• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, špagety jsem neměla ani nepamatuju :grinning:
18. pro 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Mony já je mám min jednou týdně, někdy s kečupem a někdy se špenátem a smetanou jak kdy no. ale já ty obědy nějak nemusím měla jsem tedka vaření celkem dost, nevím možná si dám koprovku sjem včera dělala ale chut na ni nemám tak netuším co si večer dám. na oběd asi chleba. nic mě nenapadá.
my si dáme příští týden papu.

ty jo měla bych si jít vyžehlit vlasy at se mě kamoška nelekne ale nechce se mi fakt dneska vůbec nic je to možný???????? :grinning: a začíná mě bolet hlava jejda teda.
18. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
maji..maly????no me neprijde..a hlavne ty prirustky..a jakpak se mate?

sun..tak se pekne vykulyruj at se neco nerozjede
18. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
car http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3628641&vReferer=%2Fphotos%2Fmajatob :grinning: :grinning: :grinning: my se mame dobre, zrovna vymyslim jak to udelam az budu jezdit na kontroly do porodnice, zatim mi to vychazi tak o trictvrte na pet rano skocit do vlaku, pred sedmou bych byla v porodce, tam me snad vezmou hned a v 8 mi jede vlak zpatky do Ostravy, kde bych byla v 10 abych si stihla prevzit Tobika a Martin mohl do skoly :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
No dneska ještě půjdu za tou kamoškou a zítra a v neděli budu u našich ale to řeknu mamce že budu asi ležet a trochu se dávat do kupy. nevím co to je, ale nechci aby se to rozjelo takže si jdu dat ten sirup a uvidíme.
18. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Sun já taky nemám moc chut k jídlu, ale to u mě bude tím, že mě nebaví si vařit jen pro sebe, jak je tady milášek tak to vaří o sto šest :grinning: a chutná mi, ale samotné né :sweat_smile:
No já budu zítra prát kupu prádla, tak dneska budu odpočívat a odpol. doženu ten večer.
18. pro 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
jezis, jidlo! ja musim jit honem uvarit...uplne jsem na to zapomnela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Máji a kde budeš rodit?
18. pro 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to chápu, pro dva a s někým se vaří a líp jí než samotné no. já tedka dostala super nápad si udělám ovocnou mísu mnamiky mnam. ale ještě musím jít na to nádobí a hlavně si vyžehlit tu hlavu teda. a jsem furt jetě v pyžamu ostuda.
18. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Maji :grinning:
18. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Suny to neřeš, odpočívej a flákej se dokud můžeš :slight_smile: Pak už se nebudeš moct flákat :wink:
18. pro 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
moni, v Prostejove :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
sun..ja jsem byla uz oblecena ,vypravena pred osmou a zas jsem se teda oblikla do pyzama :grinning: kdyz manzilek rikal ze nikam :sweat_smile:

maji..ale mas jen to brisko,ja kinu vsude :sweat_smile: a ty nebudes rodit v ostrave?
18. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Mony já to neřeším dycky to nějak dopadne, takže to tak nějak dávám v klidku.
ale čeče fakt se mi nic nechce, kubík teda zase vyvádí brouček. aaaaaa ted mám bouli na levé straně břicha. se asi protahoval :grinning:
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
car, ne, tady jen v pripade nouze a prekotneho porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
car tak to má být poslouchat manžela má dobrý nápady. :grinning:

Maji a to máte dost z ruky ne prostějov???
18. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
suny, ani ne, vlakem 1,5-2 hodinky podle toho jak na sebe navazuji :grinning: :grinning: :grinning: ale kolem terminu budeme snad mit pujceny auto, tak nepojedem vlakem aj rodit (puvodni plan) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
maji..ahaaa...ale jestli je lepsi tak mas lepsi jit tam a radsi dojizdet

sun..nojo ono by to fakt bylo nic moc..je tam uplna ledovka a furt chumeli
18. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Maji to máte teda zajímavý jás e bojím, že nestihneme jet do porodky ani sem a to máme 10 minut autem a ty až tak jo?? :grinning:

no tady taky chumelí ale jen jako slabě,a le zima je.no když pojedem tím autem tak si vemujen ty kalhoty a bez punčoch páč kamoška tam má vedro bych tam si chcípla a navíc si je musím ještě vyprat.
tak nevím mám si jít vyžehlit ty vlasy nebo ne?

