• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
zatim jo, ale jestli na neho bude chodit aj pak, to se uvidi :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Maji třeba už jo , je to velkej chlap ty jo a šikovnej. akorát budete mít na záchodě o jednoho obyvatele víc :grinning: takhle jste na něho byli dva ted už tři. :grinning:

Tak jsem volala dr, magnezko můžu a to pobolívání v podbřišku v 28tt je prý naprosto normální. tak jsem ráda.
16. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
suny, dostane ho az pod stromek :grinning: a pak uvidime, jestli si sam rekne..kdyz ne, tak s tim jeste pockame :slight_smile: nejsu moc zastance brzkyho uceni na nocnik apod., takze aj kdyby jsme bez plinek byli az treba v lete, tak mi to vadit nebude :grinning: ikdyz babicky uz si mysli ted, ze su uplne prastena, ze chodi v plinkach, kdyz ony uz v pul roce posazovaly na nocnik :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
suny, super, hlavne ze je vse ok :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Maji babičky ber s rezervou, vidím to u sebe, prý papírový plíny? to je hrozný. u nás to poslouchám pořád.

Maji jojo dr byl moc hodnej a vysvětlil mi všechno mám takovou radost. prý že je to fakt v pořádku ale kdyby to bylo nějka fakt hrozný tak mám zavolat nebo jet do nemocnice jako kdybych se kroutila bolestí a tak. a prý ještě navíc malje má dole nohy tak je to jasný. po telefonu věděl o koho jde jen si prý nepamatoval přesně týden ale přesně mi to řekl a fakt jsem se divila že ve stpoustě pacientek si mě pamatoval. a byl fakt příjemnej.
16. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
suny, ty moje zas nechapou proc blbnu s latkovyma, kdyz jsou dnes takovy vymozenosti jako papirovy pliny :grinning: :grinning: :grinning:
ja jdu na ko zitra, tak su zvedava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Maji tak to si prohodíme babičky, já teda mám jako i látkový ale budu mít i papirový uvidíme.

Maji kamoška mi říkala že pere v lovele tekuté ale prý to ještě dvakrát ždíme jen ve vodě že semalej jinak osype. děláš to taky tak? vím teeda že máš jinej přaípravek ale jako že to ještě dvakrát mácháš jen ve vodě?
16. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
tak holky kazda mame asi jiny nazor ja idem do platenych plienok ale tak ze najprv dam papierovu a potom platenu len prve mesiace kvoly nozickam aby bol na siroko baleny ale keby som to mala prat tak by mna asi kleplo :grinning:
16. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
mony já mám naázor stejný ze začátku uvidím jak mi to s těma půjde a pak se na to vykašlu když tak.
16. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
suny-jo presne ale ked budeme pouzivat aj papierove tak by to nebalo byt take narocne no nie :grinning:
16. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Mony a už máš všechno nakoupený na vánoce?
já skoro jo jen čekám ještě na pár věciček z netu a bude to ok.
16. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
suny-nie nemam ideme s mojim v piatok na nakupy :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
My jdeme zítra jako shánet stromek, tady pořád padá sníh tak uvidíme jestli nezapadneme. :grinning: já se těším na to balení to je super. asi si pustím náky koledy či co.

mám dneska docela radost ale nechci to zakřiknout. :grinning:
16. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
suny-to je super aj ja sa velmi tesim na vianoce
16. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahooooooooooooooj :slight_smile: co zde nového??????
16. pro 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
jeee monci ahoj neviem ci je to moja vina lae nemozem najst ip s tvojimi udajmi na tabulku holkam som to uz poslala ale keby si mi to preposlala tak spravim novu a poslem ti ju :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj Mony, tak jak žiješ? co novej byteček? co malej co přípravy, co ježíšek?? povídej. :grinning:

Mona, já se na vánoce netěším zatím ale ta atmoška s tím sněhem na mě padá i dkyž se bojím jak manža dojede domů no
16. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
suny-no tak nam tu padal sneh ale zasa nic takze :angry: aj ja chceeeeem sneh :frowning2:
16. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Suny, no žiju jakž takž. Musím hodně odpočivát, že mám kratší čípek, tak se snažím :wink: dárečky ještě nakoupeny nemáme, budem vše kupovat v pondělí, takže vše na poslední chvíli, ale tím, že je ten můj daleko to jinak ani nejde. jinak malý v pohodě a bydlí se nám taky fajn :slight_smile: jinak jak ty?
16. pro 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj holky :grinning:
16. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
mona já ho ani moc nechci ve městě když se rozpustí je tohnus ale u nás je bílo a je to krásný.

Mony a to ti došli na ten čípek až tedka???? jejda jak to??? mě dr říkal že dobrý tak asi jo. ale nevím že s tím nemůžou něco dělat. jinak my docela v poho, tlak si měřím a zatím normál. dejchat nemůžu stejně a ted mám předepsaný z interny magenzko a náky vitamínky pro těhule a lenevím který sou dobrý tak uvidíme co mi poradí v lékarne. z femibionu mě bylo blbě.

Ahoj car
16. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj sun..a co mas predepsany za magnezko?
16. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Jééé car no já nevím nějaký magnezko v tabletách a mám brát 3x1 tak nevím ono je víc druhů?
16. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj car :wink: . Dneska jsem byla v poradně a jak jsem čekala tak doktor na cytologii zcela zapoměl, já tomu teda trošku pomohla :sunglasses: a tak jen kouknul na čípek a je to ok :wink:
16. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Suny čípek se zkracovat může kdykoliv během těhu. Poprvé jak mi to řekla, tak si mě pozvala za 14 dnů a byl pořád stejný nález, prý je to normální, ale já jelikož se malý narodil dřív jsem více hlídaná aby se to neopakovalo, proto si hlídá i ten čípek. Magnézko taky beru. Je to lepší na křeče i zklidnění dělohy.
16. pro 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
aha mony no mě ho předepsal internista a nevím proč ani tak uvidíme. holky já ted mluvila s babi 25 minut já mám měsíčně účet tak 1200 hrůza. tak si to asi zaplatím z peněz na vánoce.
16. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
suny magnézko bere skoro každá co tak slyším nebo znám, to Ti neuškodí. No tak to my s miláčkem tedka protelefonujeme majlant :grinning: Ale naštěstí se už vrací, tak zase hodně ušetříme.
:slight_smile:
16. pro 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
No mony já ten telefon a internet to je závislost no, takže se snažím trochu to krotit no a zas skoro půl hodky no.
já si ted ostříhala nehty na nohách fuška jak hrom teda přes to břicho. uf ted ještě nalakovat a bude to bomba.

magnezko snad to bude v poho, ale nechápu proč mi to napsal internista a gyn ne, ale nevadí to tak si to zítra koupím a uvidím.
16. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Suny ani nemluv stím ohybáním se a obouváním třeba :grinning:
A jak jinak pokračujete ve výbavičce?
16. pro 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
Mony už máme i matraci do postýlky i peřinku jen povlečení ušít látku už máme a objednáme jen kočárek, dnska sjem si koupila vložky a kalhotky do porodky a pak ještě kosmetiku a je to. snad už teda.

a co vy?
16. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.