• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
mabe no do močáku to moc přijemné není, hlavně když kvůli toho lítaš na záchod a nic z tebe nejde :confounded:
21. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
no, oni to nejsou takovy velky kopance. takovy zabrneni nebo jak bych to nazvala, jinak me kope do pr*.. :grinning: . ale sem tam asi udela kotoul ci co, vzdycky cekam, ze neco prdne. jinak me svedi bricho, asi to roztahovani, ze? kdy jste byly na te cukrovce? ja jsem od zitrka 27+0tt a dr. me rekla, ze staci po novym roce. ale to je pozde, ne? ze bych sla mezi svatkama? jestli me vezmou.
21. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
mabe nemám se ale zítra žehlit a koupelnu.

Mony jojo začala a už budu končit tak je to fakt hodně pozitivní. jen to tu budu muset vyvětrat protože to pronto jaksi nevoní moc hezky.
21. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Do močáku to znám a je to hnus teda. nezávidím. já si myslela že mám zánět močáku když malej poprvé kopl do močáku. já doufám že jak jsem se rozčilila že se mu nic nestalo.
Mabe na cukrovce sjem byla jejda tak měsíc zpátky takže v tom nějakým 24nebo 25tt.
já bych šla před silvestrem at víš na čem seš nevím no na novej rok bych to asi nenechala.
21. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
tak ja tam teda pujdu, jestli me teda vezmou. domluvim se s tatkou, at tam jde se mnou. manza bude na tech horach.
21. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
holky, jdu se natahnout k telce, uz zase krcim bricho a anicce se to asi nelibi, jak sebou mrska
21. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Mabe at tam s tebou někdo jde je to na lačno a dvě hodky tam sedět já ke konci trohcu omdlívala ale nic strašnýho ale je lepší když budeš mít odvoz. ale jako nic se nestane když půjdeš po novým roku ale já bych šla co nejdřív no. ale v klidečku. jen si tam zavolej jestli to mezi svátkama dělají.
21. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
mabe jestli tě svědí břicho, tak ho hodně mazej, takhle začinají strie, bacha na to. Masiruj se a jako by se do té kůže štípej. Mělo by to trošku prokrvit. Ale je to samozřejmě z toho jak se vše roztahuje a roste bříško.

suny no vidíš jak jsi šikovná:slight_smile:

Já ted pověsila poslední pračku a přítel dovysaval a začal čistit koberec v ložnici, chci tam mít čistounko pro malého. Ted půjdu udělat rychlou buchtu at máme co večeřet a pak to tu trošku vytřu at si zítra neudělám ostudu:slight_smile:
21. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Mony mě nic nesvědilo a strie mám jkao na boku a na stehnech chjo.
já vím že sjem šikovná nejradši bych udělala i tu koupelku ale nechci se přetahovat tak v klidu zítra.
jen tu větřámabych vyvětrala to pronto. mě to nějak nevoní bléééé.
21. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
suny udělej tolik kolik zvládneš, pokud se cítíš na tu koupelnu tak proč ne, mužeš ji jen začít a zítra dodělat. Ale pokud se necitíš, tak to radši kašli.
21. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
mony zítra je taky den prdím na to. :grinning:
ted přemýšlím jedla jsem o půl 3 jako oběd ale přemýšlím že už budu večeřet takže ted musím vymyslet co si dáme na véču.
ale asi mě začne bolet hlava z toho pronta. :frowning2: :frowning2:
21. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my dneska absolutně nestíhali :confounded: došli jsme před chvíli, tak jsem si ted lehla a miláček vaří večeři :dizzy_face: zítra nakupování dárků, stromečku a kapříků :grinning: tak se těším, snad to ujdu, jak jsem dlouho na nohách, tak to je katastrofa jak mě vše bolí :sweat_smile: jinak dnes ko u dr. a vše při starém :slight_smile: jinak Vás nedočítám :pensive:
21. pro 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak aspon že ko dobrá a vše při starém zůstalo. jéé tak vy budete mít už takový vánoční mechceche? s kaprem a tak? tak aspon už máš manžílka doma. toje super.
21. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, tak vidím, že toho máte taky dost, my konečně finišujeme. Stromek nastrojený, nákup udělaný, koberec ted vyčištěný. jen jeden dárek mi ještě chybí pro tatku :unamused: . Ve středu bych chtěla upect Vánočku, tak snad to zvládnu a udělat ještě bram. salát, aby byl uležený na druhý den.
Tak at se daří zítra a všechno zvládnete, věřím, že ano :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
No mě tedka donesla kamoška kooooonečně ten avon. tak sjem ráda. budu aspon balit.

