• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny vklidu, já to taky nedělám pravidelně, peču jen když se hecnu. A přítel jel dneska do prahy na dva dny a vyjížděl o půl 4 ráno tak at má potom co snídat víš:slight_smile:. Já měla buchty naposledy jak mi bylo zle a vždy když jsem ji snědla tak šla ven. No a malému se buchty asi opravdu nelíbí protože pokažde co si dám ten perník tak mě natahuje, sice se snažím to v sobě udržet, ale mám strach, že mě to někde chytne :frowning2:
14. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Moni jdeš platit tu kombinezku jo?... Já bych přes tu dražbu taky něco koupila, ale pořád se nějak bojím:slight_smile:... neutrálních věcí tam moc není a bojím se ještě kupovat ty klučičí věcičky než půjdu na to 3D :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Hodně lidí mě ted postrašilo, že jim řekli pohlaví a narodilo se uplně něco jiného :unamused:
14. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Moni tu kombinézku nemám přes dražbu, to mám normálně přes e-shop na mmb.
Šla jsem platit to a ještě capačky, které jsem vyhrála na aukci za 26,- :grinning:
No mě když řekla, že budeme mít kluka, tak my už pak kupovali jen takové zelené, modré, bílé věcičky. Nějak by mě nenapadlo, že by se spletla, když si byla tak jistá :wink:
Pokud Ti to dr. řekl s jistotou, tak bych se nebála, ale pokud budeš mít za chvíli to 3D tak bych kdyžtak vydržela, pokud máš strach :slight_smile:
Tak máš teďka veget na dva dny :grinning: Já peču podle receptů hodně a moc mě to baví. Luky má rád buchty , koláče a ták, tak sem tam něco udělám jak byl tady jsem pekla aspon 2x za týden :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Mony teda, to seš šikovná, mě se péct moc nechce já bych to jedla, ale petr to moc nemusí, max že bych si konečně udělala ten štrůdl to bych mohla no.
Ale jinak to moc nemusíme ani jeden já radši třeba kupovanej makovec nic víc no.
A ted sladký nejím kvůli tě mým mykozam.
Copak budete mít na obídek??
14. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Suny, aha. Luky má právě rád, když něco upeču, nebo udělám dobrého, tak to dělám ráda, když vím, že to chutná :slight_smile:
My máme kuř. polévku a svíčkovou ze včerejška a co máš ty?
14. zář 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
No já si dám konečně tu bramborovou kaši, na kterou mám chut už asi měsíc a k tomu rybu a nějakej zeleninovej salát asi.
14. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Moni aha a na te aukci musím být zaregistrovaná, že? A jak se vůbec postupuje, musí se to platit předem? Protože mám strach, že to zaplatím a nic mi nepřijde :angry: . No nevím kdy půjdu na to 3D v pátek mám volat to už pani dr. nebude mít dovolenou. je to nějaká dr. ze Zábřehu je prý super a hodná a prý to dělá trošku jinak než ostatní dr. prý dělá dvd delší prý půl hodky, ale to se mi zdá moc a jinde to natačejí tak 10min. a fotečky jako všichni. Známa k ní chodí normálně, ale na to 3D bere i cizí pacientky a sestra mi říkala, že to dr. děla nejraději ve 22tt a to bych teda šla tak za 14 dní. Jo a ten UTZ má prý uplně nový. No už se těším:slight_smile:
14. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Holky dneska jdu ke kadeřnici tak držte palce, kadeřnice se vždy bojím jak zubaře :grinning: , protože nikdy nevíte jak od tama budete odcházet:grinning:..A dneska jsem se rozhodla a o nějakou změnu takže to zas bude:grinning:
14. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Mony tak držím pěstičky, taky se jich bojím no ale mě to udělala a po dlouhé době jsem spokojená. :grinning:
14. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Moni na mimiaukci se zaregistrovat musíš, jinak by jsi nemohla dražit. Já tam funguju dlouho mám jak z mmb tak z mma plno věcí i těch drahých a strach jsem neměla.
Pokud si přečteš hodnocení a je dobré, tak bych se nebála, ale nejprve bych koukla na to hodnocení.
