• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monci-to dufame vsetky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
tak já si nakonec udělala chleba ve vajíčku, nic složitého se mi nechtělo, to bych taky mohla do té doby umřít hlady:grinning:....

Volala jsem na gyndu jestli je tam ten můj dr. a je tam. Sestra se mě začla vyptávát co potřebuju, tak jsem jí to nakonec vyklopila a vypadala, že to chápe. Tak prý mám přijít, tak uvidíme co na to dr. :unamused:
22. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky, vy tak moc uklizite? to ja udelam beznej uklid. vysat, utrit zem. tedka jsem se rozhodla, ze az manza dojde tak vysaje az dolu do sklepa. ja to tak delam - vysat vsechno aji schody a pak to setru. tedka dojidame obed.pak pujdu uklidit pradlo, nachystat si na vecerni zehleni a utru prach, po vysati umyju zeme.
22. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
tak mam zadelany na testo a uvidime, nebylo to testo tak tezky, jak sem si myslela
22. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
tak jsem od dr. doma a nějak jsme to vykutili, snad to všechno dobře dopadne. Moc se mu to nelíbilo, ale vyšel mi vstříct. Byl na mě hodný, ale i tak mám z toho blbý pocit, že jsem ho musela otravovat.

mabe, takže říkáš, že těsto na Vánočku se dělalo dobře?? Já ji chci dělat zítra a ty ji dělaš taky podle toho receptu co dělala Lucka??
22. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
ahojky holky..jakpak se mate?
22. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Ahoj car, já se mám docela fajn. Za chvili mi přijde navštěva tak chystám zrovna něco na stůl:slight_smile:
22. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
jeee se mas:slight_smile:ja balim darecky :grinning: ..a jakpak jinaac je?
22. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky :wink: . Jdu Vás po delší době pozdravit :wink: . nějak jsme byli v jednom kole. te´d manžel jel do globusu na nákup tak mam chvíli čas.
22. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
carcul, no já už ty kamárady přes půl roku neviděla, odstěhovali se mi všichni do zahraničí a ted se na svátky vrátili, tak děláme malinký srazík:slight_smile:...tak se na ně moc těším...Já budu balit dárečky zítra, dneska to nějak nestíhám už.

A co ty? jak se cítíš? mě ted malý nedá chvilku pokoj, pořát dělá přemety :grinning:
22. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
ahojky market:slight_smile:

mona..no neni mi nak posl.dni nejlip :frowning2: ale jinak to jde..co ty?
22. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj Car, tak co už máš všechno hotový :wink: . Já mam zítra asi nejvíc práce abych 24 nemusela skoro nic dělat :slight_smile: . ještě ani nemáme zabalený dárky snad ndeska večer až Viki usne nebo zítra :wink:
22. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Holky, tak koupelka hotová, ale na víc dneska nemám...už nemůžu, trvalo mi to věčnost, jsem nějaká pomalá :pensive:

Mabe, ať se Ti podaří :wink:

Ahoj Market :slight_smile: dělala jsem recept na loupáčky s nutelou, co jsi mi posílala...a byly vynikající :grinning: :grinning: :grinning: Se po nich hned zaprášilo :wink:
22. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Moni, tak si to pěkně užijte :slight_smile:

Ahojky Car :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
carcul, taky to není v poslední době buh vi jaké. Už toho tolik nezvládám, hned mě vše unaví a jsem taková přejetá. Začiná mě pěkně bolet břicho, nevím jestli to jsou ti posličci nebo se mi rotahuje ještě děloha, kdo ví. Tak není divu, že je čím dal tím huř, když se skoro blíží konec.

Ahoj market:slight_smile:

Luci děkuji :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Lucko jo ty jsou super viď :grinning: a mě se líbí jak se s těstem dobře pracuje. Viki je má rád s tvarohovou náplní :slight_smile: . po dlouhý době zítra pekárna bude makat, zítra vánočku a 26 těsto na knedlíky :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Market, a ty děláš kynuté knedle s ovocem? Potřebovala bych nějaký dobrý recept :wink: :grinning:
Jinak loupáky jsou delikatesa, těsto špičkové a s kupovanýma se to nedá srovnat :grinning:
22. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj Moni tak odpočívej, nic neuteče.

