• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny já ho mám po malým. Tak je jak nový. Ono svým způsobem to nemáš ani jak zničit, když bude používaný, je po matrací a pokud je ještě v záruce tím líp :wink:
16. pro 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz
Luci dobrou noc.

Tak já ho asi vezmu no 1500 dám pro malýho všechno. :grinning:
16. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Luci dobrúú :slight_smile: taky valím spát , tak holky pá
16. pro 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
Holky já valím taky papa
16. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
sun..ja ted videla novy v akci na netu za 2000...

tak dobrou holky :wink:
16. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
uz vsechny spite? my jsme ted prisli z koncertu, bylo to moooc hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky uz pujdu pomalu do hajan, tak zitra :slight_smile:
16. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak uz jsem nasnidana a za hodku jdu na ko. mam vzdycky donest moc a ja zapomela, tak jsem pak sla podruhe za chvilku, ale jak si tam nevidim a uz jsem byla vycurana, tak tam mam malinko, snad to na ten prouzek bude stacit. nervozni jsem trosicku, mala kope, tak snad to bude ok.

odpo jdu plavat a po plavani na basket.

jdu docist.
17. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
holky, vy jste toho naplkaly. takze vsechno docitat nebudu.

suny, marki, gratuluju ke kontrolam. :wink:
17. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
vcera jsem si musela pujcit bundu od mamky, protoze jsem si svoji prala a ztratil se mi jezdec zipu. v pracce neni, na bunde taky ne. ja nevim, kde ho mam najit. :confounded: a uz je venku dost zima na vestu se svetrem. dneska jdu jeste plavat, tak at nejsem nemocna. on ta mamcina bunda je takova elastictejsi nez moje, tak mi ji necha do brezna. do te sve bych se do brezna asi nevlezla. :unamused: jinak po vanocich si musim koupit dalsi tehu gate. ty jedny me nebudou az do brezna, i kdyz to tak nejdriv vypadalo - gumicka je kratsi jakasi. :confounded:
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
odchazim :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já ujíždím od rána na aukcích, mám tam vyhlidnutých pár krásných věcí , tak uvidíme :slight_smile:
Taky jsem si vyhrála dárek k nározkám Dolce a Gabbanu parfém :dizzy_face:
Mabe tak si užij plavání a bud pořádně vysušená než vylezeš do té kosy at nenachladneš :wink:
17. pro 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno nebo spíš dopoledne:slight_smile:,

tak já konečně doladila slohovku a dopsala taháky:grinning:, tak snad pomůžou. Dneska škola a 2 písemky fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak honem spěchat na Vánoční besidku od segry z tanečků. Normálně jsem nechápala, tak mamka ji ty tanečky platí přes 1000,- za půl rok a oni na tu besidku vybirají 100,- vstupné, chápete to?? Já když měla vystoupení tak jsme nikdy žádné vstupné neměli :confused: . Dneska mi není moc nejlíp, ale musím to zvládnou, musím si toto pololetí uzavřít než porodím :confounded: at mám potom klidek.
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Moni to zvládneš a budeš mít pak aspon klíííd :grinning:
Moni a byli jste už na matrice nahlásit, že se malý bude jmenovat po Liborovy? My se tam chystáme v lednu at se nám nestane zase to co u malého, že má rodné po mě, nestihli jsme tam zajít.
Tak to je supér, tak uvidíš ségru v akci. No oni obírají rodiče jak můžou :confounded:
17. pro 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni právě, že nebyli, prý tam musíš zajít, když už víš jméno, ale my jsme ještě ho nějak pořát nedořešili na 100% :frowning2: . Ale v pondělí tam chceme zajít, snad už se do té doby deinitivně rozhodneme. Známa říkala, že se to dá potom i změnit, ale to vím, že už se mi nebude chtít. Ale lukášek nemá tvoje přijmení ne??

Hodila jsem zase pupendo po 3 týdnech:grinning: a jdou tam vidět moje strie:frowning2:
17. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
My už víme na 100% :grinning: Tak už jen tam zajet.
Né Lukša má po tatkovy, ale jak se narodil měl po mě jako po matce, že jsme neměli vyřízenou tu matriku, ale kdo taky věděl, že tak brzy skončím v nemocnici, že. A jak vypisješ papíry tak je to blbé, protože do rodného píšu moje příjmení a pak až jeho tedka co má po tatkovy, takže má dvě. Tak u malé to chceme stihnout.
17. pro 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
No to je už břuch teda :grinning:
17. pro 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni určo to stihnete...No my ted máme jméno toho Simonka, ale ještě si nejsem jim jistá, ale jak se říka, člověk si zvykne. Prostě my dva se schodnout to je zázrak a na tomto jsme se schodli zatím. Ach jo ani jsem nevěděla, že to bude tak těžká věc vymyslet jméno. Snad se konečně do pondělka domluvíme.

