• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
holky já se ted zažrala do té slohovky a už to asi mám, mám to na jednu stránku a už to kalím:grinning:

Moni ono to jde těžko dodržovat to leženíí, když budou Vánoce a člověk musí nakoupit dárky. Já už naštěstí nějaké mám a musím ještě koupit dárek tchánovcům a mému tatkovi. Snad jsem na nikoho nezapomněla, ale letos u nás budou Vánoce chudší, ale snad to všichni pochopí. :unamused:
16. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
no venku se pěkně ochladilo :confounded: tady tak slabě sněží, ale nasněželo už pěkně teda :grinning: a malému ukradl někdo někde saně, tak nemůžem ani na saně. zítra uděláme jak půjdem do školky aspon koule at mu to není líto a snad to vydrží do př. týdne :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to seš šikovná, tak snad dostaneš 1. :grinning: jinak u nás na vánoce každej dostane jen maličkost.

Kdo může ukrást dítěti sáně??? :angry: :angry:
16. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo no Moni, před svátkama je to takové blbé.
16. pro 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
suny nevím, prostě nejsou :frowning2:
16. pro 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: tak holky já se snažím vám radit jen :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Jsem tu jen na skok vás pozdravit :wink: Dneska jsem měla náročný den, vaření, pak nákupy, pak k našim a teď ještě dobalujeme dárky...jsem hotová. Ráno mě čeká alergologie a pak jdeme k ségře.

V rychlosti jsem Vás proletěla :wink:

Suny, mám radost z tvých výsledků :dizzy_face:

Moničky, odpočívejte a opatrujte se :wink: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky nestiham vubec a vy jste toho zas nabrebentili :grinning:

jooo des jsem upekla kosicky :grinning: ale s bilou cokoladou(polevou)manza je miluje

mona..jsi sikulka :grinning:
16. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
:grinning: Ahoj luci. ty jo ty se taky nezastavíš. a moc děkuju že máš radost i za mě. :grinning:

Já se holkám tady snažím vysvětlit že maj odpočívat no copak mě poslechnou??? :grinning:
16. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, tak honem do postýlky a už odpočívej:slight_smile:

Ahoj car, pošli pár košíčků, hned bych si dala:grinning:

Holky šikulka nevím nevim, budu ráda, když to bude mít hlavu i patu:grinning:
16. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Suny, dneska jsem to taky přehnala, ale někdy totak prostě je..že je toho za den víc :wink:
16. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mony určo to bude hezká slohovka ale fakt obě moničky do postele nohy nahoru a odpočívat. :grinning:

Luci to je fakt hold ty vánoce si to žádají. my jdeme zítra nakupovat budu vařit. a včera jsem žehlial snad dvě hodky. ještě musím o víkendu uklidit vysát utřít prach a umýt koupelnu a pak už jen zabalit dárky.
16. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Moni, asi se rozvalím u telky, ale oči se mi klíží už teď :sweat_smile:
Nějak mi blbne noťas :angry: Jede jak slimák a hrozně v něm hučí...je to děs!!! Jsem bez něj, jak bez ruky, tak sedím u compu v pokoji :confounded:
16. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Suny, já si taky říkám, že po svátcích bude větší klid...Ze Štědrého dne mám hrůzu :confused: bude u nás 10lidí, mamka mi říkala, ať se nestresuju, že mi pomůže, ale i tak toho budu musethodně udělat a nemám sílu už teď :pensive:
16. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci jejda to vás teda bude hafo to se sleze u vás celá rodina??

já bych byla bez pc jak bez ruky hrůza pomylset. :grinning:

taky bych spala ale malej kope do močáku ale hrozně tak sjem dneska asi bez spánku
16. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky no jako se desim jak vse do vanoc stihnu :sweat_smile: nejak je toho moc..

