• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ja su teda unavenoucka
15. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
ja jsem premyslela, ze bych nechala udelat zalozku do knizky s fotkou anicky. ale nevim, jeslti to jde. nepsala uz jsem to? :grinning:
15. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mabe nepsala. je to zajímavý. já tak přemýšlím že fakt se bojím abych ten porod nějkak poznala to je mazec co?
15. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Holky já bych řekla, že vše co se týká porodu je asi věc názorů a co každé rodičce vyhovuje:slight_smile:...já samozřejmě nechci nastřihnout, ale nebojím se toho tolik co šití, toho se bojím hodně... A ten yal mi dnes doporučila známa, že s tím byla spokojená a že to bude opět aplikovat v druhém porodu. každé něco jiného vyhovuje, tak je to těžko posuzovat...
15. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
sun ja se zatim taky zvladam udrzovat:slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Holky já vůbec nevím co budu enbo nebudu mít prostě halvně pak at tuž to aasi mám za sebou ale evím.

kamoška neměla nic nestihla to měla za hodku a půl odrozený.
15. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
suny, ja myslim, ze poznas. a kazdopadne poznas kdyz ti praskne voda
15. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
car já taky ale už si tam nevidím jako mazec. :grinning:

no kamošce nepraskla tak tam jeli jen s bolestma a ji to tam píchli a za půl hodky byla malá na světě prý kdyby ji prdla voda doma do porodky to nestihnou a prý bolesti neměla jen jako zaražený prdy tak to mě poser teda jak to mám poznat.
15. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
suny, nenech se vylekat
15. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
nee nenechám neboj se.

jen jsou takový případy asi no. ale snad malej počká do února a to budeme připravení asi torchu.
15. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
sun..poslepu se musi :grinning: po pameti :grinning: ale lepsi nez prales :grinning:

mona...mam to jak ty..nastrihu se nebojim ale siti jako prase..a radsi nastrih pokud bude treba..a vim ze jak rodim nastrihujou jak je treba ne kazdou
15. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
pocka, neboj.
15. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mabe no to doufám, kamoš mi ted vypočítal ž ekdyž se na rodí náhodou předčasně tak 31. ledna dkyž normálně tak 1 březan tak uvidím.
15. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
suny taky se bojím, že to nepoznám. Dr. mi taky dnes říkal, že kdyby něco mám jet do nemocnice a já, že kdyby něco tak jak to poznám a on řekl, že bolesti a nebo odtékání plodové vody. je to těžko, ale mamka mi řekla, že se nemám bát, že to určitě poznám, jenže já tam musím jet i s blbostí i kdyby to porod nebyl. protože ted by mi dali ještě nějaký prášek na udržení. tak snad to nebude potřeba...
15. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
mony potřeba to nebude neboj ale vánoce budou takový jako na jehlách no ale co už malej vydrží do konce ledna neboj se.
15. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
moni, a mas nejaky bolesti tedka?

holky, jakej me jeste ceka UTZ a kdy? ve ctvrtek jdu na ko a pak se jde nekdy na velkej UTZ? a co tam zase zkoumaji? diky
15. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
carcul oni tě sice nenastřihnout, ale můžeš se sama potrhat a to stejně tak či tak šijou:frowning2:... a já se tááák bojím jehel :confounded: bože ta představa je hnusná....
15. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
mona..a tobe rekl co na kontrole?si byla ted vid?
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
holky, kamoska rikala, ze ji taky nastrihly a pak pri siti mela spodek malo umrtvenej, ale rikala, ze jak byla v euforii z malyho, tak to tak nebolelo
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Mabe nevím mě o velkým utz nic neříkal ale asi v tom 32 tt zkoumají hlavičku a nožičky a průtok pupečníkem nebo co
15. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
No mě to taky kamošky říkaly, že ten nástřih nbolí jen to šití jenepříjemný. tak nevím
15. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
mona..ja vim..proto jako nepatrim mezi ty co reknou nastrih vubec za zadnych okolnosti..a na celym porodu se hrozim nejvic siti asi..

sun..me o velkym taky nic nedelala..protoze to dela u sebe a nikam neposila..takze jen rekla udelame utz a prcka merila a kontrolovala vse

mabe..no naky zensky neumrtvili vubec,co jsem cetla :angry: a nekdo rika ze siti bylo to nejhorsi..
proste az do konce nebudem vedet jaky to bude,jelikoz kazda to ma jinak
15. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
mabe bolesti mám, když chodím třeba hodinu vkuse, už normálně někdy brečím, abych si mohla sednout. Proto dr. říkal, že bych němela moc chodit, ale spíš ležet.

suny no alespon na ty Vánoce at to vydržím, těším se na tu pohodičku a na pohádky, určitě bych to nechtěla ztrávit ve špitálu.

car no mám zkrácený čípek tak mi hrozí předčasný porod.
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
mona..tak musis fakt lezet..a to se pak prcek pekne bude drzet :grinning:
15. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
carcul no já v to doufám, at tam ještě chvilinku zůstane:slight_smile:....ale představa, že budu jen ležet je děsivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mony tak já uvidím jak na té interně minule mě strašil špitálem taky takže nevím.

já brečím bolestí zad když chodím tak tři hodky.

a ty musíš ležet :grinning:
15. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
mona..ale maly ti to pak vynahradi
15. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
moni, aha, jako bolesti bricha - jako vztahy? nekdo lezi cely tehu a ty budes lezet chvilicku. co bys pro prcka neudelala. jeste ho nech chvilku u sebe. mu se tam libi.

ja byla tech 5h ve meste a bolelo me trosku v krizi
15. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
mabe 5 hodin seš dobrá o bych padla ale se zádama
15. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.