• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jooooo :frowning2: promin aj tak ju budem este prerabat majka mi dnes poslala udaje a este cakam na moniku co tu bude nech mi preposle udaje a spravim novu tato nam zatial pomoze keby nieco aby sme niektorej z nas dali vediet
15. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
holky, dobrou
15. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
mabe-papap dobru a pohladkaj princeznicku :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
mona aha, tak to je vklidu, víš co by jsi tam ještě mohla třeba doplnit? Co každá čekáme... :slight_smile: ale to mě tak napadlo....od moniky vám můžu dát tel. číslo a icq...víc nemám...
15. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
mabe dobrou, já se půjdu asi vysprchovat ale až skončí ano šéfe a stejěn neusnu
15. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
jsem tu asi sama, tak holky papa
15. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
monci-jo robila som to tak dneska aj farebne vyznacene a zmazalo sa mi to tak som sa snazila ze mna to tak nasralo ze som ju zatial spravila taku jednoduchu a ked budem mat vsetky tak to spravim supis :grinning:
15. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
mona tak to naštve teda:grinning:...
15. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
tak jestli jste ještě tady.
15. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
jako manža volal že jeho šéfovi se nezdá jako nachystanej obchod na zítra tak to jako předělávají, šulda jeden debilní fakt jako. vytáhnout za kšandy do průvanu a jako manža od rána tam, ten jejich vedoucí je debil jako rodinu nemá tak at si tam zůstane sám idiot. a já tu čekám jak pipina jako zas půjdu spát bůhví kdy paráda fakt sjem zase nasraná ta manzova práce já tam normálně asi hodím granát fakt už :angry: :angry: :angry: :angry:
15. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska prva.

rozhodla jsem se, ze do prace pujdu na driv nez na tu 12h, kdy jsem domluvena se sefem. chci si udelat poradek v tom PC a nachystat se na ten rozhovor o lidech a pak abych taky mohla jit uz domu. teda jdu k tem nasim.

drzim palce na ko :wink:
16. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, já ted vstala, a za chvilu vyrážíme na tu kontrolu na internu chjo ale co už .se mi tam nechce.

malej od rána kope, je to moje láska veliká.

až dojdeme zpět tak napíšu co a jak. zatím papa
16. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
baby tu zacal padat snehhhhhhhhhh
ludia silia hehe cernosi sa divia heheh taku mam zabavu
minuly rok tu napadol sneh prvy krat za 50 rokov a nikto neisiel do roboty ani metra nejazdili autobusy a kazdy mal platene volno
16. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska v poradně vše ok až na náběry krve, brali mě je na 3x :frowning2: a nakonec museli ze zápěstí aještě 2x protože mě praskali žíly. Jiank v poradně vše ok, žádný otvírání nehrozí a ko zase za 14 dní. Jo od pátku do neděle mají v v bývalý hypernově pampersky to velký balení za 299 při 2 balících, takže tam v pátek hned jedu.))))). A ještě v časopisu Maminka je kupon na slevu huggisek těch nejmenších 50kč. Jinak rekonstrukce pokoje se blíží do finále, včera dneska manžel maluje obrázky, zítra uměje okno v pokoji a v pátek už podlaha. takže o víkendu už budeme moct dělat v kuchyni konečně úklid.
16. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky jsme zpět, čekali jsme přes dvě hodky v průvanu jsem uplně odrovnaná malej kope do močáku a píchá to bolí mě celý břicho od toho, ted cesta hodinu dom, všude kalamita. hrůza fakt. od půl 10 jsme pryč a ted jsme dojeli.

Mony tak to máte vánoce už tedka :grinning:
16. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsem doma, byla jsem u obvodní zrušit nemocenskou a od pondělka nastupuji na mateřskou:slight_smile:...Stavila jsem se ještě do dračikovi a koupila segře dárek k Vánocm, takže o dalšího člověka méně.

Suny a jak jsi teda dopadla??
16. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahojte :slight_smile: my jsme byli an nakupech, mam toho plny zuby a stejnak jsme skoro nic nekoupili (akorat Tobikovi rukavice a redukci na zachod :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj mony, no dopadlo to dobře akorát mám mírnou anemii chudokrevnost jako kvůli vitamínům ,tak mi předepsal calibrum pro maminky a pak ještě magnesium. ale chci volat na gyndu jeslti to můžu radšia ještě mě teda docela zas bolí v podbřišku tak se na to dr zeptám.

a jak se cítíš ty?

Maji aspon máte tu redukci. :grinning:
16. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
suny, to jo, to su rada, ale byla to veda vybrat :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
no to jo, tos říkala. a tak ho vyfot. :grinning:
já si musím koupit teplý kalhoty málem sjem dneska zmrzla v těch tenoučkyých a taky dvě hodiny jsem seděla v čekárně v průvanu. bléééé
16. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
suny-tak to je super hovorila som ti ze bude vsetko ok ale skoro vzdy su niake problemy v tehu neboj

ahojte holky tu teda snezi aj ja mam vanoce nakolko som nevidela taaaaak dlhooooooo :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
suny, my jsme s Tobikem cekali trictvrte hodiny na zastavce na autobus :rolling_eyes: doufam, ze se nenachladil, tam nebylo ani kam se schovat pred snehem a vetrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mony já vím no ted řeším to bolení v podbřišku a tak mě to břicho torhcu táhne k zemi. tak nevím co toje.

Maji no to vám nezávidím, protože je pěkně hnusně. a já pako byla v teniskách :grinning:
16. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
suny-tak zavolaj a spytaj sa budes kludnejsia
16. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
mony já se tam nemůžu dovolat zkusím to později no. uvidíme.
16. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
suny-to bude v poriadku neboj
16. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
jj snad jo no, všechno je zatím ok, ale to břicho, no nevím , v pátek to byo v pořádku tak snad bxy se to nezměnilo za týden. nevím no. odpočívám a asi je to i namožený celou dobu polehávám a pak 4 dny na nohách to je taky záser no jsem blbá. zeptám se ho na to magnezko i na to břicho a uvidíme.
16. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
ten doktor s emnou nechce asi mluvit. :grinning: koukám na deník princezny už je takovej ten vánoční čas tak si to dneska užívám.
16. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
jéééé tohle je super, to jsme prodávali a lidi to brali ve velkým že si to dítko tam vleze samo. a spokojenost?
16. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.