• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, panebože a kde to bydlíte? Neuvažujete , že by jste prodali byt a stěhovali se jinam? To musí být strašné, já potkám pár cikánů na ulici a jsem z nich na nervy a ještě sněma bydlet, to bych teda nedala. :frowning2:
14. zář 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
No Mony tam kde bydlí Mabe je toho hafo no, já je taky nemám ráda, nebo spíš je nesnáším.
My bydlíme vzdušnou čarou od mabe tak 4 kiláky a máme klideček.
Já jsem se najedla a celej den čučím na telku jsem hrozná fakt a to vedle mám velkej koš s prádlem na žehlení.
Zítra zase musím k té mé dr kvůli tomu zánětu to tak nesnáším fakt.
14. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
ahoj holky, nám dneska nějak zlobí net :unamused: . byla jsem u zubaře po 2 letech :unamused: , panická hrůza je svińa a normálně žádný kaz a ko až po 6ti nedělí :slight_smile: . Jen fakt nevim co na ty nevolnosti, je mě čím dál tím hůř :unamused: . Jinak včera jsem objednala vikínovi kombinézu od tchiba a je to teda síla. je září a měli posledních pár kousků v modrý barvě a holčičí už nejsou :unamused: , kdybych nechodila na MMB tak ani nevim že už jsou v prodeji. Já jí kupovala minule až v listopadu a už letos jí bude mít 3 sezonu- teda oteplováky už mu nejsou ale bunda ještě jo a materiál je super tak nekupte to :grinning: , ještě nějaký boty a máme vystaráno :wink: . jen kdyby mě nebylo tak špatně, já už se asi zeptam jestli něco mají v lékárně, přijde mě že je mě čím dál tím hůř :unamused:
14. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Markét a od čeho je ti čím dál hůř???
Jsi nemocná??
14. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Fakt,suny? Tak to mabe obdivuju, že mezi nimi bydlí .
Markéto, taky jsem objednala z mmb, nemusím lítat po obchodech a zhánět mu nějakou kombinézu, tak mi příjde domů a mám klid :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
M.o.n.i. my bydlime v baracku s babickou a dedou. Ale jsou v nasi ctvrti. Bohuzel. Vis, me vadi, ze si porad stezujou, malo penez, chudaci, dikriminace a tak. Ale kdyz vidim, co tady delaji a co vsechno kupuji - samy drahy veci, jidlo z hospody, bagety a tak. Tak se nedivim, ze ty penize potom nemaji. Znici barak nebo byt a dostanou novej, copak to nekdo takhle dostane? Nedostane.

Suny, ja musim dneska zehlit. Zaprve je me zima, takze to pomuze a za druhe ve stredu jedeme na tu chalupu a to bych chtela mit vse vyzehleny. Ale je toho moc. :confounded:
14. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Aha, tak to jo, ale stejně Vás ubdivuji, že to mezi nimi vydržíte, musí to být strašné, protože oni jsou fakt horší jak milion prasat :unamused: A vyskakují si proti Vám, nebo mají blbé kecy?
14. zář 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Mabe nechceš skočit k nám? já bych ti uvařila čajík a ty bys mě vyžehlila. :wink:

No jo cikáni to jsou hrozný prasata. všichni se jich bojí a oni se tu chovají jak dkyby jim to tu všechno patřilo.
někteří jsou slušný ale je jich málo.
14. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Mabe mě stačí když jsem tam u vás dělala brigádu na táborské tuším, hrůza i ve dne. ale cejl je horší a bratislavská tak tam nejdu ani ve dne.
14. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
holky tak jsem zpět:slight_smile: a jsem spokojená :slight_smile:

mabe já rasista nejsem když se ke mě někdo chodá slušně, ale já bydlela v Přívoze to je taková cikánská čtvrt v OV 14 let a nebylo to tam špatné,do mých 9let to bylo v poho, ale pak se tam ti cikáni začali slézat a já párkrát dostala po držce :angry: , takže já je taky moc nemusím, i když znám výjimky co se chovají v pohodě, ale velice řídce :frowning2: ...

