• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ja mela po tom meste dvojity prsty, to sem jeste nevidela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
mabe zkus se zeptat, ja jsem snesla jen sirup pro decka s karamelovou prichuti, akorat uz mi to pak lezlo krkem :grinning:
15. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mabe no někomu natíkaj ruce někomu nohy hold to musíme vydržet, no prý se klystýr dává já to taky nevěděla.
15. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
prave manzuv bratranec je dr. a rikal, ze je divny, ze me natikaji jenom ruce.

mam to vsechno sepsany, abych u dr. na neco nezapomela. jo, a mozna jeste zacnu chodit s kamoskou na brisni tanec. snad neni moc pozde.
15. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky, odskocim si pred ruzovkou umyt nadobi, pak jsem zpet
15. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
mabe, ve vetsine porodnic uz mas na vyber, bud yal nebo klistyr, ale mas pravo ho aj uplne odmitnout :slight_smile: ja jsem mela klistyr a v pohode, ted taky protesovat nebudu :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
mabe já bych měla začít chodít do toho cvíča ale až zas podle interny to je furt něco.

maji a to se fakt stihne i ten klystýr? jako bolesti a ještě na hajzlu sedět?
15. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
mabe já se dnes na ten klistír ptala dr. říkal, že pokud mermomoci nebudeš chtít tak ti ho nebudou dělat, ale je ryziko, že to miminko pose... a může dostat nějaký bacil. mě dnes totiž poradila známá co je ve stejném termínu, že je nějaký gel yal a poživá se to místo klistíru a je to šetrnější, ale je to na předpis dr. a musíš si to koupit v lékarně a pak vzít sebou do nemocnice, když budeš rodit. Prý je to super, tak nevím.....dr. říkal, že je to určitě lepší, ale záleží na mě...

majo, no já taky slyšela, že někdy ty holky pustí bez vykakání, ale někdy zase nechcou a to si už potom holky vymýšlí, že byli a přtom ne:grinning:
15. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mony tak už ho máš teda doma? je to teda na předpis? a to se tě jako ptají??
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
holky já chtěla chodit na nějaký ten předporodní kurz, ale jestli už není pozdě ještě ted budou svátky atd....a ještě když mi ted hrozí předčasný...jestli mě vůbec někde vemou... :unamused:
15. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
mony já na něj asi taky chodit nebudu, navíc manža nechce být u porodu já jen abch dobře dýchala a to je všechno.
15. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky holky,nedocitam..jakpak se mate a co noveho?
autor
suny no dr. mi řekl, že to koupím v lekarně i tak, ale nebyl si jistý:grinning:....a já se dívala na stránky nemocnice a je tam psané na předpis. Já už mám recept doma, ale ještě jsem to nevyzvedavala.
suny, ono jako prvorodicka budes urcite nervozni a do porodnice nakluses s dostatecnym predstihem, takze na klistyr je oprvdu dost casu :grinning: no ale je fakt, ze pak sedet s kontrakcema na hajzliku je zazitek :grinning: :grinning: :grinning:
mona, asi zalezi na porodnici no, asi jako ve vsem :slight_smile:
ja mam treba hruzu z nastrihu...vim ze v Prostejove mi ho neudelaji a je to jeden z duvodu proc tam chci :grinning:
15. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoj car.

mony aha tak třeba mi to dr taky řekne ale budu se asi muset zeptat sama.

maji to asi je zážitek. já se bojím že nepoznám že rodím maji jak s eto pozná??? já furt abych třeba nerodila už ted někdy a nevěděla to.
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
suny, to tak boli, ze to fakt neprehlidnes :grinning:
15. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
majo tak to já se toho nástřihu taky děsím, ale kamošku když nenastřihly tak se jí ta kůže protrhala na 3x a stejně ji zašívaly:frowning2:

suny ono, když se neptáš tak nevíš...já kdybych se neptala, tak se nic nedozvím:slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
no já nevím kamoška říkala že to měla jak zaražený prdy a pak jeli prdli ji vodu a do plůl hodky malá na světě. tak nevím no
15. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
mona, ja jsem se taky natrhla a museli me sit, ale furt je mi to mnohem sympatictejsi nez zbytecnej nastrih :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
mony já vůbec nevím že se dává klystýr ještě že jsi mi to řekla. :grinning:
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak ja jeste popremyslim nad tim klystyrem.

monako, nevim s tim predporodnim. :unamused: ja se vcera prihlasila od 13.1., jeste me neodepsaly, takze nevim, jestli budou mit volno.

tedka si delam caro a mam vytahlej jogurt a dam si do neho jednu lzicku psyllia.
ja bych teda anicku nechtela po... :grinning:
suny, jj, kamaradka mela taky dva tak pohodovy a rychly porody...ale myslim, ze u vetsiny zenskych to neni zrovna oblibena cinnost rodit :grinning:
15. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
mabe tak jogurt a caro not o se musíš zákonitě poto :grinning: holky já mám dneska samý sladký
15. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
davam si caro a je to takovy kakajicko. dala jsem si 1/3 vody a 2/3 mleka :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
me zase boli ty prsty a mam je pekne napuchly
:unamused:
15. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky,ja si myslim ze nejlepsi je poradka kde nenastrihujou automaticky ale jen pri potrebe :grinning: ..protoze obcas je fakt lepsi nastrih v nakych pripadech

mona..porod.as...rikala ze yal te sice vyprazdni ale ze klystyr i zahreje a uvolni porodni cesty a ma to pozit.ucinky..ze yal ty dalsi pozitiva nema jen vyprazdneni aby se clovek nepo..a ze ze taky tak nevyprazdni dobre jak klystyr..jako do klystyru urco jdu pokud se to stihne(pocitam ze jo ale stat se muze cokkoli)znam prvorodicky co mely rychlejsi porod nez jiny druhorodicky..,nechci se tam po :grinning:

sun..ver ze to poznas :grinning:
15. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
pro zvedavce o yalu http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2005091301

ja se tedy oholim doma. maji, jak si to mela ty?
15. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
no holky já se tam taky nechci poto. to je na poblití fuj.

mabe já se holím takž sjem v klidu
15. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja taky strojkem be z nadstavce
15. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.