• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, jeste to neni dokonceny. ty z toho mnozstvi delas jednu vanocku?? :confused:
22. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mabe, já jsem to dělala z celého těsta z 9ti pramenů :grinning: Málem se nevešla na plech :grinning: Byla to mega vánočka :grinning: Už na tom nemáš co zkazit...už musíš jen hlídat :wink: Ale vůně je to parádní, co?
22. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky vy jste ale sikulky..my budem bez vanocky :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
mabe vše ok, jen teda vylízání z postele je docela náročný a taky mě svědí břicho ale to jsem měla i minule. U vánočky se jen bojim aby se nespálila takže budu péct radši na míˇn stupnů a kdyby něco tak jí radši přiklopim. myslim že jí budeme mít taky velkou :slight_smile: . jen nevim kdy se na ní vrhnu, přece jenom toho mam zítra dost a na vánočku chci mít fakt klid. takže napřed salát, závitky a pak teprve vánočku :wink: a snad mě těsto z pekárny neuteče :grinning:
22. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Mabe, já jsem na ni ke konci pečení hodila alobal, aby se nespálila :wink:
22. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
car tak my nic jinýho nemáme :slight_smile: . Jo taky jsem vyhrála balíček z ebutiku. Vánoční balíček čokolád, cca 700gr :grinning: a nakoupila jsem nějaký kolekce a to letos máme místo cukroví :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
luci, vune uplne paradni. ze 9 bych to nedala. ja si to zjednodusila a udelala 4 mensi. :grinning:

ten gott to je borec. :grinning:
22. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Market :grinning: :grinning: :grinning: já to vyhrála taky :grinning: Přišlo mi to minulý týden :grinning:
22. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Lucko fakt jo :grinning: . viki měl radost, prý tomu bubákovi aSantovi ukousne hlavu :grinning: . zítra večer to dam v kuchyni na stůl aby to viděl hned ráno a mylsim že to zmizí dost brzo :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Market, fakt :grinning: Jsem se smála tomu ,,čertovi,, spíš vypadá, jako nějaký domorodec z ostrova :grinning: Ale je toho fakt hodně, že?
22. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
luci, po te hodce to uz bude? ja se bojim, aby to bylo ok. aby to bylo dodelany
22. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
ja nic nevyhrala :angry: :angry: :angry:
22. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
carcu, ja taky ne. vubec nevim o co slo :grinning:
22. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mabe, já to pekla cca 50 min., píchni špejličkou a uvidíš :wink:
22. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
mabe zkus jí propíchnout špejlí. pokud neni hotová tak na špejli budeš mít syrový těsto, ale jestli je tam hodinu tak by to mělo být ok :wink:
spejle je cista :slight_smile:
uz je to venku :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
tak jí vyndej, já bych si jí teď dala ke kávičce :grinning: . Musim si nechat zajít chu´t a zítra si jí dam asi večer :wink:
22. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
marki, ja bych ti dala, ale jak?
22. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky, myslite, ze na ten test muzu jit teda mezi svatkama? asi bych si na tu ambulanci mela zavolat zitra, ze?
22. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
ja cucim na toho gotta, ted to konci, on je proste uzasnej
22. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Mabe, raději tam cinkni :wink: Taky na něj koukáme :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
aji ty pisnicky jsou uzasny
22. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
:grinning: to by se prodražila kdybych si pro ní zajela vi´d :grinning: . Jo když jsi ji upletla tak nechávalas ji kynout potřenou vajíčkem nebo až po vykynutí ji mam potřít? a dávalas tam špejle aby se nesesunula :wink: . na ten test záleží jak tě objednají :wink: . Co vim tak u nás mezi svátkama ani neobjednávají :wink: . zavolej si 100% a uvidíš kdy tě vůbec objednají, u nás to docela trvá. Já jim volala že z klasickýho odběru mě vyšel vysoký cukr a vzuali mě za 4tt a to i věděli že v min těhu jsem cukrovku měla taky :unamused:
22. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Market, já ji potírám těsně před tím, než ji dávám do trouby...Špejle jsem dávala :wink:
22. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
ja ji namazala az po nakynuti. ano, spejle jsem dala.oni tam pry neobjednavaji.

luci, jak to skladovat tu vanocku, aby neoschla ve folii? az po vychladnuti samozrejme
22. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky díky, te´d na MMB psala vyučená pekařka že zadělává večer a peče pak ráno :wink: . je fakt že babi taky zadělávala večer a pekla ráno. Docela mě to láká zkusit, jen aby těsto z pekárny nevyteklo :slight_smile:

Mabe to je divný ne že neobjednávají, tak tam zavolej a domluv se kdy přijít, ale spíš to vidim až v lednu :wink: . Já přes vánočku dávam alobal :wink:
22. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Mabe, já ji dala na velký talíř a i s talířem jsem to šoupla do velkého sáčku...

Market, naše bábinka to tak taky dělá...v té pekárně bych si to netroufla. Možná udělat v pekárně, pak vytáhnout a pod utěrkou nechat do rána :wink:
22. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Lucko to je fakt, možná jen zadělat těsto vi´d a pak šoupnout do obr mísy a snad neuteče :wink: . je fakt že čím dýl kyne tim asi líp :wink:
22. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Market, aby jste pak ráno v kuchyni nekřičeli hrnečku dost! :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.