Lucko tak ovocný knedlíky u nás nikdo nejí a pro mě si je nedělam, ale když už tak jsem dělala jen tvarohový těsto, pokud kynutý tak udělat jako na knedlíky :wink: . ještě že tu pekárnu máme viď :grinning: . Já i když jsem vyučená kuchařka tak kynutý těsto neni moc můj kamarád :unamused:
22. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
luci,ja delam s vocem tvarohovy a jsou mnaaam :grinning: manza kynuty nemusi..jinak jsem taky jak snek,vse mi trva nekolikanasobne dlouho :grinning:

market..nene nemam,zitra budu makat jak sroub,chjo :frowning2: a pere se mi prvni pracka na malou..
a jak se mate vy?

mona..vam se uz asi rozjizdi vecirek vid :grinning:
22. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
car tak já mam taky první várku na sušáku :slight_smile: . včera jsme prali naše a bylo to 6 praček :unamused: . Já toho mam taky zítra dost ale jinak vše máme, dokonce nám v kuchyni i svítí stromeček na okně :slight_smile: . Od 26.12. mají velký slevy na oblečení v Tescu :wink: . mam tam cestu 27 tak kouknu ale nevim jestli ještě něco brát, možná něco v 68 :wink:
22. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
market..tak to tam mozna taky juknu :grinning: ale asi az v pondeli nebo utery..a po novym roce bysme mely zajit na kaficko :grinning:
22. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
holky, tak tedka mam upleteny 4 vanocky mensi. toho testa teda bylo a dame to pect. uvidime, jak to bude chutnat. :slight_smile: ´

moni, testo parada, ja smichala vareckou drozdi, trosku cukru, mleko, vajicka a pak uz slehacem. jde to dobre.

luci, testo dobry.
22. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
jeste musim vyzehlit par veci manzovi. vsechno ne.

holky, tak plneny knedliky jsem jeste nedelala.
22. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
car, ona dorazí tchýně 27 tak jedu do velkýho tesca :slight_smile: . Stejně budem vyjedený po svátcích tak něco málo nakoupim a kouknu i na ty slevy ale fakt jen něco málo. Mam toho asi i dost. A kávičku 100% dáme a můžem i u nás :wink: . Už bydlíme sami avše je víceméně hotové. jen v lednu postýlku a pro mě nějakou válendu.

Mabe 4 vánočky :grinning: , z kolika mouky jsi to dělala, a máš můj obdiv že si zadělávala v ruce, bez pekárny bych do toho ani nešla. Já budu péct zítra jen 1 ale asi velkou. i zkusim základnu ze 4 pramenů, u nás se rozinky nejí takže bude bez rozinek a asi do těsta přikápnu trošku rumu aby to hezky vonělo :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
market...jojoi rozumim,pak poreferujes o tchyni :grinning: ..a jinak se budu po nov.roce tesit :grinning:
22. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky, uzasny tak vanocka. voni celej barak, babicka se musi olizovat. ale to zehleni uz nedam. manza uz neni doma a me se nechce. mam pustenyho gotta. :slight_smile:

marki, ja to delala ze 3 a taky bez hrozinek, manza to neji. nahoru jsem dala akorat orechy a vanilkovej cukr. delala jsem to podle receptu luci: 250HL mouky a 400g PH. je to toho moc. tak dam jednu nasim a pak dedymu.
22. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
car no neni moc co poreferovat, já odjedu než přijde a přijedu a už tady nebude :slight_smile:

Mabe tak to bylo zadělávání vi´d :wink: . já mam recept z půl kg mouky takže bude jedna ale velká :slight_smile: . Na velikonoce jsem z toho těsta dělala věnec takže te´d budu dělat svojí první vánočku :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
ja vanocku nikdy nedelala. toto je moje poprve. :grinning: tedka se bojim, abych to nespalila.
22. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky, to bricho porad svedi, hlavne u pupku

marki, vsechno v poho? mas nejaky problemy? me teda porad pali zaha.
22. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mabe :slight_smile: jsi šikulka :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.