Já tam čučím málo kdy a zatím jsem měla štěstí a žádný problém :slight_smile:
Já se jí tedka taky zeptám na ten 3D utz at mi poradí a dá na někoho číslo, at se můžu obj.
Suny tak dobrou chuť :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny tak mě se dlouho nestalo, že bych byla nespokojena, ale i tak, co když ta kadeřnice bude ožrala:grinning:...bože hlavně se děsím zase té pálky :confounded: ..mám dlouhé vlasy a to vždycky hned naskočí jen za melír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Moni tam je hodnocení, aháá tak to joo. To já nevěděla. musím se tam kouknout:slight_smile:
No já se ptala mého dr. na ten 3D a vůbec mi skoro neporadil :angry: . Jen mi řekl, že on to dělá na fifejdách, ale že je tam tlačenka a že si mám sehnat číslo sama :angry: a ještě mi jenom řekl že to dělají ještě někde v porubě v nějakém centru a v nemocnici. No mě tu dr. poradila známa takže asi půjdu k ní a pak řeknu jak jsem s ní byla spokojená. :wink:
14. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jj no. Jak já ještě nedávno chodila na melír a to jsem ho měla jen navrchu né po celé hlavě, tak jsem tam vždy nechala 700. :confounded: Tak jsem se pak na to vykašlala, protože jsem musela chodit každý měsíc a přece už jak máš tu rodinu tak je to finančně náročné a nemůžeš si dovolit zase dávat tolik měsíčně, no předtím jsem mohla než ztratil práci, ted to beru jinak :grinning:
Tak si melír hodím zase tak ke konci roku. Ted musíme nakoupit plno věcí na zimu malému i sobě.
14. zář 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
No já mám suprovou sestřičku, je fakt bombovní, tak kdyby se dr. mi k tomu nevyjádřila, tak se zeptám sestry, tu mám moc ráda, vše Ti řekne, poradí, je fajná.
14. zář 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
No a když dělá video půlhodinové, tak to bude pak pálka jak hrom, né? Jinak kamarádka platila myslím 600,-
14. zář 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni :confused:to jsi měla nějaké drahé.. no já chodím do Výškovic jak je odra a tam mi dělali melír po celé hlavě, stříhání, mytí i foukání za 700,-. Ale dneska ji chci říct, že to chci jen na vrchu dodělat a možná si necham jen pár tmavých proužku a jsem sama zvědavá kolik ted budu platit. Já nikdy nebyla spokojená s kadeřnici, ale tahle je fakt super.
14. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Moni tak já mám sestřičku taky vklidu, ale stydím se zeptat, já jsem hrozná:grinning:...No tam to stojí 800,- to se docela ještě dá, to co mi posilala lucka tak tam to stálo dokonce 1000,-...
14. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Moni v pátek tam budu volat atk se na všechno poptám a když tak dám vědět:slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
No asi záleží jaký melír si děláš, já si nechala dělat stříbrný do tmavých vlasů a to musí namíchat různé capiny aby mi to chytlo a nežloutlo. Já jsem byla taky spokojená stou mojí, tak pak jak půjdu, tak zase k ní. Jen to tedka neplánuji, protože ten melír musíš udržovat více jak jiný, používat různé masky, proti žloutnutí a to taky stojí peněz :confounded: Takže pak jak se vše uklidní. Když si pomyslím, že před námi jsou nározky, Mikuláš-v rodině máme dost dětí, Vánoce- taky velká rodina, a Silvestr, tak mě je zle už tedka. A to má mamka nározky, já, pak Luky, babička, tatka, ségru ser*, pak malý atd. atd. No děs. Finančně je to ted dost náročné.
14. zář 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
Jj dej. Hlavně jsem zvědavá na kvalitu, snad je dobrá :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni vlastně ty máš tmavé vlasy a tobě to chytá jinak. No já mám světlé takže mě stačí i chodit co 3měsíce ke kadeřnici, naposledy jsem byla v červnu.
No ani mi nemluv o Vánocích atd. já už všem řekla at nepočítaji s velkýma darama, nemáme peníze a pro nás je ted duležité se zařídit pro mimi. Já to prostě řešit nebudu když peníze nemám bohužel nedám a když mám ráda dám. Koupím každému nějakou drobnost a nazdar. Ted ma malá Natálka narozky, pak Liborová mamka, pak moje mamka a pak brach atd. a já se z toho nemíním zbláznit:grinning:je nás v rodině hodně a to se prostě nedá...
14. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Moni já taky doufám, bohužel tu jistotu nebudu mít u žadného dr. když jsem žádné video neviděla :frowning2: ..ale dám na doporučení a budu známe důvěřovat, to by tam snad sama nešla:grinning:
14. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
No ani nemluv a to jsem ještě zapoměla, že ve školce budou mít besídky, maškarný plesy do konce roku, takže další peníze :frowning2: Fakt aby jsi byl milionář. Je to hrůza, ale snad se to nějak zmákne :slight_smile:
Taky jsem mamce říkala, at tento rok nepočítají , že budou nějaké velké dary, jelikož Luky začal pracovat pozdě, do toho si šetří na internetové stránky co chce rozjet, takže taky každému drobnost , tak snad i to potěší :wink:
14. zář 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já si myslím, že by to měli pochopit, taky nějak kdysi začinali, sice bych řekla, že v té době to měli trošku jednodužší, byty staly 30 tis a ty se dali vklidu splatit a ne 30 let když si bereš dneska hypotéku. Musíme to nějak zvládnout a když člověk chce tak to prostě musí jít :grinning:
Jo jinak jsem se včera dívala na tu postylku a nevím no, je nějaká zničená a vychrchlaná :angry: ..no co bych chtěla už má taky 21 let za sebou:slight_smile:..tak asi koupím tu v ikey a doufám, že bude dobrá, aby mi vydržela i pro druhé dítě.
14. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak to si raději kupte novou. Stejně pokud Vám vydrží tak si jí můžete schovat pro druhé.
My ještě uvidíme jakou koupíme, to budeme po novém roce kupovat. Tak to máme čas, pak spolu nějakou vybereme, možná, že pak ještě budou slevy :grinning:
14. zář 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak já ještě taky uvidím, musím se na ní podivat jak vypadá ve skutečnosti:grinning:..a já začnu kupovat kolem vánoc možná v listopadu, přece rodím dřív :sweat_smile: Podívám se ještě v polsku kolik tam stojí postylky tak dám echo:grinning:
14. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo no ty rodíš o měsíc a 5 dní dřív podle tp, ale myslím si, že já přesně na termín rodit nebudu, to se vždy povede málo které mamči rodit na termín :grinning:
No do Polska bychom taky mohli zajet, ale to fakt až někdy na konci roku, spíš začátek nového roku.
Uvidíme, ted to neřešíme, hlavně musíme vyřešit bydlení
14. zář 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak já taky nepočítám s tím, že budu rodit přesně na den:grinning: sama jsem zvědavá kdy to na mě příjde, ale já se vsadím, že budu přenášet, ale je to jen domněka, skutečnost může být jiná:slight_smile:
No já se ještě poptám po rodině jestli nemají postylku a když tak se začnu po ní pomalu dívat. A pak vyberu zlatou střední cestu:slight_smile: Nic fičím bo to jinak nestihnu..zatím papa a držte palce:grinning:
14. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
No já u malýho taky myslela, že budu přenášet, protože u nás všichni přenášeli, ale opak byl pravdou :slight_smile:
Ale já přenášet nechci :frowning2: Tak uvidíme jak to dopadne kdy se mimču bude chtít jít ven :wink:
Tak papa a neboj udělá Ti to hezky.
14. zář 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
holky,tak jsem byla chvilku v praci, pak si dala obed a jela vyzvednout raketu tatkovi k dedovy na tenis. tam sem cekala asi pul hodky nez dosel. to uz sem byla unavena a pak sem se nasrala s tema nasema cikanama. rve to na ulici jakoby jim to patrilo. v obchode rikaj, ze nemaji penize, at jim to daji zadarmo a pak je nakonec vytahnou, pak me cuci jak vybiram na kartu. no proste pakaz. omlouvam se, ale jsem rasista - v teto ctvrti musim. takze vybornej den. jsem unavena, hladova, nasrana. tedka se napapkam a pujdu si lehnout.
14. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.