psala mi kamoška že její známá umřela, že ji přeřízli při císaři tepnu v děloze holky bojím se.
21. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Omloouvám se že to píšuale uplně jsem se vylekala
21. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
holky, tak si musim postezovat zase. mela jsem brecici chvilku. nase holcicka (fenka 16) sem tam kasle. uz jsem to urco psala - ma nadory i v plicich. vzdycky kdyz si lehne spatne, tak zacne kaslat, za chvilku to prestane, ale musi se vykaslat. dr. rikal, ze s tim nic delat nejde. jinak ji nic neni. proste normalne zrava az moc, jeste sem tam blbne. tedka jsem mluvila s nasema a mamka, ze zase v noci kaslala. ona totiz lezi a nevstane v noci, kdyz ji to tlaci. takze kasle dyl. a ze jeste ma na 10 dni prasky a pak pujde s ni k dr. byla pred mesicem, tak ji nema co novyho rict. tak jsem mamce rikala, co od toho ceka, je proste stara, jinak je ok, jestli ji chce dat injekci? a ona, ze se treba trapi, tak co kdyz je to spravna varianta. ja jsu z toho na nervy. kdyz darca zere, blbne normalka, tak preci ji nic neboli. az bude videt, ze ji neni dobre, tak se injekci nebranim, ale toto neni urco ten pripad. tak mam strach, co si to ta mamka vymyslela, tatka rikal, at se nestresuju, ze anicka potrebuje klid. vim, ze to prijde brzo, ale az na tom opravdu bude spatne, ne jenom, ze se mamka nevyspi. :confounded: fakt jsem tedka mimo. :cry:
21. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Mabe mi měli fenku nemeckýho ovčáka. měla rakovinu plic a dusila se, žrala normálně byla veselá ale ke konci apatická tak dva dny nic nežrala dusila se tak jsme ji 29 prosince loni uspali měla 12 let a bylo to vysvobození. nevím jak ti poradit, my věděli že se trápí ty dva dny jsme to fakt poznali a navíc měla rakovińu, kočička naše už tam bude rok. brečím taky.
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
suny, no vidis. nase holcicka ma taky nadory na plicin. nadory jsou opozdreny, zadny metastaze. ja si myslim, ze pokud zere normalne, zaka o veskery jidlo, tak se netrapi. az budu vedet, ze je ji spatne, tak ji nenecham trpet. delal ji minule UTZ, tak ty nadorky tam ma, krev ma v poradku. ja vim, ze to musi prijit, ale az to bude nutny, tedka se urco netrapi, ne?
21. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Mabe naše Blekinka metastáze měla. už půl roku ale byla v pho a pak naráz to poznáš no. jak žere a je veselá je to ok. ale pak naráz přestane a to uvidíš. nase láska měla očička a uplně bylo vidět jak nám říká at to už ukončíme to fakt poznáš. já to taky nechtěla ale než ji nechat trápit.

Pokud papinká a je veselá tak je ok mabe neboj se to fakt poznáš.
21. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
suny, my vime, ze ma ty nadory uz 1,5 roku. sem tam zakaslala, tedka pred mesicem mamka sla k dr. na preventivku. udelal ji uplne vsechno, krev, moc, UTZ plic. Vsechno je v poradku a jsou zapouzdreny. Nejaky totiz kravy u mamky v praci, ji rekly, ze i kdyz zere, tak ji muze byt spatne. ale to je blbost. to by na ni bylo videt. :angry: vic spi, to je pravda, boli ji asi trosku nohy, a kasle, kdyz blbe si zmackne plice - lezi, nebo se frfna.
21. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
rikala jsem tatkovi, at vzkaze mamce, ze bych ji to nikdy neodpustila, kdyby ji sama od sebe nechala dat injekci. me se totiz o tom zdalo pred mesicem a jeste jsem ji ten sen rikala. ze dosla, ze ji nechala uspat aniz by o tom nekomu rekla dopredu. tatka rikal, at se nenervuju, ze to anicka pozna.
21. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mabe tak asi ju to chvílama bolí ale koho někdy něco nebolí. pokud je veselá vrtí ocáskem papá tak je to ok.

mamka by to neudělala bez tebe, naši se mě taky ptali i dkyž jsem u toho nemohla být, protože jsem byla vp ráci ale rozloučila jsem se s ní. a taky jsem nechtěla aby to udělali bez rozloučení. neboj se darinka bude ok a je v pořádku prostě s rakovinou se dá žít a pokud nemá metastáze a dr nic neříkal tak se neboj. je to stáří no.
21. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
kde ste kdo.
21. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak tu nikdo není, jdu asi spát. papa
21. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahoj holky,jak se mate?vubec nestiham..vcera i dnes jsem od rana na nohou a ted jsem se zastavila..darky uz mam nastesti vsechny...no a zitra koupit par malickosti z jidla a kapra...zabalit darky,posledni uklid at je to tu paradni pred vanoci..no a taaak dale..je toho moc..a ja jsem teda absolutne vyrizena,ale fakt..
21. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Car no tak se tak nehon a dělej to postupně já čekám na manžu tak koukám na net.
21. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já taky nějak nestíhám....celý den jsem semka chtěla zaskočit, ale vždycky jsem měla nějakou práci :angry: už mě to nebaví!!!! Těším se na svátky, snad si odpočinu...Zítra mě ještě čeká uklízení a ve středu chystání jídla na čtvrtek...
21. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
AHoj luci já jsem tu skoro sama, car se ozvala ale není tu asi toho má taky moc no. já uklizím průběžně jen ještě pár věcí a hlavně zabalit dárky no. a pak ve středu chystat jídlo ale to budu s mamkou. a jak se jinak máš?
21. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahoj sun a luci

sun..kdyz ja mam toho i zitra moc a ve stredu tez..proste musim..

luci,taky se tesim na odpocinek :grinning:
21. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.