Pslaa jsem jedné paní ohledně toho monitoru ona je z brna ale z opačnýho konce a v tomhle stavu tam teda nechci jezdit tak jeslti by mi to nemohla poslat ale tomu by se nic stát nemělo ne???
18. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
car, jestli lepsi nevim, spis se mi libi, ze uz to tam znam a vim co cekat, mam tam svoji doktorku (nesnasim kdyz se ve mne stouraji cizi lidi), mam blizko hlidani pro Tobika (v Ove by byl dost problem co s nim)...navic je to mala porodnice, kde se ti opravdu venuji, personal super, vybaveni taky ok...pokoje na sestinedeli maji vlastni socialku a jidlo mas na pokoj (na rozdil od Ostravy, kde mas spolecny po nevim kolik lidi a jeste musis nekam do jidelny :sweat_smile: )...proste u me vyhral opet Pv, takze pokud to pujde udelam vse pro to abych se tam dostala :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
sun 10 min?tak to si myslim ze fakt mit strach nemusis ze byste nestihali
18. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Maji tak to potom chápu to bych jela i vlakem. :grinning:
18. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
suny no nevim...na poste s tim nebudou zachazet moc opatrne... :sweat_smile: to bych asi neriskla... :sweat_smile:
18. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
car no já si dělám srandu. :grinning:

aha tak to nevím budeme pro to muset jet v tomhle marastu teda. fuj. aby se ještě něco nestalo.
maji chapu te plne..ja taky nerodim u nas :grinning:
autor
Ahoj holky, včerejšek jsme nějak ve škole zvládli a besidka byla super. prodali jsme naše krásné staré auto a já se s ním nestihla rozloučit :cry: . Po novém roce chceme kupovat nové... Co u vás nového??

Car krásně bříško porostlo, máš fajný malušky:slight_smile:..co bych za něj dala :grinning:
18. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
sun..se zimaka bych se nebala :grinning: to jezdim za kazdyho pocasi..a v brne uz to urco bude rozjezdeny

mona... dekuju..ale v tvym tydnu budu mit beztak o dost vetsi..ted hrozne roste..a kolik si pribrala uz?a jaky auti chcete?jooo a super ze jste to vcera zvladli :wink: jo a jmeno teda Simon?
18. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj mony, tak to je fajn, besídky jsou dycky super. my jsme nosílvali do školy každej cukroví a kluci dělali jednohubky paráda. :grinning: autíčka by mě bylo líto ale když budete mít nový, tak is ho zamiluješ, už víte jaký budete kupovat??

Car no já řídit nebudu ale manža a víš jako no ty lidi jezdí jak hovada a já bych nerada aby se něco stalo no. ale to bych asi fakt nemohla nikam.
18. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
sun myslim ze se muze stat kdykoli cokkoli a clovek by nemohl ani na ulici vyjit..ja jsem zvykla teda jezdit dost..za rok a pul mam najeto 35000 :sweat_smile:
18. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
carcul já přibrala asi 11 kg. Snažím se ted moc nepřibirat kvůli striim. Auto jaké chceme? To kdybychom věděli:grinning:...přitel pokaždé mění názory:grinning:...každopádně chceme velké na kočár atd., aby se s ním jezdilo parádně na výlety:slight_smile: A jméno Simon je zatím na prvním místě, ale máme na to do neděle čas, aby jsme se konečně rozhodli:slight_smile:.

suny to nebyla taková normální školní besídka, měli spíš vystoupení z tanečních, chodí tam teprve půl roku a pěkně se holka předvedla:slight_smile:. Snad jí to i vydrží nadále....
18. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.