• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe tak já mám jitrocelový sirup s mátou tak snad to pomůže. jejda mabe to vůbec nevím co se kupuje. já se dycky asi poradím pak s kamoškama páč fakt nevím.

tlak zatím dobrý. já nevím já pojedu autem s kamoškou tak si asi punčochy asi nedám ona má doma vedro a tu cestu autem přeziju asi.

Ještě mám dilema, koupila jsem si calibrum mami a tam jsou brát 2 tablety denně, nestačí jedna, nemáte s tím někdo zkušenosti???
18. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
suny, ja bych brala jednu. a do tedka jsi zadny vitaminy nebrala? ja teda tady ty multi nejim.
18. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Mabe jen a si měsíc a půl femibion. a pak nic ale já to musím brát mám hodně málo vitamínů. :grinning: asi taky budu brat jen jeden ještě se poradím.

Ty jo venku se teda žení všichni čerti a je hnusně. blééé.
18. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
aha, tak pokud to mas brat, tak ber. me dr. a i na endo rekli, ze se to stejne vycura, ze je lepsi ovoce a zelenina. vidim, jak je tam skarede. ani nevim, do jake babykavarny me vezme. nebo taky mozna me rekne, ze nikam nejdem a budeme u nich.
18. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Mabe no mě to doporučil ten internista, protože to měl výsledky v krvi. že jsem hodně odvitaminovaná. takže to brát mám, ovoce a zelenina mi prý normálně stačí.ale v těhu prý ne, asi si to malej bere všechno a na mě moc nezbývá.
18. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
mabe a co bys tak pro ni chtela? neco dobryho nebo hracku...? :slight_smile:
suny, taky bych brala jen jednu (ale ja vitaminy nejim, prijde mi to zbytecny) :grinning:
18. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj Maji já to mám brát řekl mi to dr, atak abych neměla nějaou poruchu páč prý mám fakt vitaminu hrozně málo.tak zkusím brát jednu já těm vitaminum taky moc nedala, brala jsem jen femibion ale jen asi necelý dva měsíce. řekla jsem mu že jím ovoce a zeleninu ale prý je to málo a nemám všechny vitamíny co bych měla mít. tak nevím.
18. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
jo tak kdyz je to predepsany od dr. tak to je jina... :slight_smile: me rikala, ze je vsechno ok, ze nic brat nemusim (v prvnim tehu jsem mela brat zelezo aj vitaminy) :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Maji no já to asi radši udělám třeba mi to pomůže ale i prý kvůli tomu sjem docela prý slabá a tak.
Holky já teda nevím jeslti k té kamošce jet i když jen autem no snad to tam nějak zvládnu. krk trochu zlobí ale asi to není nic moc.
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
maji, asi neco dobryho, ale zase na to nemam ani moc casu, tak asi priste. budu zla teta. a co teda tedka muze?

ja beru teda vsechny B a kyselinu listovou kvuli krvi a potom to zelezo. jinak ty multi nee.
18. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Mabe nebudeš zlá teta, tak se té kamošky zeptej já bych taky nevěděla co koupit.

Mabe to bud ráda mám pocit abych do sebe nervala nějakou zbytečnost ale když mi to řekl tak asi to brát budu no. a to magnezko taky ale nechce se mi do toho.
18. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
suny, pokud to mas od dr., tak to klidne ber. ja jenom napsala, co ja jim a nejim.
18. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
jj no zkusím to a uvidím no. já si asi dám ten jitrocelovej sirup. a furt přemýšlím že když půjdu pryč,tak jeslti si mám vzít silonky ale to se asi ukoušu páč je nemám vypraný.
18. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
urcite si je vem. venku je -5C
18. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
No tady je víc ale jedu autem. chjo teda. no to bude paráda já jak nemám vypraný všechny věci jako z obchodu tak se dycky ukoušu pomalu jak to svědí. no tě pic teda.
18. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
tak si to pak u kamosky sundas. kdyz sednes do auta, tak tam taky nebude tedka teplo

