• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
v tescu maji akci aj na huggies (nam vyhovuji mnohem vic nez pampers) za dva baliky 399kc :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
market, zkus koupit aj kaki jestli budou mit, je strasne dobry a prej aj moc zdravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky jdu zehlit a budu nakukovat
18. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
já se jdu kouknout jeslti to nemají v nějakým letáku. o tom právě nevím. včera jsme tam byli a nic tam v letáku nebylo.
Markét no je to blbý manža bude doma jen zítra dopol. a pak až na štědrej den tak to musím nějak vymyslet.
18. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
já to nemůžu najít ten leták.
18. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
kaki jsem ješě neměla, te´d ujíždim na pomelu :grinning: . Suny je to v bývalý hypernově :wink: . Ovoce by u nás nevydrželo, Viki sní denně 3 mandarinky a ještě i pomeranče takže můžu nakupovat až těsně před vánoci aby to vůbec vydrželo alespoň do 26.12 :grinning:
18. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Už to vidím markét a ty aktiv baby jsou dobrý???
18. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Markét aha tak já toho moc nesním já valím jen jabka banány a hlavně červený papriky tak nevím no. zkusím se manži ještě zeptat jak to vidí, museli bysme zajet zítra no. jojo pomelo, pomeranče, banány, kivi mandarinky a to stačí víc nedáme zas jako aby toho nebylo moc.
18. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
ty jsou právě super, musí to být ten modrozelený obal. ty nejmenší asi 3-6kg neměli, tak snad zítra. tyhle jsem kupovala na vikína většinou. Tomu zse huggies nevyhovovali, ale z časáku Maminka mam 2 kupony na slevu huggisek newborn 50 kč tak ty ještě pak přikoupim a nějaký ty ubrousky a zásoba bude na nějakou dobu :wink:
18. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
pomelo je taky dobry :dizzy_face: ale ja zas nemusim samotny jabka a kiwi vubec, ble, to nemam rada :grinning:
18. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Suny já právě nic nepekla, udělam jen vánočku a až se sní tak Viki chce ještě dort :wink: a tak se budu cpát asi ovocem :wink: , my máme billu 5 min od baráku takže to nakoupíme 23, řezník a ovoce.
18. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Markét tak já zkusím manžovi napsat aby je vzal takže ty 3 až 6 kilo??? ok zkusím ale nevím jeslti to ještě budou mít. a navíc má málo penízků, protože jde dneska kupovat stromeček tak nevím.
18. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Napiš mu aby tam bylo těch 108ks, to jsou ty nejmenší a mají to balený už po 2 balících a jestli jde pěšky tak se teda pronese ještě se stromečkem :grinning: . manžel tam prý zajede zítra městskou a taky vezme jen to 1 balení, ono je to docela težký :unamused:
Maji tak já se divim že se viki nenarodil zelenej, já dokázala sežrat 5 kivi najednou :grinning: mandarinky na kila a bylo to ok a pak 2 měsíce po porodu jsem si vzala 1 mandarinku a osypala jsem se docela slušně :unamused:
18. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Holky tak ted přišel přítel domů a dovedl sebou i neteřinku, která má 2 roky, holky to je boží věk :grinning: ....Pořát něco vykládá a na něco se ptá:grinning:....Švagrovka je v nemocnici kvůli zubům a pak půjdeme všichni ven:slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
market, ja jsem s Tobikem ovoce skoro nejedla, bylo mi z neho hrozne dlouho spatne...zato ted si to vynahrazuju, fakt to do sebe cpu ve velkym :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Markét nééé má autičko. :grinning:
18. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
suny, to jenom my tahame vsechno v ruce :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Sem si dala rohlík s marmeládkou a másilkem takže už ted budu čekat na kamošku. doma teda nemám moc ovoce tak to budeme muset vydržet.

Markét mě spíš jde o to aby vyšly penízky na ty dva balíky a stromek manža má u sebe jen litr.
18. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Maji tak já tim že mam cukrovku a skoro nic nesmim tak alespoň ovoce. byla jsem skoro stejně těhu na vánoce jako budu te´d :wink: a ty mandarinky si pamatuju jak jich byl plnž šuplík vlednici a za pár dní si manžel šel pro mandarinku a už tam žádná nebyla :grinning: . A teď je nejim tolik ale tak 2-3ks ovoce denně snim :wink: . Na svačinu je to pro mě njlepší a Viki se tim cpe pořád.

moni tak to máš o zábavu postaráno. viki se začíná rozkecávat až teď a kecá od rána do večera a i ze spaní :slight_smile:

Sunny tak to jo, jeslti má dost peněz tak a´t je vezme, za tuhle cenu lepší neseženeš, já chtěla kupovat až v lednu ale za tuhle cenu jsem je koupila už teď a manžel pojede ještě zítra, takže budu mít 4 balíky a pak vezmu ještě ty 2 malý balíky huggisek newborn když na ně mam slevu :wink:
18. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
market kdy se viki narodil? Tobik je dubnovej, takze jsem to mela taky skoro stejne jak ted :slight_smile: ja mam pocit, ze chodime do obchodu nakupovat furt jen mlecny vyrobky a ovoce, to mame silenou spotrebu (klidne 2 litry mlika a 3 jogurty denne)... :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
No Viki měl termín 22. února ale je 24. ledna :slight_smile: a teď mam termín 6.3. ale prý mě nechají max do 38tt. manžel si ze mě dělá srandu že s diagnozou neplodnosti vždy otěhotním na svoje narozeniny v červnu :slight_smile: . Viki jí dost to ovoce, jogurty, sýry a teď mu začlo chutnat i kakao ale 2 litry teda nevypijem, i když manžel chodí pít mlíko v noci. večer je skoro celý a ráno tam je tak do kafe :slight_smile: . koukam že máte tobiáška a to mě teď manžel zatrhnul :unamused: a to jsem mu to řekla jak jsme vymyslela hezký jméno a prý vžádném případě :unamused:
18. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Maji to já mám výčitky.

valím ke kamošce papa
18. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
suny, z ceho vycitky? :confused:
market, u nas by se vypilo aj vic, ale leze to strasne do penez, tak jsem omezila spotrebu :grinning: :grinning: :grinning: kupujeme totiz jenom cerstvy plnotucny a ti hajzlici se vubec nerozpakuji si za neho nauctovat skoro 30 korun :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpet. byly jsme v jedne babykavarne, priste navstivime dalsi, at vim, kam mam s anickou chodit. :slight_smile: jsem dost vyvetrana, tedka mam caj a delam si prejt s bramborem. co vy tady? musim docist.
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
mabe, ahoj, jak bylo? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
maji, bylo paradne. mala byla uzasna, takova sibalka mala. :slight_smile: dala jsem si caj, medovnicke a parek v rohliku. zkoukla jsem to tam. mam to 15 minut od baraku a je tam malo lidi. priste se podivame do dalsi. :slight_smile: a co vy jste tady mely? neco dulezityho? tedka si delam obidek a pak asi u telky zalehnu a mozna hodim slofiku chvilku. jinak bych mela byt doma a neco poklidit.
18. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
mabe tak to je super ze mas neco takovyho pobliz :grinning:
18. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
holky, tak ten nas architekt je fakt uz sulin, pardon. vzdycky kdyz nam ma neco predat, tak musi nekam jet doprdele. dneska nam mel dat slozky a je zase ve zline. je to fakt kreten. takhle se to porad posouva. :unamused:
18. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
mabe a proc se s vama teda domlouva kdyz to pak nesplni?to nesnasim
18. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
protoze je to slibotechna. je to fakt kreten. ted jsu nasrata jak svina.
18. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.