Moni no už teda je velký ten břuch, začiná se mi čim dál hůř vstávat z postele, z vany a o obouvání ani nemluvím. Od pondělka nastupuju na matřeskou, tekže mám pomalu 6 týdnu do porodu, teda utíka to feist :confused:
17. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
moni my kdybychom čekali kluka, tak bychom taky nevěděli, pořád bych váhala a nebyla si jistá a ták. Tak snad zůstanete na tom Simonkovy a zvykneš si zvykneš, hlavně, že se vám líbí :wink: nooo ani nemluv, za chvíli budeš rodit, se na vašeho prcka už těšíííím :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpet. Vsechno v poradku, moc, cipek a brisko v poho, trosku nizsi tlak, ale v tomto pocasi... na ty prsty mam jeste tvaroh a uvidime jak to bude dal, kdyztak me nekam posle. UTZ nedelala, takze jsem malou zase nevidela. :unamused: Dala me zadanku na cukrovku, ble. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dala me vitaminy na tu zacpu - 3x denne 1 tabletu. na tri mesice to stalo 480Kc jsou nejaky prirodni, je to drahy, ale kdyz me to ma pomoct.... :slight_smile: jsou to tytok: http://harmonny.vltava2000.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoodsID=300960

suny, ty jsi byla na obilnaku na tom testu, ze? zepry se tam nemusi objednavat....
17. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
idu pro malého do školky, tak pak se ukážu, ještě si schrupnem :slight_smile: zatím pá
17. pro 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
nic devcata, jdeme spinkat :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, zítra tu budu víc, dneska nakoupit, uvařit, uklidit, předělat skříně jako vevnitř. a tak hrozně moc toho.
mabe nemusíš se objednávat, zítra písnu víc, prominte jdu si lehnout jsem hotová.papa
17. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
jsem zpet, mam nahore 11kg, mimi je hlavou dolu...jeste dve poradny a pak uz si me prevede do porodnice
17. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoooj holky...

maji..ja mam 12 :sweat_smile:

devcata jak se mate?ja mam zitra honky..ale dneska jsem sala do 11 :sweat_smile: a to jsem chtela vstat brzy
17. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
car, vsak mas termin o dva dny driv nez ja, tak musis mit vic kilicek :grinning:
17. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, dneska jsem tu první. venku sněží a je docela kosa u nás -7 brrrrrr. a to mám jít ke kamošce ale teda nevím nevím. jsem jakási po ránu nakřachlá.
18. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko, tak sunny me predbehla. :slight_smile: dneska jdu s kamoskou do nejake babykavarny. ma 1,5 rocni holcicku, a ja prozkoumam prostredi. :slight_smile: ja vcera byla uplne grogy - po plavcu na basket, pak k tchanovucum. Prisly jsme v 10h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jeste dneska dopo a pak uz snad budu mit klid. Asi vlastne pujdem jeste odpo k architektovi. Chtela bych taky jeden den klid a musim tu uklidit.
18. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj Mabe :wink: prosímtě a v čem půjdeš? já mám ty tenký kalhoty a včera si koupila bavlěný silonky ale musím si je vyprat tak nevím v čem mám jít ke kamošce. jsem trochu nachcíplá jen nosohltan cítím a odkašlávám tak snad to bude ok. koupila jsem si vincentkový tabletky ale neívm jeslti zaberou nemáš s nima zkušenosti??
18. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
no, na dlouhy vychazky a sezeni mam jenom jedny tehu gate s gumou. ty jsou tenci, ale mam pod to tehu puncochace. ja mam na krk jitrocelovy sirup. takze kdyz trosku neco citim, tak si loknu. do nosu sprej s morskou soli a kdyz je vetsi ryma, tak Nasivin.

co se kupuje 1,5 rocni holcicce. ja vubec nevim. :unamused:
18. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
a uz je ti teda lip tlakem?
18. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.