• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mala se hejbe sem tam tak, ze to vypada, ze se me tam uplne prehazuje. jakoby me cosi velkyho preskocilo. ze by delala kotouly nebo tak neco? :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Mabe, jsme zdobili už teď, no :sweat_smile: Na Štědrý den toho máme hodně, budeme mít plný dům, tak ať máme všechno hotové :wink:
Těsto mám z netu, hodně si ho pochvalujou...nakyne mi v pekárně, pak se ji pokusím zaplést, pak nechat zase 40 min. kynout a upéct...no, jsem zvědavá :grinning:
19. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Mabe, ten náš prcek taky dělá kotouly :grinning: A někdy je to hodně nepříjemné :sweat_smile:
19. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
luci, na vanocku drzim palce, urcite se povede :slight_smile:
mabe, z dm kartu mam, ale mela jsem nevycerpanej kredit z pojistovny,tak jsem musela do lekarny aby mi to proplatili :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Maji, díky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
luci, tak to je ono, dela kotouly a ja vzdycky cekam, jestli me neco ruplo nebo co se deje :grinning: . to testo se musi dat do pekarny? muze nakynout normal, ne? hodila by si mi ho do IP? :slight_smile: Ja bych letos taky chtela zkusit vanocku, kdyz jsem doma. Ta buchta me zase praskla na povrchu a tedka jsem zjistila po 10 letech, cim do je. ono se musi sem tam propichnout. :grinning: . ja to nikdy nedelala az me to mamka rekla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

maji, aha :wink:
19. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my byli dnes v hyperce, lidi jak nas...., tak jsem koupila zase něco malému i malé a odešla jsem spokojená :dizzy_face: škoda, že nevím kde mám nabíječku na foták, vyfotila bych Vám ty krásn věcičky co máme pro Nelinku :slight_smile: tak snad jak se najde , nafotím :wink:
Ted s malým ležíme a díváme se na primu a pak jdeme spát, jsem ko.
Chtěla jsem ještě něco koupit miláčkovy, ale nic neměli co bych pro něj chtěla, tak zítra pokračuji ......
19. pro 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, v kolikatem tt jste byly na cukrovce? kdy se muze nejpozdeji? Ja jsem tedka 26+4tt a ptala jsem se dr., jestli staci po novym roce a ona ze jo. :unamused: Ale nevim.
20. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Krásnou neděli všem :dizzy_face:
Jak se máte? Co máte v plánu? Včerejší vánočka dopadla na jedničku :grinning: Už je půlka snězená...Dneska budu péct maso s bram. kaší....Mám zase rýmu :angry: se jí snad nezbavím!!!!!
20. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj Mabe, já myslím, že do 28tt, ale nevím to jistě...Já byla ve 27tt...Ale pokud Ti doktorka říkala, že to stačí až po novém roce, tak asi jo. Třeba to zase jako obvykle dělají všude jinak :wink:
20. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
luci, dekuju za recept. v utery to zkusim. :slight_smile: snad to staci po novym roce.
20. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Mabe, není zač :wink: Ať se povede :slight_smile:
Ve kterém tam půjdeš týdnu? Hned po novém roce?
20. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
holky a byly jste vsechny na cukrovce? ja jsem byla s Tobikem a tentokrat nic nerikala, tak jsem se toho ani nedozadovala (ikdyz ten sladkej blivajz mi dost chutnal, ale to sezeni tam pak..) :grinning:
20. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj já jsem byla ve 24 tt a opět ji mám :unamused:
20. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jak se máte? Já včera neměla chvilku času, byla jsem nakupovat už velký nákup a pak už se bude jen dokupovat pečivo atd. Nechtěla jsem to nechat na poslední chvili. Dneska budu radši celý den ležet, asi bych fakt neměla tolik lítat. Včera mě i mamka seřvala, že to není sranda a že ž mám moc dole břicho :confounded: . Už se opravdu těším na štedrý den, to už bude pohodička. Dneska budeme kupovat stromeček a rovnou ho asi ozdobím at si ho troškičku užijeme:slight_smile:
20. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Jéé Míša :dizzy_face: už jste zpátky? Jste se vrátili do pěkné zimy, co?

Maji, moje ségra taky nebyla...Ale je to zvláštní, prý posílají všechny...

Ahoj Moni, musíš se šetřit...fakt to není sranda...sice by to prcek už zvládl, ale je přece jen lepší, když u Tebe zůstane co nejdýl :wink: My už stromeček taky máme :dizzy_face:
20. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
luci, me to taky prekvapilo...zvlast kdyz s Tobikem jsem byla, ale to jsem chvilku chodila kvuli problemum k jinymu dr., tak ten asi posila vsechny...jinak prej nekteri posilaji jen nad 25 let a do toho mam jeste daleko :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Maji :grinning: ty se máš :grinning: To já už mám bohužel čím dál blíž ke třicítce :rolling_eyes:
Ale je fakt, že moje ségra má 24let a taky nebyla...
20. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
no me uz tahne na 23 :frowning2: uz za mesic... :confused:
20. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Holky tak to jsem ráda, že nemám dítě tak brzo jen já:slight_smile:

Luci jojo určitě chci, aby malý u mě zůstal co nejdýl. Ale dneska mě docela bolí břicho, tak fakt jen ležím.

Já přemyšlela, jestli vůbec poznám porod a posličky....nechci vypadat v nemocnici za vola, když to nic nebude:grinning:.
20. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Holky přemýšlím, že bych na svátky udělala vaječný likér, máte některá z vás osvědčený recept?? :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Moni, já se bojím, že to taky nerozeznám :confounded:
Jéé, vaječňák bych si dala, ale jen takový lehký...Ale nikdy jsem to nedělala a recept bohužel nemám :pensive:
20. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Luci no já myslela, že bych si pro sebe udělala nějaký lehký. Nic silného, mě by to stejné ani silné nechutnalo:slight_smile:...dívám se na mmb a pár receptu tu je. :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=34066

vypadá to jednoduše:slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Moni, fakt to vypadá jednoduše :slight_smile: A kolik by jsi tam dávala toho rumu? :sweat_smile: Mě rum moc nechutná :confounded:
20. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
nevím asi jen tolik na ochucení, nevím budu přilivat dokud mi to nebude chutnat nebo já nevím:grinning:
20. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
No, je to dobrý nápad :grinning: budu o tom uvažovat :wink: Já jsem teď dostala chuť na česnečku :grinning: Asi si ji udělám se šunkou, sýrem, vajíčkem a krutónkama :grinning:
20. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Luci ty joo česnekačka...že by?:grinning: taky bych si dala, ale nechci vidět večer jak mě bude pálet žáha:grinning:...nebo česnekovou pomazanku?? nooo uvidíme ještě:slight_smile: každopádně něco bych si dala :sweat_smile:
20. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Luci teda řeknu ti ten přechod z toho tepla je fakt masakr neskutečné do toho 6 hodin časový posun tak jsem jak praštěná pytlem ale vybalovala jsem včera věci co jsem nakoupila malému a nějak mě to chytlo hehe to je dobré co v 31 týdnu
nebyl prostě čas :sunglasses:
20. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Moni, to mě určo taky...ale chuť je silnější :grinning: V týdnu jsem si dělala topinky s česnekem...poslední dobou na něj mám pořád chuť :grinning:
20. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
ahoj Míšo, to musí být fakt nárčné ten přechod, ještě pro těhotnou:slight_smile:, ale neboj pár dní a dostaneš se zase do režimu. Hlavně ta zima musí být krutá i na mě je to kosa:grinning:. A jak jinak bylo? Už máš pro malého všechno??
20. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.