market neboj to přejde, taky jsem se bála že mi ty nevolnosti nepřejdou a kolem 17tt byli nevolnosti pryč, včera mě třeba nějak natahovalo, ale nezvracím a to je pro mě hlavní :wink: Ale to už se mi ted stává málo...Tak at tě ty nevolnosti co nejdřív obejdou :wink:
14. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Nekteri vyskakuji, jini ne. Chovaji se jak prasata, to mas pravdu. a kdyz jim clovek neco rekne, tak hned je to rasismus. Ja jsem rikala, kdo si nahore(ve vlade) vymyslel rasismus, tak at jde s nema bydlet.Vcera jsem treba videla, jak jedna mala asi 10 leta, vysla ven pred obchod a na chodniku se vychcala. No des a hruza. Rvou na ulici na sebe. Jednou jsem sla do obchodu a za mnou 3 maly parchanti a sli hodne tesne za mnou. Tak jsem vzala batoh pred sebe a jeste jsem delala, ze neco hledam, aby to nevypadlo, ze je to kvuli nim. A oni hned na me: proc to schovavas? to si myslis, ze ti chcem neco ukrast? ...Delala jsem, ze je neslysim a pak jsem zalezla do obchodu a oni sli dal. Co jim muzes udelat, nic. Mama nebo tata vyleti a dostanes pres drzku. Nebo porad u jejich baraku stavaji policisti, nebo sanitka, hasici. Kurva, kdo to plati? oni? Kdepak.Omlouvam se, ze jsem sprosta, ale jsou to hovada a nakopat jim do hlavy, fakt. Netvrdim, ze nejsou slusni cikani, ale tito urcite ne.
14. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
kdyz to holky dennodenne vidite, tak je vam z toho spatne. Clovek, kterej se slusne chova, tak je na tom hur nez oni.
14. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
No já nemám u nás ráda Vítkovice a Přívoz, tam jech je jak nasraných :frowning2:
Minule jsem stáli ve Vítkovicích na náměstí s babičkou a čekali mamku až půjde z práce a tam seděli 3 cikáni, furt se čuměli a pořvávaly, my si jich nevšímali a babička je pěkná držka, ale držela se, pak přišel jeden, že se semnou chce kamarád vyfotit, jestli můžu, tak jsem ho poslala sprostě někam a babička jak se otočila mu málem vrazila, že má táhnout do .... jinak mu šlehne, že obejme tu kašnu tam :grinning:
Tak šel za nima a pořád pořvávali, jsem říkala nevšímej si jich se neumí chovat. A máš aspon kam chodit na procházky pak s mimčem, nebo jsou všude?
14. zář 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, máme podobnej názor, jsou to k----vy. mám jich plný zuby ještě že tady je nemáme. prostě kdyby šli radši makat by si těch prachů vážili ale takhle? samej adidas v ruce mekdonalda chodí to krade to už jako malý hovada jedny ty jo postřilet.
14. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
m.o.n.i. lepsi si jich nevsimat, i kdyz na tebe maji nejaky kecy. clovek nikdy nevi. dneska sem mela chut jim neco v tom obchode rict, ale copak si to muzu dovolit? co kdyby me neco udelaly?

suny, ty ses drsnejsi nez ja. :slight_smile: a to s nema nebydlis.
14. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Mabe, tak okradli bratrance a druhej jim něco řekl , když mu brali batoh a skončil v nemocnici, se na něj vrhli 3 cigoni, okradli ho zmlátili a policajti zavolali jen záchranku jinak jim neudělali vůbec nic. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
jsou to mrchy. mamka byla na pracaku a byl tam cikan, kterej normalne vesel dovnitr, zadna fronta. lidi na neho porvavali a on nic aji ta urednice ho nechala. a kdyz se mamka ji ptala, tak ona rikala: ze nechce mit zadny problemy. Proste jim to takhle vychazi. Nikdo si nechce s nema spinit ruce.
14. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
musime se zacit bavit o necem jinym, protoze toto me sere.

vsak my se prestehujeme za nejakou dobu za Brno na vesnici, tak tam to snad nebude.
14. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
NO ani policajti a to je už hrůza když nemáš zastání.

