• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, nezaslouzi. dneska vtipkoval, ze nedostanu odmenu za tento rok. tak jsem mu rikala, ze jsem byla pul roku v praci a ze si myslim, ze bych neco mela dostat. tak rekl, ze neco malo na plinky me da. on ma takovej svuj humor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
No to si piš, že si tě nezaslouží takovou šikovnou kočku. :wink: :slight_smile: tak snad to bude víc jak na plínky.
tady od rána nejelo topení spravovali čerpadlo já sjem nachcípla a tka sjem se nasrala kopla jsem do dveří a mlátila jima fakt mě to nasralo tak dourám že malej je v pohodě bylo to jen chvilkový nasrání ale pořádnáý. fakt mě to naštvalo zrovna v takovejch mrazech teda.
21. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
a jak je to mozny, ze vam netopi? chuderko a jsi moc nachlazena?
21. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
nic, jdu si lehnout. musim si ty zada na chvilku natahnout a brisko. pak se stavim
21. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Mabe no jsem nachcíplá a oni vyměnujou náky čerpadlo se podělalo. tak paráda no.
21. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
tak si lehni a odpočívej já jdu na obývák at mám aspon něco za sebou papa
21. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jsem toho moc nenaspala. vzbudil me pred chvilkou telefon, nejaky neznamy cislo. sakra, a ja si myslela, ze pekne budu spinkat. :unamused:
21. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
teda taky nemáš chudáku chvilu klid že?
já se ted přemáhám abych utřela aspon ten prach se mi tak chce teda. :wink:
21. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
ja dneska nic nedelam. chtela jsem jit zitra k nasim, ale asi budu doma a uklizet. ve stredu chci jit do te prace, tak at mam uklizeny.
21. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
No jo já dneska musím zítra jen koupelnu a ve středu dopol jen umyjeme země ale to je manža dopol doma tak to udělá na mě je dneska obývák a zítra koupelna a zehlení. ale ještě sjem nezačla a nic se mi fakt jako nechce
21. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já už jsem doma a ted si dávám pařížský dort :sweat_smile: ...měla jsem na něco chut :grinning: ....Já ještě ted peru at mám na svátky klid a at mi to do štědrého dne uschne. Jinak dneska budeme ještě vysávát, čistit koberec a vytírat. Teda já budu jen vytírat :sweat_smile: zbytek přítel :slight_smile:
21. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
moni, ty jses teda akcni.
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
AHoj mony nemáš se tak naáhodou šetřit?????

já hodila taky prádlo at mi to uschne ještě zítra vyžehlím snad a pak už jklid doufám teda. přemluvám se do utírání prachu a nechce se mi
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
suny vždyt já toho moc nedělám, dneska jsem byla doma a odpoledne jsem jen byla dát tomu mému šefovi papír ohledně mateřské a proplatit si učtenky v pojištovně. To by za mě přitel nevyřídil, ale jel se mnou a všude mě vozil:slight_smile:. Pračka pere sama já to jen do ní dám a zase pověsím. :slight_smile: ......zbytek udělá přítel a já si jen vytřu, to já dělám ráda:slight_smile:...navíc ten náš byteček je hned :wink:. Čekám zítra večer návštěvu, tak musím mít uklizeno.

mabe zase tak akční nejsem.... :slight_smile:
21. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Mony tak to jo, ale opatrně jasný????? :grinning:
21. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
holky, nemate nejaky tip na dobry film? neco si chci stahnout, ale nevim co. dneska nic nedelam.

jo a zase jsem cetla o roku 2012, oni udelaly i film. ja toto nemam rada, jako o asteroidech atd. mam z toho pak strach. prece mayove nemuzou predpovedet konec sveta, to je hloupost. jasne, ze nekdy se muze neco stat, ale takhle presne to nikdo nevi.
21. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Mabe nevím, já mám ráda komedie.

z těch filmů si nic nedělej. neboj se nic se nestane. :grinning:
21. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
mabe s tím si nedělej hlavu, kolikrát už to tady bylo, že bude konec světa...Já se timhle vůbec netrápím, to bych se asi zbláznila, čekat na ten onen den. Ono když to tak vezmeš, tak se nám může kdykoliv cokoliv stát, můžeš i doma zakopnout blbě spadnout a je to. Nesmíš nad takovýma věcma přemýšlet, co se má stát se stane a stejně to neovlivníme. Navíc už to tady hodněkrát bylo, že bude konec světaa vidíš ještě jsme tady. :grinning: :grinning:

suny jasný neboj, nechci ohrozit malého. Navíc přitel by mi nedovolil ted nic dělat složitého. Je na mě jak pes ted:slight_smile:
21. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
holky, ja vim, ale je to pro me neprijemny o tom poslouchat a jeste se divat na takovy film :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
mabe tak to neposlouchej a nekoukej:grinning:...co jiného ti poradit :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Mabe klid, fakt se stát může cokoli jak píše Moňa. takže v klidu a nedívej se na to já se koukám na komedie.

Mony to je dobře má o tebe strach, holky jak se mám dokopat k tomu prachu. :wink: chjo teda. ale jo musím to udělat. dneska mi snad ještě dojdou dárečky z avonu tak budu večer možná balit.
21. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Mony konec světa nebude. to by byla škoda ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
suny musíš ted hned vstát, vzít nejlépe hadru, utřít poličky a pak přijít zase sem a napsat nám jak jsi to dobře zvládla:grinning::grinning::grinning:

suny jasně, že by to byla škoda:slight_smile:
21. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Mony já už utírám, ale s přestávkama. :grinning: no přece se nepředřu ne???? :grinning:

No to by byla škoda hlavně by mě nasrali teda. :wink: to nemůžou udělat.
21. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
holky, me se taky nic nechce, jsem z te prace vystavena.
21. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
já ještě půlku obýváku a mám to jupííííííííííí
21. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
suny, ty se mas, ja to necham az na zitra
21. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
suny no jasně, hlavně že jsi začala, to už je pozitivní no ne?:slight_smile:
21. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
holky, ja mam tolik zehleni, ale dneska mam fakt toho plny kecky. byla jsem 6h v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
holky, jak sedim, tak me mala kope do mocaku a do strev. a sem tam me pripada, jakoby neco ruplo a cekam, ale to ona se tam prevaluje. :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.