• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny-jo snazim sa :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Mony no to věřím, ale fakt se snaž, kvůli malýmu i když si to v tu chvíli člověk asi neuvědomí. no. chápu to. ale za chvíli vánoce v klidečku ju???
22. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
22. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
no aspon že se směješ. to je dobře. já koukám na ty dárky tady se mi to tak bude chtít balit. :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
suny-ja uz mam vsetko pobalene no ono toho nebolo vela keby som bola na slovensku tak by mna asi kleplo hehe
22. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
holky, vy jste tady tak rozesmaty. :grinning:
22. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
MABE-ASPON TADY :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
moni, aspon nekde. :wink:

holky, taky jste tak unaveny? ten treti trimestr dava teda zabrat. ja 15 minut stojim u sporaku a uz me boli zada a tahne bricho. tedka se pecou bramburky, sopak udelanej a pak az se budou dodelavat brambory, tak udelam tu nivovou macku.
22. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
mabe-ja uz nemozem normalne sediet musim byt opreta zadama tak trochu do lezu lebo malemu sa to nepaci :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
no, me mala taky kope, kdyz sedim dyl u PC. jak si ten pupek mackam. :grinning: a kdyz se vic najim, tak to vubec nevim, jak si sednout. vsechno me tlaci a jsem uplne napla. ale neni to zadny velky prezirani, proste normalne se najest uz je problem.
22. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
mabe-no ja som sa minule prejedla a myslela som ze sa rozpucim vsetko som citila a taky zvlastny pocit ako keby to brucho nemalo vydrzat a prasknut :grinning:
22. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
jo a vite co delam ja dnes k objedu>gulas s knedlou :sunglasses:
22. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
moni, jojo, to taky mivam.

luci, ja se divala na ten recept, ale nejak nechapu, jak ma testo dlouho kynout. uhnetu ho a pak tech 40minut??
moni, nedelej chute. mnam gulasek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo jinak maleho kopance uz druhy den citim viacej pri rebrach
moni, ja taky malou sem tam citim jako nad pupkem uz. ja ji teda citim vsude, v podbrisku, pak prejde k pupku a nad pupek. :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dneska se venku pěkně oteplilo. Normáně mi je doma horko, že jsem musela vypnout topení a otevřít si ventylačky:slight_smile:...dneska budu hlídat neteřinku, tak budu mít na pár hodin program a pak bych měla jet na gyndu.
Mám totiž takový problém, jak jsem byla na nemocenské tak jsem nahlasila špatnou adresu kde se nacházím, místo čísla 54 jsem řekla 56. To je tak, když tu nemám trvalé bydliště a nepouživám to. No a jak naschvál mi přišla kontrola a samozřejmě mě nenašli na té špatné adrese :unamused: . A nechtěji mi uznat to, že jsem omylem nahlasila špatnou adresu a chcou mi pokrátit peníze. Tak jsem uvažovala, že zajdu za dr. jestli by mi nenapsal papír, že jsem tam byla na kontrole. Snad mě nevyhodí, docela se stydím ho prosit o takovou věc, ale je zase škoda přijít o peníze. :pensive: ....Bože když se daří, tak se daří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
moni, skoda prijit o penize. za zkousku nic nedas. a nemela by ses setrit? :confused: at te moc neterinka neutaha.
22. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
mabe ted došla. Ona je moc hodná, tak hodné dítě jsem ještě ani neviděla:slight_smile:....Švagrová si skočí jen na kontrolu a zase dojde, takže tu hodinku to spolu zvládneme.

Snad mi ten dr. vyjde vstříc, byla by to fakt škoda.
22. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
monci-to mna mrzi ale ved tvoj doktor vie ze si zodpovedna tak to snad nebude problem jinak pridala sem zasa foteeeeeeeeeeeckyyyyyyy :grinning:
22. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mabe, nechala bych to tak hoďku a půl pod utěrkou, až ji upleteš, tak ji musíš nechat ještě 40 min. dokynout pod utěrkou, protože, když s tím těstem pracuješ, tak gtrošku klesne. Kdyby něco, tak napiš :wink:

Ahoj Moni, no já bych tam šla...je fakt, že za to nemůžeš a doky to určo pochopí :wink:
22. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
holky, tak my uz jsme najezeni. mnam. snedla bych to vsechno, ale pak bych se nepohla. takze pulku brambor tedka a pulku po spinkani. :slight_smile: tedka si dam sladky - vcera jsem delala listkovy testo s tvarohem a pujdeme spinkat. odpo musim uklizet.
22. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak dobrou devcata :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Moni jééé takové krásné bříško:slight_smile:

luci no zkusím to a uvidím, maximalně mi řekne ne no. Vemu když tak sebou flašku, kdyby mi to napsal, tak at mu nějak poděkuju:grinning:. Brácha mě tam hodí, takže nemusím autobusem. Za pul hodky tam zavolám, jestli tam vůbec můj dr. je. Za cizím tam nepůjdu.

Holky já budu péct tu vánočku zítra, tak mi musíte držet všechny palce. :slight_smile:

mabe ty jsi mi udělala uplně chutě, mě se dneska vůbec nechce vařit, když je přítel v Praze. Nevím vůbec co budu obědvat. :unamused: ....
22. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Moni, budu na Tebe myslet...je to sice situace na houby, ale myslím, že to doky bez problémů pochopí :wink: Budu na Tebe zítra myslet...určo to zvládneš...a už jsem Ti psala, kdyby něco, tak jsem na drátě :grinning:
Já jsem teď dovařila zeleninovou polívku a udělám si krupičku...Manža jel nakoupit a pomoct babičce, tak u ní i obědvá, takže jsem taky sama...a na krupičku mám chuť :wink:
22. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky ja som tu dnes len tak letmo lebo ukludzam a tak sami nechce :unamused:
22. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Luci děkuji ti moc:slight_smile:

Já bych si dala nějaký zeleninový salát s kuřecím masem a dresingem a ktomu opečený touastik:slight_smile:...No nechám si zdát, protože mi chybí ingredience :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak fakt nevím co budu obědvat :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mona, já se musím taky pustit do koupelny a vůbec se mi nechce...Až dojede manža, tak osprchujeme květiny...květináče jsou velké a těžké, to sama tahat nebudu. Pak umýt světla a utřít prach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
luci-no jo ani nemluv nic sa mi nechce teras mi kysne knedla uz sa nemozem dockat gulasu s knedlikem mnaam
22. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
tak holky malá už pojedla a už i usla, doufám, že budu mít taky tak hodné dítě:grinning:....Musím si vymslet něco na to jídlo, už mám fakt hlad :confounded:
22. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.