• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun jojo ja to popletla,jsem myslela ze mas treba co ja,ale ja mam zelezo a ete s necim...
16. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
car aha no já ted koukám co je za vitamíny pro těhuel nej no.
16. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoooj maket..jakpak se mate?

sun..a cos vykoukala? :grinning:
16. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Suny, my nejsme ještě zase tak vybavení. Akorát jsem dala pryč vyloženě modré věci a dokoupila holčičí v tesku- mám z nich radost, měli tam slevy, tak jsme pokoupili tričenka s hello kitty, pak tričenka s dlouhým rukávem, čepičku a ták. Př. týden se ještě chystáme nakupovat nějaké zateplené kalhoty a bundičku, jinak z oblečení máme vše. A taky si kupujeme do ložnice letiště, takže na začátku ledna obj. i postýlku a zařidíme ložnici a místečko pro malou :slight_smile: Malý ten je zlatý, pořád si prohlíží knížečku o miminkách a pořád říká, kdy už se narodí, že jí bude dávat dudlíček, tak čím dál víc se těšíme :slight_smile:
A kočárek necháváme až naposled. Kosmetiku taky kupujeme v pondělí při jednom....
16. pro 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
celkem ok, dneska poradna a až na ty hnusný odběry krve :frowning2: je to ok a teď budu chodit po 2tt takže půjdu i mezi svátky. Jinak v hypernově mají od pátku do neděle levně pampersky takže tam vpátek asi zajedu. Za tu cenu budu muset :slight_smile: . Jinak pokojík se dodělává a o víkendu možná už budem uklízet :wink:
16. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky kopou Vás prcci dole? Myslím hodně dole do močáku třeba? Mě je to někdy až nepříjemné a mám strach, že se prokope ven :grinning:
16. pro 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Moni mě ne když je jako Viki zatim v příčné poloze :slight_smile: . Zatim akorát mam na bocích takový boule, jedna je od hlavičky a druhá je od zadečku :grinning:
16. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
car zatím nic moc kamoška dělá v lékárně tak se poradím s ní. :grinning:

Mony je fakt, že my máme skoro všechno radši. malej bude velkej brácha se na to musí připravit řádně. :grinning:

Markét to budou zase ty sleep and play?

Jinak mony malej má hlavičku nahoře tak mi tlačí na plíce a nožičky dole tak kope a píchá to a je to nepříjemný
16. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Suny právě že ne, to jsou ty normální. když vezmeš 2 balíky tak máš jeden balík -108ks za 299 což je necelé 3kč za plenku :slight_smile: . jen mají tu akci dost omezenou. Dneska jsem tam akorát koupila za 50% slevu dárek pro vikína k Ježíšku a manželovi taky dárek a v pátek tam budu muset ject kvůli plenkám :wink:
16. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Markét, boule mám taky skoro pořád :grinning: Tedka jak tady byl na víkend tatka, tak Nelinka dávala o sobě teda hezky vědět. Skoro pořád mi jezdila nožkou nebo ručičkou po bříšní stěně a pro tatku to byl krásný zážitek :dizzy_face:
Jak jsem se ptala dr. jestli je možné, že kope dole tak mi říkala, že jo, že tam má ještě dost místa, že dělá i kotrmelce, tak že mě může kopat i dole. ted je to ojediněle, ale ještě si tam zakope, nebo i ručičkama říkala, že mě tam můžeš špárat :grinning:
Suny jo no. Pořád dává bříšku pusinku a když Nelinka nekope, tak na ní volá at se vzbudí, je to supér, se už těším jak bude snámi co bude dělat malý :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak jsem zpět, byla tu mamka a dovezla mi cukroví a jsem pěkně naštvaná. Paní pěkně zdrahla a dala jsem za kilo cukroví 300,-...v loni měla 250,- :frowning2: ...a nejradši bych to hned zežrala :sweat_smile: ...

Ahoj Moni jak je?? tak vidím, že máš taky zkrácený čípek, já se to zrovna včera dozvěděla a ted musím ležet a nic nedělat, hrozí mi předčasný porod. Ale dneska jsem si ještě kurnik nelehla :confounded: .
16. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Tohle u Vikína neznam, možná byl víc utlumenej tou cukrovkou a tak jsem vždycky musela hodně budit :wink: . A te´d jsem nějak tušila že je zase v příčce, přece jenom je to i vidět na tvaru břicha. Sice má ještě dost času na přetoční ale takhle je to asi příjemnější než být hlavou dolů :wink:

