• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, tak si řekni u dr. Já teda nemusela říkat, hned na začátku mi dala prenatal box a tedka tam měla nové boxy od zn. happy, tak mi hned dávala. :grinning:
18. pro 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
jsem taky zadnej box nedostala :angry: :angry: :angry: :angry: ...

mona..nene nemame,ale uz prisel,se musime na nej dojet podivat..a manzilek ho vyzvedne az budu v porodnici :grinning: a mame teutonii spirit S3 :grinning:
18. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Mony já měla tu první dr, tak mě nic nedala a u toho novýho nechci jako žebrat. no to dostává prý každej ale nevím jak si to značí. teřeba si myslí můj nový dr že jsem ho dostala od mé dr. tka nevím
18. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
ja jsem nedostala nic ani u Tobika ani ted...a popravde mi to ani nechybi, vzorky co jsem dostala v porodnici jsem stejnak vetsinu povyhazovala :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Maji já mylsela že tam jsou užitečný věci.

Holky manžel jako už jede domů koukám na něj jak z jara, prý do půl hodky je snad doma.
ale zítra příjde o půlnoci a nechce mě tu nechávat samotnou tak asi budu spát u našich. tak se musím k našim ještě nabalit.
18. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
No nic holky, jdu si lehnout a pak sprchnout dneska sjem nějaká mimo. nevím kdy tu budu. mějte se krásně. papa
18. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
suny, no byla tam spousta nejakych kremicku a koupeli a tak, to pouzivame minimalne a akorat mi to zavazelo, tak letely :grinning: no a pak tam byl malej Domestos (ten mi zabavil tatka :grinning: ) a nejakej vzorek praciho prasku, kterej taky nekam zmizel...a spousta letacku, ktery jsem ani necetla :grinning: :grinning: :grinning:
autor
carcul aha no já si ho objednám a prý přijde tak do 14 dnů a pak ho odvezu asi k našim at ho nemám doma:slight_smile:
suny, tak pa a uzij si manzilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten muj dnes dorazi buhvikdy... :frowning2:
18. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Maji nevím moc si ho asi neužiju, páč padneme oba za vlast asi. ale jsem ráda že dojede dřív, pak ho uvidím až v neděli večer. ty vánoce jsou v tomto hrozný. tak papa
18. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
sun..uzi si vecer s manzilkem :wink:

mona..no my se domluvili v prodejne,ze to bude nejlepsi reseni..
18. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Car děkuju a já už fakt valím tak papa
18. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
carcul já se na to ani neptala, ale u našich to zavázet nebude mají velký barák:slight_smile:...
18. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
mona..no my usoudili ze mu bude nejlip v kramu :grinning: jelikoz u tchyne by po nem lezl synovec..u taty by bylo z ruky tam jet a s mamou se nebavim
18. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
holky me klepne, Tobik nam vymaloval v obyvaku...posledni tri fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=211371
18. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
maji..to je umelec :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
maji to dělal viki taky :slight_smile: a stačila fakt chvilinka a už bylo namalováno. Poslední dobou už z toho asi vyrost aradši maluje na papír :wink:
18. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
market, no stacila mu asi minutka, ani jsem si nevsimla, ze slezl ze zidlicky :grinning:
18. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
přesně tak, naštěstí o už teď nedělá :slight_smile: ale většinou maloval u postele nebo u topení :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1650248 tohle byla jeho první malba a ani ne doma ale na chatě :wink:
18. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
market, hezky, chlapec ma cit :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj market

holky mate ale sikovny kluky :grinning:
18. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Máji no to musí být radost :grinning:
Malý nám tedka pokreslit stěny, tak nevím nevím co by dělala drahá půlka asi by dobře zuřil, a v pokojíčku už vůbec né na tom si dal záležet nejvíc a taky se mu krásně povedl, takže kdyby tam malý maloval, tak Luky by si asi hodil mašlu :grinning:
18. pro 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
moni, no co by...bud by to prekousl nebo vymaloval znovu :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
No malý naštěstí ví, že na stěny malovat nemůže, že už z toho má rozum. :grinning:
Ale myslím, že ani na starém bytě nebylo tak hezky vymalováno, že tak nějak věděl, že může jen u stolu.
Tak snad ho to nechytne tedka :grinning:
18. pro 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
maji, mažel taky říkal že to má ěnco do sebe a děda ho ještě pochválil jak je šikovnej během chvilky namalovat tohle :wink:

car ahoj, zítra možná zajedu do olimpie a v tescu mají prý velký slevy ale hadrů máme dost tak tam mam cestu asi až 27, tak snad už to bude vše vyprodaný aby mě to nelákalo :slight_smile:

Moni tak manžel dodělal dneska pokojíka hned říkal že si to musí vyfotit že je zvědavej jak dlouho to vydrží v původnim stavu :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Markét, no jo chlapy, musí si vyfotit své krásné dílo aby měli pak památku, jak to bylo krásné , drahá půlka taky hned fotila :grinning:
18. pro 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
market,my uz mame taky dodelanej:slight_smile:jeste koupit doplnky...a v tescu fakt maji slevy :grinning: jsem koupila tri overalky za 114kc :grinning:

holky vyzehleno, mrazak vyklizenej,vytrenej a ted se muze vyvezt pryc-koupime nekdy novej..noo a vytreno..ted jd udelat pangania a nadobi umyt
18. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Markét já byla v tesku asi minulý týden a byli tam fakt slevy jak hrom na oblečky, tak jsme si hned něco odvezli a kdybychom nespěchali, tak to tam prohrabu a dovezu snad všechno :grinning: Ale slevy až 70% což je supér, tak snad př. týden tam něco ještě budou mít i když věciček taky máme dost, ale na větší bych něco ještě pokoupila.
18. pro 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: a prý to pak mam šoupnout na MMB aby ostatní viděli jak je šikovnej. ale musim ho pochválit, makal od minulýho pondělí každej den, obrázky maloval i do 2 do rána a dneska položili podlahu a zítra už se začne s úklidem a pak uklidíme předsíň a kuchyn a do 22 bude vše ok :slight_smile: . takže Vánoce budou mít i vánoční atmosféru :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
market tak mi pak musis ukazat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.