já jsem plná od oběda a jaksi divně mě je tak envím jeslti budu večeřet, už jsem byla 3 krát na hajzlíku aspon nebudu mít chvíli zácpu.

Mony já slohovky miluju, uplně, a to téma jsi si zvolila?
15. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
monako, nemas zac, ses sikovna

suny, ja myslim, ze to jde objednat pres net. ja chci taky prujem

ja slohovky nemam rada.
15. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
suny no neříkám, že je nemám ráda, ale na toto téma nevím co vymyslet...Dostali jsme to jako zadání od učitelky, to jsem si nevybírala, takovou blbost bych si nevybrala:grinning:....já jen nevím o čem psát a hlavně je vždy nejhorší jak začít, pak už se člověk rozepíše....
15. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Mabe já neměla průjem :wink: vůbec ne ale jsem tak o 3 kila lehčí tak chápu proč mě to břicho bolelo a bolí bylo to tam napnutý. a malej má víc místa snad už.

Mony já to zkusím nějak načít, když mě něco napadne.ju??
15. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
suny jojo díky:slight_smile:... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já byla taky dneska na zachodě 3x, nějak mě to dneska hnalo :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
holky, a jeste koupim totok http://kalendare.heureka.cz/rodinny-planovaci-kalendar-2010-nastenny-kalendar/
budeme mit paradni prehled, kdo co, ockovani atd.
15. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
mabe to vypadá dobře. :grinning:
15. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
jojo, vypada. kamoska to kupovala a me to nadchlo.

holky, nestvete me s tim zachodem. ja byla dneska rano uplne malicko. :unamused:
15. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
jeste bych chtela manzovi dat zalozku a na ni foto anicky. :slight_smile: ale nevim, jestli se to dela
15. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
mabe alespon něco, já chodím docela pravidelně, neměla jsem moc problémy za těhu....
Tak to je fajn to budete mít přehled to je dobře. :grinning:

mabe já byla ráda včera jsem byla trošku a po 5 dnech dneska 3 krát a jsem ráda.
monako, tak ja musim jest to zelezo, tak to je urco tim. tak to mam stizeny. jako me to ani moc neva, nic me nejak netlaci, ale abych si nejak tim neublizila, ze nejdu. :unamused:
15. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
prave, uz nas bude vic, sice mame klasickej kalendar, ale tento je takovej suprovej
15. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
mabe, tak zkus to zelezo zmenit, me to taky delalo blbe,mela jsem silenou zacpu, tak jsme menili, dokud jsme neprisli na jedno, co bylo v pohode :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Mabe, asi je to tím železem no. já teda když nejdu 4 nebo 5 dní tak to teda cítím hrozně moc.
15. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
ja to prave reknu dr. ve ctvrtek a uvidime. zase me vyhovuji, ze me neni nijak zle od zaludku. ale ten zachod. je pravda, ze mozna kdybych pridala vic ovoce a mleka......
15. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
mabe, nevím jestli to je tím, ale já pravidelně mám ráno kakao nebo jogurt, přes den normální jídlo a večer se snažím, alespon ty mandarinky nebo pomeranč. nebo někdy dostanu chut na mrkev, já nejdu max 2 dny. Každopádně asi nění dobré, že nechodíš moc často, ono když porodíš a nepůjdeš na velkou tak tě ani domů nepustí. Oni totiž po velké kontrolujou stehy jestli se ti nepotrhaly. A oni si nevemou na triko, aby se ti to protrhalo doma. Teda alespon tak jsem to slyšela....
15. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky, me je lito manzi s tim basketem. vsichni vedeli, ze je zapas a nejsou schopni dat vedet, ze nemuzou. az jim manza vola odpo a najednou vsichni nemuzou, jenom 4 a musi jich byt 5. takze na posledni chvilku vsechno rusil. je me ho lito. :frowning2:
15. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
mona, me pustili v poho aj bez kakani, to jsem si "uzila" asi az tyden po porodu :grinning:
15. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
monako, ja rano na mlecny nemam chut. pravidelne snidam rohlik s maslem. takze to dohanim vecer, zkusim to jeste nejak zmenit tu stravu. prave si nechci stezovat na zelezo, kdyz tomu mlecnymu moc nedam. dneska si dam jogurt a trosicku te vlakniny a caro si udelam.
15. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
maji, a to si mela pred porodem klystyr? nebo jak to je? musis ho mit?
15. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.