• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car to víš že jo :wink: . Já uvidim toho 27 že bych něco koupila ale zase aby jsme toho neměli moc :slight_smile: . tak uvidim a nebo koupim je větší, třeba tu 68 :wink: . myslim že overálků a bodíček máme hodně alespoň pro začátek :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak to je supér, že je tak šikovný. A že si stím pěkně vyhrál.
Luky měl pokojíček hotový běhěm dvou dní, vymaloval a na jednu stranu stěny nalepil tapety a dal koberec.
Ale má to moc hezké jak to maloval, tak ta barva byla taková debilní, jsem měla strach, že to tak blbě chytne, ale chytlo to krásně a každý mu to chválí :dizzy_face: Ještě ložnice a máme hotovo, teda kouteček pro malou v ložnici hlavně :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
Šikovnej je dost, hlavně si vše udělal sám. Máme strop modrý, stěny žluté aspodek zelený :slight_smile: a na stěnách zebru, slona, žirafu a2 papoušky :slight_smile: , jo ana stropě hvězdičky a měsíc a koberec jsem nechtěla tak máme plovoucí podlahu. zítra tam asi přestěhuje už přebalovák a v lednu budu objednávat tu postýlku. ještě tam dáme nějakou poličku a bude hotovo :wink:
18. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
market...no my tam chcem koupit ete nejaky gaucik asi..

moni..tak musis taky nafotit :grinning:
18. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
no my někjakou válendu a tak nějak počítam že v lednu by mohli být slevy :slight_smile: . ta stačí když bude v pokoji do konce ledna :wink: . začátkem ledna musim hned jít do práce se domluvit kdy nastoupuim na MD a pak začnu asi prát :wink:
18. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
market,ja asi naky veci co mam vyperu uz mezi svatkama..a v lednu zbytek co dokoupime
18. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
už začneš jo :slight_smile: . Já asi až v tom lednu, ani nemam ještě koupenou Lovelu tak to necham na 1 týden v lednu, do práce asi zajdu hned v pondělí a pak se do toho asi pustim. už to vidim kolik bude praček :unamused: . Já už asi nic kupovat nebudu ale mam 2 velký pytle a ještě něco v igelitkách, takže počítam že asi 4 pytle :wink:
18. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
market,tak budu ten posl.tyden v prosinci,dam par pracek..at to trosku ubyva...dyt to utece jak voda a treba za mesic clovek muze porodit
18. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
no docela taky zvažuju jestli už nezačít když budu mít přebalovák už v pokoji :slight_smile: . Příští pondělí aúterý mam sušárnu a to bude prádla dost- ložní, záclony atd tak že ybch mezi svátky začla :grinning: . Zase bude o starost míň vi´d. Už takhle vidim že toho je víc než dost :wink:
18. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
market..no ja v lednu toho budu mit azaz..foceni,behani po uradech,doktorech(hematologie,zubar,normalni poradny),pak skola,nemecko atd..takze myslim ze kazdej kousek starosti z krku je dobrej :grinning:
a co viki jak se tesi na darecky?
18. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
No já mam tu práci a budu muset i na sociálku a hned 7 do rizikovky a ke svýmu chodim už po 14 dnech :unamused: tak uvažuju že možná taky začnu když už mam vše nakoupeno :wink: . Čím dřív tim líp vi´d, pak budu moct alespoň víc odpočívat. Viki se těší :wink: , jen je ještě musíme zabalit, letos to je vše nějak na poslední chvíli :wink: . Do 22 budem uklízet, 23 dělam většinu věcí abych 24 mohla odpočívat a 23 budem asi i balit dárky :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
market..myslim ze tim urco nic nezkazis a taky cim dal budem bude to vic zmahat tak proc nezacit :grinning:
18. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak jsi mě přesvědčila jen naplánovat kdy začnu :slight_smile: . hodim to dosušárny, tam je docela horko a bude to schnout samo :wink: . asi začnu plenama a peřinama a nakonec vezmu oblečení a než to pak vyžehlim to bude taky asi na dlouho :wink:
18. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
market,taky budu zacinat povlecenim a taaak :wink:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
:slight_smile: to asi je nejlepší, přece jenom ty peřiny a pak deky atd budou schnout nejdýl, vyperu hned i tu hrací deku a pak pomalu plenky a nakonec vezmu oblečení, toho bude stejně nejvíc :wink:
18. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
na kolik vyperes hrac deku?
18. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
no já mam hodně do červena aje víceméně jako nová tak asi jen na 40, to by mohlo stačit. oblečení beru max na 60, akorát bílý pleny na 90 a to je vezmu 2x a s obrázkama asi jen na 60.
18. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
pleny vemes dvakrat?
18. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
jo protože jsou po Vikínovi a nějaký 2,5 roku jsou v tašce a nějaký jsou takový zažloutlý tak je vezmu 2x. napřed v normál prášku a pak ještě v lovele. kdyby byli nový tak je vezmu jen na 60 :wink:
18. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
market uz jsi asi pryc,vid..tak brou
18. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dorazila a vůbec se mi nechtělo zpět, jak se těšíte na vánoce u mě je to prvně co mám vše nachystáno nevěřím svým očím :grinning:
kolik máte kileček uděláme průzkum před a po vánocích :grinning:
jinak mám cukrovku ale tu jsem měla i u Sofi tak nic nového :angry:
19. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky, za chvili jdu až do zítřka k našim, páč manža je v práci do noci a ráno zas valí zpátky. tak se musím nabalit, hlavně vitamínky pro malýho a krémy a teplý oblečko a hlavně papání kubík je poslední dobou nějakej hladovej, začínám víc jíst. ale naštěstí ne moc.

