• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe já se škrabu od včerejška jako celá nevím co to je. :grinning: tak si máznu jen břicho a uvidíme. mabe mě se udělaly strie na stehnech a bocích a vůbec mě to nelechtalo.
22. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
ja zatim je nikde nemam
22. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Mabe já je mám na stehnech na bocích a na prsách a to se mažu. takže nevím a hlavně to jde vidět teda po sprše. kolem 10 přijede mamka a jdu k našim. co doma koupelnu uděláme večer aprdím na to no. co musím si odpočnout ne??? :grinning:
22. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
jasnacka suny, pekne si odpocin. kolik bude shonu o vanocich, to si jeste uzijes.
22. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
No letos si shon neužiju prdím na to abych se honila. nemá to stejně cenu. :grinning: jsem snědla rohlík a půl s marmoškou a máslem a dala jsem si skleničku kofoly. a jám jaksi ještě na něco chut ale na co nevím. jsem se vzbudila a už jsem unavená je to normální???
22. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
suny, urco je. ja to mam taky tak a to jsu mensi. :grinning: ten treti trimestr neni takova pohoda, jak druhej.
22. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
:grinning: Mabe já teda neměla pohodovej ani jeden měsíc. takže to tak neberu no. jj dneska začínáme 30tt paráda. ještě tak 5 tt a budu v klidu že malej bude dopečenej.
22. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdu k našim zatím papa
22. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
tak jsem zpet, ale vidim, ze tady nikdo. vetve mame doma, na vanocku mam vse. tedka si jdu udelat ty bramburky s nivovou omackou a sopsky salatek. trosku se me mota hlava, ale to je asi tim, ze sem si nevzala rano zelezo.
22. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Máte se?
Já jsem si napatlala barvu na vlasy a chystám se vařit zeleninovou polívku a krupičku...Pak musím uklízet, no...že by se mi chtělo :confounded:
Copak děláte?
22. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Mabe mě je taky slabo nevím asi počasí. já pojedu k našim asi ale ještě se mi mamča neozvala. bolí mě celej podbřišek, mylsíš že to může být i tím, že malej kope do močáku?
22. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Mabe :dizzy_face: budeš tu vánočku dělat dneska? :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj luci, no chystam se. kolik casu me to zabere?

suny, ja kdyz me mala kope do mocaku, tak citim takovy jednorazovy boleni, spis takovy brneni nebo tak neco. ja si myslim, ze je to tim, jak se ti vse roztahuje.

jinak uklid odkladam na odpo, tedka si udelam jidlo a spinkat.
22. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
holky, jeste jedna vec, strasne me pali zaha. od zacatku tehu me pali, ale jenom sem tam a tedka uz druhej den a aji uz trubka. mamka rikala, at si vezmu jedlou sodu, myslite, ze to muzu nebo neco jinyho?
22. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Já doufám že to nic není když sjem to říkala dr, tak mi řekl že je to normální tak snad jo trochu se bojím.
22. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
jasnacka, myslis si, ze te nic nebude bolet do konce tehu. vzdyt se to vsechno musi roztahnout, organy posunout, at ma malej misto......
22. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Mabe no snad jo no. chjo jsem z toho taková neštastná ale malej kope taksnad je v pohodě.

na žáhu se zkus napít i mlíka
22. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Mabe, zhruba 2,5-3 hoďky i s kynutím. Tak ať se povede :slight_smile:
Holky, mě v noci taky chytlo břicho, když jsem šla na wecko, na pravé straně taková bodavá bolest a doky mi říkal, že jsou to vazy, že je to normál :wink:
22. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojte zlaticka tak som vas konecne prisla pozriet mala som vela prace a vcera som piekla od poobedia do polnoci ufffff
co je tu nove?
22. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Mabe, a tlačí tě jakoby v krku, jako by jsi tam měla knedlík...mě to dělá vždycky večer...a nevím, co to je :confused:

Čauky Moni :dizzy_face: máte se?
22. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky, jdu smýt barvu...pak se ukážu :wink:
22. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj mony tak vítej jsi tu dlouho nebyla ale chápu vánoce. :grinning:
22. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
luci-jo v pohode len niake problemy v rodine
22. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Mony jaké prolbémy něco vážnýho??
22. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
luci, ja ty vazy mela vcera vecer. chtela jsem vstat z gauce a blbe jsem zvedla nohu a tak me to pichlo a pak jeste chvilku pichalo. trosku jsem se lekla. knedlik nee, proste me pali trubka. pres den nahore v krku a pak cela trubka.

suny, mliko piju vzdycky vecer.

ahoj moni
22. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
jdu si udelat to jidlo
mabe teda to musím být hnusný žáha já to měla zatím jen jednou ale nic moc asi extra protože mě to moc nevadilo.
to bricho tak svedi. normalne to mazu mlikem a po obede to namazu avirilem poradne
22. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
suny-no aj jo od mojho maju roblemy v rodine sotcem tak sa chudak traoi a tady ma zasa mamka s jej priatelom proste ho nenavidim a zacal robit problemy minule som sa tak rozculila ze mna zacalo boliet aj brusko tak som si poplakala ach jo viem ze sa nemozem nervovat keby neboli vianoce uz ma zbalene veci a nieje tu blbec lebo mamka s nim ziju s nami vies v londyne nas to aj lacnejsie vijde
22. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Mony chudáku malej tak snad to bude už dobrý, nenervuj se malýmu to nepomůže a tobě taky ne. ale chápu že nejde být v klidu.
22. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.