Moni bohužel to asi bude všude. já tedy nikdy cukroví neobjednávala ale kolem 300 je to snad i v krámu, ceny všeho jdou nahoru :unamused: , já letos nepeču a udělam jen vánočku, jako premiéru budu péct ze 4 pramenů :slight_smile: a až se sní tam Viki chce dort tak ho asi udělam, nechce se mě ho kupovat a ten bude taky jako premiéra. Já jsem spíš na vaření a to sladký moc nedělam :wink:
16. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
market já bych normálně pekla, ale já bych to asi neustala u té plotny. A navíc jsem nechtěla moc pect, protože bych to bez tak sežrala sama. A jedno kilo jsem si objednala jen tak, když příjde návštěva na svátky. Ale tchyně mi ted nadala, že prý pro nás pekla a že jsem nic objednávat neměla. To taky nemohla říct dříve?? :angry:
16. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
MOny tak val do pelechu a nezlob. musíš odpočívat. :grinning:

Mony to je suepr malej je bezvadnej.

Markét a od kdy to mají tu akci???
16. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
suny no to bych ráda, ale musím napsat slohovku a tahaky na zítra:grinning:...u slohovky mám dvě věty asi zatím :grinning:...včera jsem se na to vy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
To je jasný, já letos taky nepeču. jak se předělává pokoj tak jsem ráda že v kuchyni uvařim, já mam cukrovku, manžel radši chlebíčky a Viki je na dortíky :wink: . To mohla říct dřív :unamused: . Já se s tchýní nebavim rok ale pak začla že by pro mimíse něco koupila ale až te´d když ví že 95% mam doma tak co by vše mohla koupit :wink: . tak jsem zvědavá jesli nakonec něco dá do obálky. navíc můj a její vkus je fakt jinde :slight_smile: a tim že budu rodit dřív tak to chci mít vše včas, jen postýlku objednam na začátku ledna a nějaký drobnosti a jinak mam vše hotové a v lednu začnu prát abych do konce ledna měla vše připravené a pak už budu jen čekat až mě lékaři řeknou termín nástupu do porodnice :slight_smile: . Jo a v lednu ještě válendu do pokoje, ale možná v lednu budou slevy :wink:
16. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Mony já nad tím tématem moc nic nenamyslela teda čeče. :frowning2: :frowning2: ale i u toho můžeš ležet nebo sedět s nohama nahoře. :slight_smile:

My letos pekly s mamkou ale sama bych asi taky nepekla, příští rok už určo objednáme ale ty ceny sjou asi tak všude no.

Markét a už máte vybraný jméno?
16. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj Moni. No stím čípkem to není sranda. Ale co jsem tak četla na porodnici.cz, tak ten dr. tam pořád píše, že nikde není psáno, že ležení a klidový režim zajistí př. porod. Že jak ležíš tak jen na ten čípek netlačí ta děloha, tak tím pádem se nemůže ani zkracovat, protože není na to takový tlak. U Tebe je to už supér, že jsi 33t, ještě 3 týdny kdyby jsi vydržela, tak nejde tak ani o př. porod, jen tedka ty 3 týdny být opatrná a trochu opravdu polehávat. Mě dr. říkala, že je trochu zkrácený, že je to normál, že to tak má většina, jen u mě je větší riziko většího zkrácený kvůli prvnímu př. porodu, jen to tak nemusí být, že do toho nevidí, že můžu klidně i přenášet, ale hlavně musím ležet a mít ten klidový režim.
Tak si říkám, že jestli to je vážně tak, tak at vydržíme aspon do 35,36tt. Kvůli tomu se i Lukáš vrací dříve, než jsme plánovali at mi může pomoct.
A říkal Ti dr. o kolik ho máš zkrácený? Jdu v pondělí zase na ko, chodím co 14 dní tak jsem zvědavá jestli se to změnilo nebo zůstává ten nález stejný.
Jinak cukroví taky kupujeme nakonec v obchodě, měla mi dělat bývala sousedka, jen nepsala, tak jí nechci otravovat.
A Suny vzpoměla jsem si na Tebe. Sestra na poslední ko mě zprdla, že mám omezit sladkosti a ták, že jsem hodně přibrala na můj tt - 13kg, že je to moc a bude se mi špatně rodit :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Mony já mám 14 a je to mazec no ale já mám vodu tak jsem v klidu, kdybys viděla moje nohy.