Se mnou do třídy chodila na základku jedna holka, cikánka ale tak slušnou rodinu jsem neviděla ani mezi bílýma.
fakt hodná rodiče pracovali super. ale to je jeden z tisíce.
14. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Ne Mabe nebude oni se budou držet města hovada.
14. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Mabe no s mojí držkou bych tam nevydržela, protože by mě asi přizabili, já bych si totiž od nich nic líbit nenechala i když to jsou cikáni tak hubu si vždy otevřu, pokud rýpou :unamused: A chcete tam zůstat nebo uvažujete, že půjdete jinam?
14. zář 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ono je totiž problém, že všichni cikání drží splu a když jednomu něco řekneš a nebo uděláš tak se na tebe sleze banda a dobijetě. To se stalo jednou mě :frowning2: přišla malá holka plivla po mě a zdrhla, já šla dál protože dohánět jí nebudu a za chvíli přišla velká cigana a říká mi ,,ty jsi plivla po moji sestře?" a já, že kecá, že ona po mě plivla no a už u mě byla skupinka cikánu a rvali mě za vlasy, řetizky trhali atd. mamka jak to viděla z okna tak vylezla ven vzala tu cigánu a dotáhla je na policajty a co si myslíte, že s tím udělali? no nic neměla přece 15 let :angry: ..je to prostě bordel!!!
14. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
mabe tak pak jak se přestěhujete budete mít klid, bude to pro Vás lepší, protože vyrůstat dítě v takovém prostředí by asi nešlo.
14. zář 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
My mame v planu stavet baracek. Mame pozemek 20km od Brna, ted se vyrizuje stavebni povoleni, takze pujdem z Brna.

moni, tak to mas teda historku. To me nikdy nedobili. reci meli, ale tot vse.
14. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Mony přesně tak oni s tím ale nenadělají i kdyby jí bylo 30 se taky bojí no.

Jsem ráda že do města moc nechodím aspon ne tam kde jsou oni no. i když je to hrůza, kamoška bydlí na Cejlu, to je přímo jejich rajon je tam tma i ve dne a toho bordela, ale ona je tam v klidu protože už si na ni zvykli. prý nechala jednou i kolo venku a druhej den ráno tam bylo.
14. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
mabe to se mi jich stalo víc, ale vypisovat to tu nebudu:grinning:...to byla asi nejhorší :unamused: ... Ale už tam nebydlím a mám klid :slight_smile:, ale jinak na to dětství vzpomínám ráda :wink:
14. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Mony aspon máš průpravu. :grinning: a jen tak něco tě nezlomí. na mě by udělali baf a já bych se posrala
14. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Jo no Moni. Lukáš taky jak dělal ještě v herně vedoucího, tak tam i obsluhoval a oni jak mají kamery a televizí nad barem, tak Lukin viděl, že za rohem spí chlap a 200kilový cigoš ho tam ohmatává, tak Lukin tam šel a říká mu, nevadí Ti, že Tě jde vidět na kamerách a ten cikán do něho žduchl, Lukáš si to nenechal líbit tak se rvali, Lukin ho zbil a vyvedl ven a on za chvíli přišel s dalšími svými kamarády a dělali tam kravál, tak museli volat policií, ta dojela a ani ta nepomohla, tak volali posili se psama a jak slyšeli psy už zvenku jak jdou po shcodech a štěkají, tak se rozútíkali a najednou je nebylo.
S Lukášem jsme na ně alergičtí, protože mezi něma dělal a stačilo mu jak se chovají tam, několikrát měl potyčky sněma, jak měl třeba noční sám, kolikrát jsem se v noci budila ze strachu a volala mu. No už tam nedělá, a ani nehodlá se vrátit , tak jsem v klidu :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny ty dneska perlíš :grinning: :grinning: :grinning:

moni no je to hnus, já říkám, když se někdo ke mě chová slušně tak nemám proti nikomu nic, ale když se chovají takto, tak at se nediví, že jsou lidi rasisti :angry:
14. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
No jo no, snažím se furt přijít na to kdyby se hcovali češi takhle tak jak bysme daleko došli že?

No děsný fakt.
Holky mě čeká halda nádobí uplně fakt moc tak ho jdu udělat at mám klid nebo se z toho večer poto no. :grinning:

Venku je hnusně jsem ráda že jsem proflákala tak hnusnejj den a není mi to líto. jdu ale zas dojdu zpátky. zatím papa
14. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.