• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci jen si dej, sice po něm pálí žáha, ale je zdravý. Děda vždycky říká, že česnek a cibule je prevence proti nemocem:slight_smile:..což je pozitivní ne? :slight_smile:
20. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Míšo, já bych to nedala :confounded: A jinak se cítíš dobře? A co ta cukrovka? Projevuje se to nějak?

Moni, ty máš doma pejska....co děláš, když ti nechce pít? To naše tele se vody ani nedotkne...už mě to trápí, chuť k jídlu má, takže nemocný nebude, ale pít se mu nechce :frowning2:
20. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Luci ty jo to nevím, Jerry pije normálně, ale jen jsem si všimla, že chce mít každy den čerstvou vodu, na druhý den už jí nechce. A to ten váš pejsek vůbec nepije???
20. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Moi, poslední dny nepije...tak mu 2x za den namáčím granule, ať má v sobě aspoň nějakou vodu...Nechápu to, nikdy s tím neměl problém...normálně se bojí jít k té misce s vodou. Já mu měním vodu i 3x denně, on ji totiž většinou vypije...
20. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Luci tak to je opravdu zvláštní:-/...tak já nevím, počkej třeba ještě do zítřka nebo do útery a pak s ním zajet na veterinu. Nevím co jiného bych ti mohla poradit :frowning2: .
20. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Moni, asi tam zavolám...mě je to taky divné :pensive: Ale je aktivní, venku lítá, takže nepozoruju nějaké potíže.
Manža mi teď uvařil čaj a dáme si vánočku...takže česnečka později nebo zítra :wink:
20. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
taky máme psa a ten pije enormě takže opačný problém.....
bylo nádherně nakoupeno všechno vezla jsem domů 4 kufry, bylo mi řečeno že jsem případ pro doktora chocholouška
:grinning:
já jsem to zvládla docela dobře jen malá se v noci vzbudila a chtěla papat ted dvě noci dneska už to vypadá lépe ale to počasí mě fakt nebaví po šestinedělí jedu znova a dokud tady nebude aspon 25 tak se nevracím
:angry:
20. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Luci třeba to nic nebude, jen nemá žízen:slight_smile:....Tak my ted dozdobili stromek, letos ho máme větší o hodně.
Luci ty jsi dělala Vánočku?? A jak se ti to dělalo? V pohodě? Mohla by jsi mi napsat recept? :sweat_smile:
20. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Moni, už jsem Ti ho šoupla do IP :wink:

Uvařila jsem mu černý čaj a dala tam trochu piškotů, aby měl aspoň nějakou tekutinu a trochu si dal, ale nenechá se přelstít...už nevím, jak na něj. Ještě počkám, ale myslím, že veterina to jistí.

My máme stromeček umělý, ale moc pěkný :dizzy_face:
20. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
byli jsme odpoledne asi hodku na prochazce a brutalne jsme zmrzli, az pak jsem koukala na teplomer, ze bylo venku -12... no hlavne Tobika mi bylo lito :sweat_smile: ted jsme koukali na pohadku a za ty dve hodiny jsem jeste uplne nerozmrzla, tak se asi nalozim do vany jak se Tudla okoupe :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dopo u dedy, pak na hrbitov udelat vanocni vyzdobu babicce a pak k tchanovcum na obed. pak jsem lehla a spinkala a tedka jsme se s manzou dodivaly na film Ctihodny obcan. Za chvilku Superstar a zitra rano jdu do prace, pocitam, ze tam budu dlouho.

jinak dneska jsem nevzala zelezo a byla jsem odpo trosku na zachode, ale stejne me to tlaci. tedka si udealm jeste caro a zitra uz zkusim tu morskou rasu na ty streva. holky, taky nemuzete moct jest? ja mela dneska jeden krajic chleba, pulku bramboraku, pak trosku polivky na obed, jeden knedlik s rajskou a tedka jsem do sebe nasoukala jeden krajic chleba. nejak posledni dva dny se citim plna. bricho mam takovy naply a nevim, jak si sednout. jedina dobra poloha - vyvalenej pupek v sede nebo lezeni. :unamused: asi je to normal, jak se bricho zvetsuje, ze?

zkusim docist.
20. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky od včerejška jsem u našich ted jsem došla domů a budu jíst, zítra písnu, dneska jsem grogy spala jsem 4 hodky blééé.