taky už bych chtěla být aslpon 33 tt to je hned lepší že je mimivětšíno
16. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
moni a tobě tvrdne bříško? bereš magnézko?
16. pro 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Suny tak já nemůžu posoudit jestli mám vodu i když nejsem oteklá u malého jsem taky nebyla a měla jsem vodu :grinning: no, ale každopádně cvičit chodit budu, po dvou dětech to nebude ono :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
Suny jméno už máme cca měsíc :slight_smile: , možná dýl.byl to boj a nakonec jsem ustoupila že teda dáme jméno který se nám líbí a ne aby to měl rozdělený v roce. Viki je v lednu a svátek má v červenci :wink: . Tobiášek mě neprošel za žádnou cenu a druhý jméno který se mě líbí dost dlouho je tomášek a tak bude mít Tomáška i když to bude mít blízko narozenin :unamused: . Ale viki už mu tak říká tak je to jasný :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Moni jestli jsi vzpomínáš, tak už jsem měla podezření na zkrácený čípek, ale to ještě bylo v normě. Ale ted mi říkal, že se o dost zkrátil, neříkal o kolik. ale je pravda, že jsem v poslední době jen lítala po obchoděch, tak jestli to nebude tím. O svátcích stejně budu doma odpočívat, tak já doufám, že do ledna ještě vydržím. Musím, věřím v to. Dr. říkal, že kdybych vydržela ještě týden, tak pak už se ti dr. v nemocnici nebrání porodu ve 34tt. Ale samozřejmě říkal, že čím dýl vydržím tím líp. Dal mi ještě magnezko, tak snad to trošku pomůže.
A kdy se ti Luki vrací? Se mi zdálo, že si říkala, že do Vánoc chceš aby byl doma...

Holky před chvili mi přítel říkal o plesu na který každy rok chodíme a že ho tam kamoši tahají. Byli jsme tam vždy spolu a mě mrzí, že tam letos nemůžu. Chce tam jít asi sám, ale nějak mi to vadí, sice tam budou naší přátelé atd. ale i tak mi to nějak vadí, ale nic jsem mu na to neřekla. Za chvili bez tak na mě pozná, že jsem v prdeli. jsem asi blbá co?? Kvůli takové kraviny se stresovat. :frowning2:
16. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mony já mám vodu určo, protože to na sobě vidím hlavně na nohách.

Markét tomáška jsme chtěli taky ale to je brácha. tak budeme mít Kubíčka. :grinning:

Jsem se najedla chleba a půl s vajíčkem a ted asi dám papriku aby měl malej vitamínky
16. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Moni jasné, čím dýl tím líp. I ten 34tt by se dal, ale to má většinou mimčo větší problémy s dýcháním než kdyby se narodilo v 30tt, ale zvládnout se to určitě už dá. No jo může to být tou fyzickou námahou. Dr. mi taky říkala, že každá těhulka by měla aspon 2 hodiny denně odpočívat v leže, pustit si nějakou hudbu relaxovat, ulevit si atd. mít krátké prochajdy v tom větším stádiu těhu a ták a to já taky furt někam lítala, kolikrát jsem někam spěchala, tak jsem pomalu běžela až mě bolel břuch a tak a ted si musím dávat pozor.
Lukáš si chtěl oddělat ještě leden, a vrátit se ke konci, ale vracet se bude hned po silvestru, to pojede ještě na 3 dny tam, musí si ještě ty 3 dny oddělat a vrácí se.
16. pro 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak já to ted taky nemám, sedím ale určo neležím a pohybuju se víc jak dřív.
ještě jsem si dala tu papriku a je to fakt paráda. malej kope tak asi mu chutnala. holky já mám takovou radost z té interny ale bojí se radovat aby se něco neposerkalo.

Jinak manža je moc hodnej, že ti bude pomáhat.
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Suny, já to taky ted moc nedodržovala, víkend jsem byla na nohách, ale sem tam mě bříško bolelo, až po mě ten můj řval, že už nikam nejdem a že budem doma. Tedka nás čeká nakupování pro všechny dárky, takže to bude taky masakr a taky budem muset vybrat nějaké to letiště at si můžem zařídit tedka tu ložnici do konce roku a koutek pro malou na začátku ledna. Ale nedá se nic dělat, bohužel :frowning2:
Tak hlaně, že je u Tebe vše ok :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Mony trochu se šetři i když vím že je to těžký no. kor s malým. ale zkus to aspon trochu.

já koukám na poštu pro tebe a je tam tedka o postižené hočičce ty jo umřela přepínam uaaaa
16. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Suny, jo jo snažím se, tak nějak svým způsobem tedka ležím hodně, více jak předtím. No musím to ještě tak skoro 2 měsíce vydržet :confounded:
Jééj tak to taky tedka nemusím. Ani si moc nečtu jedno téma, které tu je, protože z těch nervů co se všechno stalo mi vždy začne tvrdnout bříško. Tak na to nekoukej
16. pro 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
Mony neeee jsem v pohodě malej se převaluje. tak jsem v klikdu torchu víc akorát ty bolesti bříška mě štvou.

a ty to nečti to je fakt. my jdeme zítra nakupovat ale jen trochu, halvně mě oteplený kalhoty páč jsem dneska málem zmrzla.
16. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.