• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jo no, dědu okradli o 7000, jel zaplatit byt a normálně ho na zastávce okradli, vytahoval si z peněženky jízdenku, kde měl peníze a najednou k němu přišla blondýna jestli neví kolik je hodin a kde jede 12 jestli se sní dostane do Poruby, přišel pak chlap, děda měl peněžěnku pořád v ruce, nestihl si jí schovat a vytrhl mu jí z ruky a začli utíkat naproti do lesíku, utíkal za něma, pak chlap co to viděl, ale zmizeli v tom lese, tak měl po zaplacení, byli na policajtech, děda by je popsal a prý může sepsat trestní oznámení, ale , že je malá pravděpodobnost, že to budou řešit, nebo, že je najdou, no mazéc, já už se raději nevyjadřuju k těm sviním-pardon, protože jim náš stát nadržuje
14. zář 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Mony přesně tak uděláme ligu nasranejch mamin proti cikánům :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
pardon za to slovo ale o nich se nedá mluvit slušně :wink:
14. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Suny :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám taky bordel hlavně tady v obyváku :confounded:
Ale nemá cenu to uklízet, malý je raubíř, tak to znova vytáhne a roztahá to tu, tak uklízím vždy až večer. My půjdem za chvíli se psem. No šla bych tak před 6, pak mám ulici. :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to je hnus..jojo s tím nadržovaním souhlasím, mají prý volnasky do všech zabavních středisk Sareza, proto jich je i tolik na to Zábřešském bazeně, ale maji je jen oni a vůbec nechápu proč. my musíme poctivě pracovat a všechno platit a oni né, lačes pohoda. No sereme na ně bo by to byla ještě debata na dlouho:grinning:...
14. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Holky doufám, že si to nějaký cigan tady nečte a pak si nás najde :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Kurňa, že jsme se nenarodili jako cikáni :grinning:
No Moni ani nemluv, nám rozbijou někde pusy, slušně řečeno :grinning:
14. zář 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Holky, vy rasistky!!! :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
moni tak jsem se přihlasila do mmb a kde uvidím to hodnocení když se mi bude líbit nějaká věc?? :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Uz se tesim na stredu, jedeme do tech Jeseniku na chaloupku do nedele. :slight_smile: Sice tam bude 15C, ale cistej vzduch a krasna priroda. :slight_smile:
co to je holky, mmb?
Mabe, my už mlčíme, my se stydíme :grinning:
Za chvíli jdeme stím psem na větší procházku :grinning:
14. zář 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
14. zář 2009 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
Moni když se Ti bude líbit nějaké oblečení nebo tak, tak klikneš od té maminy na jméno a pak se Ti zobrazí její stránka a bud vlevo je psáno hodnocení tak na to klikneš, nebo je psáno i v pravo :wink:
14. zář 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz
Ja jdu zitra dopo s kamoskou a jeji 1,5 rocni dcerkou ven, takze se myslim dost provetram a dneska toho mam plny zuby. Musim zehlit a za chvilku manzovi udelat knedlu s vajickem. a ja si samozrejme taky dam. :wink:
14. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Holky ale my nejsme rasistky. my jen nemáme rádi cikány ostatní jsou nám fuk tkaže klídek. :grinning:
A vy nakupujete hodně na tom mimibazaru?? já přes ten net tomu moc nevěřím no.
šla bych taky na procházku ael nemám s kým a samotné se mi nechce už at je ulice no.dneksa jsem to fakt příšerně proflákala se uplně stydím.

Mabe vem mě sebou do batužku.
14. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
a je to holky hodne levny?
autor
super díky Moni:slight_smile: a říkáš teda že když bude dobré hodnocení bát se nemám jo? A tam se to platí přes učet??? a je lepší ta aukce? nebo jen ten bazar?
vyplati se?
autor
mabe prý jo, hodně lidi tam nakupuje co znám, jen já pořád nemám nějak odvahu, ale už jsem se zaregistrovala, takže první krok mám za sebou:grinning:
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Holky, tak to záleží na Vás, na uakci někdy dobře nakoupíš, teda vydražíš, jen to musíš vychytat a sama si určíš, kolik jsi schopná za to dát aby jsi něco ušetřila, někdy se draží i nad cenu.
A na mmb jsou některé věcičky levné a hlavně beru takové, které tady v obchodě nevidím.
Mám od tama ty větší věci krom některého obelčení, třeba klouzačku médi pů jsem kupovala za 900,- a v obchodě jí maji za 1200,-
Taky cestovní postýlku, levnější a hezčí jak tady v obchodech. A tak podobně :wink:
14. zář 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
Holky fičím, malý je zas na zabití, tak ho vezmu ven doufám, že se trochu zklidní, at už spinká :dizzy_face:
Doma s dítětem je to fakt děs, nudí se to, neví co s roupami a ták :confounded:
Zatím pa
14. zář 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Téééda já teda zatím vůbec nevím co budu kupovat ale je fakt že je to asi levnější no. když já bych to chtěla dycinky vidět na vlastní oči.
14. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
suny no já mám stejný problém, mám strach že by mi přišlo uplně něco jiného než tam maji vyfocené :confounded: ... Sice tam koupíš next atd, ale fakt nevím. U nás by měl byt sekáč se značkovýma věcma a kamoška říkala, že tam byva i next a že fakt super nakoupíš, tak se tam asi zítra po kontrole půjdu podívat :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
jj já nechci všechny nový věci, mám kamošku ta má měsíčního chlapečka tak říkala že věci bude už odkládat. takže hodně budu mít po něm no.
kočárek vybranej, jméno taky nějaký věci budeme mit taky, na košík mám rozhozený sítě tak už jen to ostatní čehož je většina.

Hlavní teda ty výsledky ještě dva dny a budu vědět jak jsme na tom, bojim. ale věřím že to mimísek zvládá.
14. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
suny já taky ještě pořád čekám, mám slibené od Liborové sestřenky nějaké věcičky ta má ted 10 měsičního chlapečka a říkala, že mi taky všechno odkladá, tak první počkám asi co mi odložila a podle toho dokoupím.
14. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
jj já taky spíš myslím vaničku deky, postýlku povlečení peřinku zavinovačku a tak no je toho ještě hafíčko.
se z toho i finančně asi nevzpamatujeme. :grinning:
14. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
suny já už pomalinku začinám kupovat, mám sice jen zavinovačku a jednu deku, ale začala:grinning:..a chci si to postupně dokupovat, protože naráz bych to nedala :sweat_smile:
14. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Mony ty už můžeš máš výsledky tripplů za sebou. a víš, že je vše ok, ale já to ještě nevím až ve středu tak podle toho no.
ta středa se blíží a já mám uplně všechno ztažený, ale ted už s tím nic nenadělám ani nemůžu pro malý nic udělat jen být v klidu.

Uaaa za chvili je ulice se těším. a večer housík a před tím superstar mě to chytlo když vidím oc tam chodí za paka. někdy.

Nevím co budu večeřet
14. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
suny jasně to chápu ja taky začla kupovat po testech atd. ale taky se bojím zítřejší kontroly, aby tam byl ten žaludek :frowning2: ..

jinak já mam hlad jak prase a nic se mi nechce, přemyšlím, že si objednám pizzu, ale zase ji nesním celou :unamused:
14. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.