• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car tak to seš teda pirát silnic, já jezdila dost taky ale ted kdy ž sjem doma tak si bere auto manžel aby byl k dispozici a navíc aby jel z práce dřív dom no.dneska chce dovezt stromeček tak to jsem zvědavá co vybere. :grinning:

Heč už jsem z pyžama venku a mám i vyžehlený vlasy. super pocit ael to nádobí tam vedle to je teda taky supr.
18. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jo tááák mony já myslela že s vaší školou a to byla švica že???? :grinning:

já se snažím taky nepřibírat ale ono se to břicho jaksi nafukuje samo a hlavně holky ty nohy to je někdy fakt hrozný se nedostanu do mých zimních bot tak musím mít druhé.

No my máme felinu a je malaá kočár se tam nevejde. ale ted se mi to auto nehcce měnit navíc nemáme ani na pořádný nový bysme si museli půjčit.
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
holky pro ty co berou magnézko :confused: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sukl-stahuje-dva-pripravky-lide-je-mohou-vratit-do-lekarny/412432 posílala mi to jedna těhulka na jiné diskusi.
18. pro 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to je dobrý pokud máš učtenku vráti ti peníze já si teda z lékarny učtenky neberu tak to bych se fakt asi naserkala ale takový naštěstí nemám.
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
taky účtenku nemám, musím se v po zeptat dr. co místo toho brát.
18. pro 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
mony a ty máš zrovna tady tyto???
18. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
18. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
mona..a jk se snazis nepribirat?no tak ja ti zas zavidim ty kilicka :grinning:

sun..my mame dve auti,nastesti..a kocarek ncpem do obouch :grinning:
a co kdy vyfotis to brisko a veci?

moni,ty jo to je mazec
18. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
car vyfocený jsou ale tchán mi ještě nevrátil ten kablík propojovací takže sjem jako nasraná a čekám až to vrátí jako.
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky jo no, mám zrovna těch 100tbl. :confounded: A žeru je o sto šest. Takže jsem tedka bez nich.
18. pro 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul snažím se jen nepřejídat, jím normálně často, ale vyloženě se prostě necpu, sladké si dám občas a spíš se snažím tu zeleninu a ovoce, neříkám, že se mi to vždy daří:grinning:...ale po 3 týdnech jsem přibrala jen kilo a půl a sestra říkala, že v pohodě.

Já dostala stejné magnezko jako suny.

my naštěstí máme ještě firemní auto, takže to ještě vydržíme bez auta, stejně jsem s ním jezdila jen já a to mi sice bude dost chybět, ale nějak to přežiju, stejně nesmím nikde lítat, tak mě to nebude alespon lákat. Na svátky stejně planujeme jen po rodinách, ale jinak se válet:slight_smile: a po novém roce si snad něco pořídíme, já jsem bez auta jako bez ruky:grinning:
18. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Mony a myslíš že je to tím, já jím docela málo ale tak 4 krát denně i ovoce a zeleninu sladký taky omezuju a stejně přibírám hodně a mám prostě vodu no. to asi neovlivním.

Mony jo jo bez auta je to na nic. mony a jak často bereš to magnezko a po kolika tabletách.
18. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Holky musím vám říct jak už jsem dementní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Chci si dát deodorant pod paží a nějak jsem se nedivala a vzala jse první co se mi dostalo pod ruku a začala jsem stříkat a vono to byl lak na vlasy :grinning: :grinning: :grinning: . Tak to trošku lepilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Mony tak to je teda taky dobrý :grinning:

tak to já včera na nákupu. víš jak dycky u pokladny hlásíš kolik máš rohlíků tak my měli jeden chleba a dvě velký francouzský bagety a já te babě říkám. máme dvě bagety a jeden chleba. :grinning: a ona prý já umím počítat.
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Suny nevím jestli to je tím, ale snažím se třeba i nepít sladkou vodu v tom máš nejvíe cukru, když už tak vodu se štávou, já stejně ted ani bublinky nemůžu mít, nedělá mi to dobře. Fuj si vzpomenu na minerálku tak mi je šoufl. nejradši mám rajec neperlivý. každopádně nevím, ale jestli je to tím, jen se snažím nepřecpávat jak to bylo do nedávna:slight_smile:.

Suny beru je 3x denně 1 tabletu. Mám to kvůli toho čipku, tak nevím...
18. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
JJ já piju max zreděnej džus a hlavně vodu nebo magnezku neperlivou. já jsem se nacpala v těhu snad jen jdenou a to bylo tento týden, jinak jím málo a všichni mi za to nadávají.