mona..a povedly se:slight_smile:zajdi :grinning:
16. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Car co myslíš jako dárky a uklid a tak??
16. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Suny, no nemělo to tak být, ale tchán nemá s kým být a za mažovou babičkou nikdo zPrahy nepřijede, tak budou u nás. Pak naši a nakonec i ségra s rodinou...nejhorší na tom všem je, že nejí všichni stejné jídlo :angry: Takže bude kapr, kuřecí řízky, vepřové řízky...hrachová polívka a knedlíčková...No, já nemít tu mamku, tak mě fakt trefí :confounded:
16. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci ježiš teda to je síla hlavně to jídlo ž enejí všichni stejné to je blbý hodně.

ale aspon u vás bude veselo.

já nemít mamku tak taky spoustu věcí nedávám no. je to prostě tak a doufám že i já budu taková super mamka.
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
sun..tak darky-pro tatu,ete kravinu pro brachu,kamaradce ,psikovi,synovci a hlavne milackovi...neco chci ale nemuzu uz sehnat-vyprodano-snad jim to ete prijde..nebo sezenu jinde..pak uklid a vyzdoba(o vikendu)..v patek dopol.letim ke kamosce a musim koupit neco do kouta a neco druhymu malymu(nakou sladkost),pak k ucetni,oblitat dalsi veci jooo a dojit si pro leky..pak dodelavame naky veci na baraku takze to uklidit poradne(mozna po vanocich),tatovi k padesatinam darek,den pred stedrym dnem mu jet poprat,pak 25 tam jedem,26ke tchyni...zitra zehlit,dodelat kosicky,(nezbyla poleva tak musim dodelat ten zbytek),vykartacovat psika..pak stromecek..v po se mi vraci kamoska jdem na veceri asi,jelikoz pak zas odjizdi(do ciziny),dokoupit darky..do toho varit,atd atd..pred sted.dnem-no a koupit kapra pak,delat salat i na druhej den k tatovi,pomazanku,chlebicky atd....
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Suny, naše rodina je hrozně hlučná, takže už teď mi z toho třeští hlava...ale zase na druhou stranu jsem ráda, že budeme všichni pohromadě :wink:
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky, se máte, že už máte dárky a taky zabalené. Já to mám před sebou a už se nemůžu na pondělek a jestli to nestihnem všechno tak i úterek dočkat :dizzy_face: a hlavně Vánoc. :grinning:
Já chtěla upéct aspon perníčky, že s malým je budem zlobit a ták a prd, mpžná ještě přemluvím drahou půlku o svolení, ale pochbuju, mám zákaz cokoliv dělat, že i on bude dělat br, salát a ták :grinning:
16. pro 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
car brzdííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: a na to máš jako týden ju? to je tak na rok :grinning:

luci aspon nebudete sami v klidu ale s rodinou to je dboře když člověk ví že má ty druhý.

mony mě avon dojde až v pondělí tak budu balit vše až v po nechci to balit na části. a ty lež a vykašli se na perníčky Nelinka je přednější a příští rok budete zdobit všichni 4.
16. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
sun..joooo a ete zabalit darky vlastne:slight_smile:..no ete beztak tisic dalsich veci..no jako ale vsechno stihnout chci :grinning: :grinning: :grinning: ..pak 29.jdu na kontrolu,11.k zubari,13.na hematologii...taky jdem zacatkem ledna na foceni,jedem do nemecka,pak dokoupit zbytek co bude chybet,zacit prat ,zehlit a dodelavat..nooo a taky zaridit pup.krev a prihlasit se v pulce ledna do poradny v porodce :sweat_smile: ..no a taky 9.mame oslavu,kam musime :grinning: a na silvestra jdem ke znamym..se zastavim asi az v unoru :grinning:
16. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Car už dost ty jo jsem z toho celá uřícená a to jen čtu. :grinning: :grinning:

Holky budete mít ten monitor dechu???
16. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
jooo a ucit se na zkousky do skoly
16. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
sun..jojo my urcite :grinning:
16. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sun uvidíme :slight_smile: Už tak, že budem muset lítat po obchodech, tak uvidíme jak to stihnem, jak bude čas :slight_smile:
Já monitor mám
16. pro 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
A holky máte ho novej? já koukala na net a jedna holka ho má koupenej červenec letosního roku2009 a prý je na to záruka 48 měsíců a chce za to 1490 co myslíte?
16. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kočky, jdu chrnět...mějte a dobrou :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.