nevím kdy se tu ukážu ale zkusím brzo. mějte se krásně papa
19. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj devcata, vidim, ze tu nikdo. my vstavaly v 9h, pak nasnidat, na zahradu se podivat na pozemek, nakoupit, najist a tedka jsem vstala po o. manza jeste spi. jeste mam naplanovanej uklid spolecnej, tak uvidime, kdy vstane (vcera vecer mel vanocni vecirek :grinning: ).
19. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
ha, byla jsem na velkem nakupu v lekarne...nechala jsem tam tisicovku a zase mam z porodu lepsi pocit a v DM jsem si koupila lneny seminko a holky, to je tak dobry, ze ho za ty 4 tydny vsechno sezeru a pak nebudu mit co zobat (ma se jist od 34tt)... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj maji, tak ty si nakupovala v lekarne? a co jsi koupila? a ty to lnene seminko snis tedka, vzdyt ho mas jest od 34tt?! :grinning:
19. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
holky, ja mam chut na vlasak. myslite, ze si muzu dat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
mabe, deeej :grinning: :grinning: :grinning:
no nakoupila jsem toho spoooustu, od gravimilku, malinik, seminko, pres hmeopatika, porodnicky vlozky, jednorazovy gatky az po kloboucky na kojeni atd.....tahli jsme plny dve tasky jak duchodci :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
no a tak uskodit to nemuze kdyz si dam uz ted ne? vsak to je aj na traveni dobry jsem se docetla :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak noťas už funguje, ale problém není úplně vyřešen, takže čekám, kdy se zase zblázní a přestane mě poslouchat :confounded: Dneska jsme strojili stromeček a trochu uklízeli :wink:

Maji, taky budu muset naklusat do lékárny :wink:

Mabe, salátek bych si dala hned :grinning:

A jak se jinak máte? Mě kyne těsto na vánočku (dělám ji prvně), tak držte palce :wink:
19. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
luci, vy uz mate nazdobenej stromecek? my to delame dopo na stedrej den. ja tedka dala buchtu do trouby - normalni hrnkovka kakaova. zitra dopo jdeme k dedymu, tak mu vezmu. jinak me ceka nadobi a vykoupat do 20h. chtela jsem uklizet, ale manza protestuje, ze az zitra.

takze vlasacek muzu? me ale strasne zase pali zaha z neceho.

luci, taky chci zkusit vanocku. a testo sis delala sama?

maji a ty nemas DM karticku slevovou. Vetsinu veci chci koupit tam.
19. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.