holky, jdu ukazu se odpo
18. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
mabe papa a užij si to
18. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky..... Tak já ted dorazila z hyperky a koupila malýmu a ségře dárky :dizzy_face: Ale mám jen pro ně v pondělí začínají nákupy pro všechny :slight_smile: Už se těším na ty Vánoce :dizzy_face:
Jinak jsem nevyspaná, v noci na nás někdo klepal, tak jsem vybobkovaná jak hrom a dnes spím s malým v pokojíčku. Už aby nám přijel tatka, to bych neměla takový strach :wink:
18. pro 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony jak klepal? nebyl to předčasnej ježíšek???? kdy vám má tatka dojet???
18. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
No Suny vůbec nevím. :frowning2: Někdo tady 2 dny po sobě v noci klepal, tak jsem z toho na nervy kdo to mohl být. Tatka nám dojede v neděli v noci.
18. pro 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
jejda tak to tam zkuste ještě dvě noci vydržet. to ti věřím já se tu bojím taky a to manžel jako v noci je doma. takže tě chápu, já jsem plašan asi bych šla za našema jsem fakt pako no.
tak dva dny mě bylo dobře a ted je mi jakýsi slabo tak fakt nevím co to je.

a jak vy jinak? malej je zdravej??
18. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
No já taky uvažovala, že půjdu k mamce, ale tam by jsme se všichni mačkali. Navíc ségra jde na disko dneska, tak jak by došla by nás obudila. V tom pokoji s malým to snad bude v poho a nic neuslyším .....
Je Ti zase slabo, jo? Tak odpočívej. Jo malý je naštěstí zdravý, tak snad vydrží do Vánoc, to bude ze školky doma, tak to už nehrozí, že by zase něco schytl. :wink:
18. pro 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Mony já jsem asi pako ale byla bych u našich, i kdyby sme se tam mačkali. :grinning:

je pravda, že ve školkách toho ty děti chytají asi nejvíc, moje tchyně tam je ředitelka a chodí tam jako permanentně nachcíplá. takže asi tak no.

Jo zas se mi udělalo šoufl, ach jo si změřím tlak a fakt už nevím z čeho to může být. možná málo těch vitamínů??
18. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Suny jo no, učitelka jejich je taky nemocná, má pěkně nakřáplý hlas a je tam s dětma, tak se divím proč nešla na nemocenskou, ale to, že malý jednou za celou tu dobu co tam je zakašle, tak hned hlásí :unamused:
těžko říct, proč Ti tak pořád je :frowning2:
18. pro 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony ty učitelky jsou nenormální si myslím, kor když jde o děti no je to hnusný ale s tím asi nic nenaděláš.

No já neívm ale může to být vitamínkama asi nebo já nevím čím to já dycky zpanikařím, že se mi něco stane a je mi ještě po tom hůř. chjo teda. už se těším až manžel bude doma.

co budeš dneska vařit??
18. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojky holky..tak jsem musela dnes vse odlozit..hrozne chumeli a ja ete nemam prezuty auto-nejak nam to nedoslo,jak byly cesty v poho :sweat_smile: takze zitra to manzilek zaridi..akorat mi stve ze jsem dnes mela v planu ke kamosce a taky obehnout a zaridit spoustu veci..ale pry mi nikam nepusti,tak ete odpocinu chvili a jdu zehlit asi

a jak se mate vy?

jooo a pridala jsem bruchona,fakt hrozne vyskocilo
18. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
já mám oběd ze včerejška , kuř.salát se zeleninou :slight_smile: a co ty?
18. pro 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj car, tak odpočívej a vykašli se na to, na bříško kouknu jen musím najít zase tvoje heslo. :grinning:
my se s kamoškou chystáme ke kamošce tak na hodku, tak to zvládnu jedeme autem. ale je mě jako nic moc nevím. asi na mě něco leze, zkusím jitrocelovej sirup a uvidíme. snad sem nic nechytla to bych fakt byla naštvaná.
18. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Mony no já právě sem si chtěla udělat rybu ale hodně jsem se nasnídala tak nemám hlad a v jednu jdeme k té kamošce tak nevím.asi si dám kousek chleba a na večeři že by špagety??? :grinning:
18. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
car, pekny brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani nevis jak ti zavidim, ze je takovy hezky malicky :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.