• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky a copak novyho?
21. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
jooo a jakpak delate cesnek.pomazanku?
21. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Car já toho mám hzítra tak normálně jen koupelnu a vyžehlit prádlo a zabalit dárky a ve středu dopol s manžou ještě něco tady pošušníme a odpoledne jdu k našim chystat jídlo.

Já dělám česnekajdu tak že mám základ což je rama, tavený sýry a sůl pak tam dám česnek, nastrouhaný tvrdý sýr a trochu majonézy. mnam.

Novýho u mě nic moc jsem torchu nachcíplá a beru vitamínky kvůli tomu že jich mám prý málo, zjištěno z krve.
a co u teve jak se cítíš??
21. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Děkuji za optání :slight_smile: jde to, jen mě dneska chytli záda a to bylo znamení, že bych měla zvolnit...Byl u nás taťka, tak jsme si vyměnili dárečky :wink: A jak se máte vy? Cítíš se dobře?
21. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face: já ji dělám z pomazánkového másla, na zjemnění přidám Ramu nebo Floru, pak trochu soli, nastrouhaný sýr na jemno a trošku tatarky.
21. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
luci..a copak jste dostali?

holky ja nak prestavam zvladat,jsem nak hotova a neni mi posl.dobou moc dobre :angry: :angry: :angry:

sun..no ja zitra zaridim kapra,zbytek nakupu,povlict priny,zabalit darky,koupelnu a loznici a pak vytrit vsude :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ve stredu salat delat,zdobit stromek,ataaak...no nestihacka :grinning: ...a jak ti je sun?a co manza nezlobi?
A česnééék :grinning: :grinning: :grinning:
holky dekuju za receptiky :grinning:
21. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
holky a myslite ze mam delat i rybickovou?
21. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Car rybičkovou taky nic nezkazíš ale car fakt v klidu nemá to cenu.

jinak manža je v pohodě, stará se a je jak vyměněnej tak uvidíme moc se snaží na malýho mluví ale jakmile dá ruku na břicho tak nic. já si kontroluju každej den tlak. jsem jako unavená ale dáse to v noci moc nespím a ve dne spát nechci takže tak clekem za den spím tak 4 hodky hrůza fakt.
jinak záda v prčicích a nohy a otoky už ani nekomentuju. :grinning:
21. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Car, dostali jsme el. mlýnek na maso :wink: Jsme si ho přáli :wink:
21. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
holky já jdu spát, nějak se mi zavírají oči tak papa
21. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
luci,tak to je dobry darecek :wink:

sun brouuu
21. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
Car, jj :slight_smile:

Kočky, jdu taky...dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
dobrou holky,jdu tez
21. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky, kde ste včera všechny byly??? :wink:

Mabe tak co už je líp??
22. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska jsem byla na zachode jenom 2x, byla jsem dost utahana z te prace. tedka cekam na tatku a pojedeme na zahradku dedovy na vetvicky smrku. Budeme to mit misto stromecku. na stedrej den jsme u tchanovcu, 25. nahore u babicky a 26. jede manza na hory. tak to staci. pak budu uklizet. chci vysat, utrit prach, umyt zeme a mozna vecer zehleni. uvidime, jak budu zvladat.

suny, uz nebrecim, co mam delat. ale myslim na ni furt. jeste o tom s tatkou pokecame.
22. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Mabuško hlavně v klidu, darinka bude v pohodě pokud papká není co řešit. :grinning:
22. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
suny, nenervuju se, ale vcera jsem si teda hodne poplakala :confounded:
22. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
holky, dneska si vyfotim brisko. uz jsem ho nevyfotila od 25tt.
22. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Mabe já vím, já tu naši pusinku taky obrečela jenže u naší to bylo vysvobození. darinka tady bude ještě rok určo to se neboj, ještě bude hlídat malou aničku. :grinning:
22. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
no, uz ma demenci, takze nevim, co by uhlidala. :grinning: a vubec neslysi. sem tam stoji a cuci do zeme a nic. jak neslysi, tak asi chce slyset, ale nejde to. nebo zapomene, ze ji ty nohy tak nejdou a poradne se rozbehne a za chvilku zakopne. chuderka moje mala, tak taky 16 let, je 16 let.
22. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Mabe ona by cítila kdyby se malé něco nelíbilo a dala by to vědět neboj se pejsánci na to mají čuch. :grinning: nemusí slyšet to vycítí. a s váma je sehraná dyt je u vás takovou dobu tak ví kdo co jak prožívá a snáší a cítí změny neboj se. to bude hlídací pesánek č. 1 uvidíš. :grinning:
22. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
treba by neco uhlidala :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Mabe věř mi uhlídá všechno. :grinning: já jsem včera od oběda malýho necítila, i celou noc spinkal. ted se probudil 3krát kopl do močáku až mě bolí celej podbřišek a zas šel spát. mazec co? :grinning:
22. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
suny, mala taky uz v noci kope vic do mocaku. a vcera vecer jak se prevalovala...uplny supy, jestli delala kotrmelce? to asi ne, na to nema misto, ale vypadalo to tak. tedka se sem tam pohne. ale je fajn ji citit celej den. hodila jsem foto aktualniho brisiska :grinning:
22. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Mabe krásný už je větší no. :grinning: je to super když malý cítíš celej den, dneska jsem jakási unavená od rána se mi nic nechce.
22. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
suny, ja bych taky jeste spala, ale musim uklizet. zitra jdu dopo do prace, a odpo chceme s manzou jit na prochazku k rece a zdobit ty vetvicky a balit darky. takze dneska musim uklidit. jeste chci delat vanocku, snad se povede. :unamused: chtela jsem prevlict postele, ale manza ma dneska posledni trenink v roce, tak maji besidku vanocni, takze to necham na zitra. na obed si udelam opekany brambory se syrovou omackou a sopsky salatek. :grinning:
22. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Mabe od rána zase děláš chutě, já neívm co budu mít ale do středy se trochu odbydu a pak se nadlábneme.
22. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
jezis, me to bricho tak svedi - u pupku. ja nechci strie. :unamused:
22. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.