tak se mějte papa
20. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Mabe, mám stejnou potíž :wink: cítím, jak se mi natahuje kůže a je to nepříjemné. Jedla bych hodně, protože hlad mám pořád, ale žaludek mě tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak si připravuješ to Caro? Já si ho taky koupila, ale ještě jsem ho nikdy neměla. Jak je nejlepší?
20. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Luci děkuji moc, ono ty máš tu pekárnu, že? To se ti muselo dělat určitě dobře:slight_smile:

mabe já v poslední měsíc nebo i víc taky nesním hodně, mám hned plný žaludek, malý asi tlačí na žaludek nebo já nevím. Každopádně chut by byla, ale už do sebe nic nenasoukám. včera jsem si připravila rohlík a prostě jsem ho nesnědla, protože jak jsem se napila tak už jsem nemohla :confounded: . ted jsem po večeří a jsem uplně plná, ale pořát přemýšlím co bych si ještě dala :sweat_smile:, ale asi mi žaludek nedovolí...
20. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Moni, nnemáš zač :wink: V pěkárně dělám to těsto (vlastně se dělá samo :grinning: ) a to je super, velká pomoc. Ale při klasickém kynutí by neměl být problém :wink:
20. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Luci a jaký tuk jsi tam dávala, Heru nebo normální tuk :confused: :sweat_smile: ???...Já ani moc neumím dělat s droždím. Mám to dát první do mléka a pak přidávát ostatní ingredience?? To jsou, ale blbé otázky co? :grinning:
20. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Moni, já jsem dávala máslo...Pokud tam dáš práškové, tak to nemusíš řešit :wink: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
A nejsou to blbé otázky :wink: Já s kváskem taky neumím pracovat, takže to řeším tím instantním :wink:
20. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Luci já mám pravě doma v prášku tak ten nemusím teda řešit jo? Super!...Dobrá tedy, máslo dám taky:slight_smile:...Přemýšlím, že bych ji udělala na Vánoce, ale ještě si to rozmyslím, protože kdyby se mi nepovedla, tak bych asi byla dost naštvaná:slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Mni, já jsem měla taky strach a dopadlo to dobře :wink: A je fakt výborná...už máme jen čtvrtku a ta padne zítra ráno :sweat_smile: Klidně ji udělej den dopředu, ona je nadruhý den ještě lepší a sladší :slight_smile: Ženské to tam psaly a je to pravda :wink: Kdyby něco, tak jsem na příjmu...kdybych tu nebyla, až ji budeš péct, tak číslo na mě máš :wink:
20. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Moni, promiň :sweat_smile: já už jsem Tě dneska dvakrát přejmenovala :sweat_smile: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Luci děkuji moc, jsi fakt hodná:slight_smile:...tak já asi do toho půjdu a udělám jí ve středu at ji máme na štedrý den:slight_smile:...při nejhorším půjdu koupit :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Moni, budu Ti držet palce :wink: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoj holky nasoukám malou do kombinézky a jedu do diabet. poradny pak s malou do poradny. Pak něco ve městě. A pak budu balit dárečky jestli mi čertice dovolí protože to je asistent že lepšího bych nenašla :grinning:
21. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: jak se máte? To ještě všechny spinkáte? :wink:
21. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

tak já jsem ted po snídaní. A ještě nevím co budu dělat. Chybí mi poslední dárek pro tatku a fakt nevím co mu koupit :unamused: .
21. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim z prace. :slight_smile: Tak tedka budem delat osobni ohodnoceni. Byla jsem na obede - rajskou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak od rána jsem dala pračku a lítám po bytě páč nám netopí, musí opravit čerpadlo je tu zima já do toho nachcíplá paráda. dneska musím utřít prach a zítra koupelna a ještě snad zabalit ty dárky co dneska dojdou. uvidíme. na oběd nic nemám tak asi zas dám špagety. včera jsem měla maso na houbách mnam. ale měla bych asi něco výživnějšího dneska ale nechce se mi v té zimě nic tak se nějak do středy odbudu zítra si udělám rizoto na dva dny a bude. a snad teda zapnou to topení. hnus teda zima.

nevím jeslti vás za víkend dočtu. asi ne, co novýho???
21. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpet. az teprve tedka. :unamused: uz me boli zada a bricho. takze tedka se napapam a pujdu si lehnout. ten system v praci je na hovno. dlouho to trva. musim do prace jeste ve stredu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak dalsi tyden mam to naplanovany. tak aspon mam cil prochazky. :confounded:
21. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Mabe teda takhle do práce před vánocema.jeslti si tě ten tvůj šéf vůbec zaslouží. :grinning:
21. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.