No mě to předepsal na interně ale nevím proč no ale gyn to schválil mám brát 3+1 ale budu brát asi jen dvakrát to asi bude stačit.

mony a nic ti po něm není??
18. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
holky..to ja mam furt hlad... :sweat_smile:
18. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
car tak to je asi taky dobře. ne? než se nutit k jídlu já to tak někdy vyloženě jako mám, že se nutím abych něco snědla.
18. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
suny nevšimla bych si, že by mi něco po tom bylo. Je mi furt stejně nevolno jako předtím, už jsem prostě v pokročilejším stadiu těhotenství a už toho tolik nezvládám. Ale ještě to musím chvili zvládnout...těším se na svátky a na klídek a na žádné honění za dárky a za školou atd. a pak už jenom v lednu vyčkávat, kdy to přijde :confounded: :grinning: ...

suny jez tak jak sama potřebuješ, samozřejmě pokud hladovíš tak to dobře není, jez malé dávky a častěji. Nenechávej si od ostatních do toho kecat, sama musíš vědět jak se citíš. Navíc tělo si samo řekne na co má chut. Já už od včerejška mám chut na Štědrovečerní jídlo, už se fakt nemůžu dočkat na bram. salát a řízeček. Já stejně po těch Vánocích přiberu tolik, že to všechno doženu. Ale tohle si odepírat nebudu:slight_smile:....
18. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj tak jsem byla v ý hypernově pro pleny a takovej super kup se mě dlouho nepoved :grinning: . Sice neměli ty nejmenší a tak jsem vzala to dvojbalení 4-9kg a měli stát 600 a pokladní projela jen kod na jedněch plenách za původní cenu takže mam 2 balíky za 469 :slight_smile: . manžel tam asi pojede ještě zítra , to by měli mít i ty menší a´t máme nějakou zásobu :slight_smile: . Jinak teď dělá s bráchou podlahu a pokoj bude hotovej :wink: , a zítra tam přestěhuje přebalovák a můžem začít uklízet kuchyn a předsíň, takže do 22. musí být vše hotovo abych 23 mohla udělat vše jako každý jiný rok :wink:
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
joooooo hoooolky,pokojik hotovej :grinning: :grinning: :grinning: jeste dat dek.na zed,koupit polici a naky doplnky :grinning:
18. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoooj market
18. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj car, jak je :wink:
18. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mony no to mě bylo ted fajn a zase je mi slabo tak tomu fakt nerozumím. no jo ty to máš za pár. to letí to je hrozný.

já nehladovím ale jím jak před těhu žádný dávky navíc nic no. a dopřávám si všechno v malým množství až na plísnový sýry na ty ani nemám chut. no tak salát je moje droga tak už se na neho těším a na vánočku s marmeládkou a už jak na to myslím mi to kubík v břichu odsouhlasuje kopáním. :grinning:

Ahoj markét tak to jsi šikovná teda. :grinning:
18. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
market..je celkem fajn..jen sem dnes mela jiny plany nz byt doma zalezla-spousta nakupu,obihani,zarizovani a taaak..no a jaksi mam smulu :angry: :angry: :angry: blby pocasi..no a jinak to jde..a co vy?
18. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Suny já jím taky jako před těhu, jen jim víc ovoce a mléčných výrobků a na Vánoce se už těšim, hlavně na salát a řízek a na šunkový rolky v aspiku :grinning: . a letos poprvé budu dělat vánočku ze 4 pramenů :wink: . já právě koukala u kasy že markuje 469 a čekala jsme kolik na mě vybalí a i s malym nákupem to bylo přes 500 tak jsem rychle zaplatila a mazala pryč :slight_smile: . manžel řek že uděláme větší zásobu, že Viki měl taky velkou spotřebu :grinning: , tak tam pojede prý zítra a možná i v neděli, snad budou mít i ty menší a tim pádem už bych v lednu koupila jen čistící ubrousky :wink:

car tak si alespoň odpočineš, počasí fakt nic moc, kdybych nejela pro plíny tak tak nikam nejdu. pro vikína jsme už dárky nakoupili, takže máme v plánu max do 22 uklízet a 23 už přípravy na vánoce a zabalit dárky :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Tak postavila jsem na polivečku, už dostávám hládeček:grinning:

suny jojo letí to šíleně, od zítřka už jsem 34 týden:slight_smile:....
18. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky nejste nektera pojistena u ozp?
18. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Markét já vůbec nevím že nějakou akci mají mohla bys mě napsat jaký plínky jako klasický pampers??? a kolik stojí kolik kusů???

Ty jo mony to je fakt síla teda. to už jste skoro na konci no teda jako uplně ještě ne ale skoro už jo.
ted přemýšlím máme tu nějaký ovoce a.le nevím jestli nekoupit už ted na vánoce to vydrží nebo nechat to až na týden??? nevím nevím teda.
18. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Suny je to akce jen od pátku do neděle a jsou to ty klasický pampersky, ty lepší :wink: . Musíš vzít to dvojbalení a pak by měl jeden balík vycházet na 299,-. těch nejmenších je tam 108ks, ty u nás budou až odpoledne a zítra tak jsem vazla vel 4-9kg kterou jsem používala hodně dlouho a tam jich je asi 96 ks.. Jinak ovoce kupuju až 23.12. Teď je brzo, to tě nevydrží. já kupuju banány, pomeranče, mandarinky a kivi. letos možná i ananas, tam je plno vitamínů a v bille mylsim ho mají v akci :wink:
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.