• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky a taky se dava k vanocce pul jablicka aby zustala vlacna:slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Car, fakt jo? To jsem ještě neslyšela :confused: :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
vyborna, takova hutna oproti kupovane. mohla jsem ji mit trosku sladsi. :unamused:
22. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
holky, vypinam se. dobrou noc
22. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Lucko snad ne, te´d viki usnul tak jí jdu zadělat, teda pekárna a pak jí dam do velký mísy pod utěrku.
22. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
holky ,my si ted dali buchticky se sodou,mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jdu uklidit curbes v kuchyni a povlict periny...manzilek dela dlazbu v horni koupelne..no tak holky paaa
22. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahoj holky,

tak dneska jsem se moc nevyspala. manza dosel az v 6h a ja od 3h nespala. ja to mam takhle normal, ze chvilku spim a pak uz cekam, kdy dojde. musim do te prace tedka a jeste pro jeden darek. dospim se po o. venku je hnus, musim jit s destnikem a to nesnasim. :confounded:
23. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jen na skok, budu tu asi až večer. tak zatím papa
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak jsem včera večer zadělala v pekárně těsto na vánočku :wink: , dala do mísy a za hodinu když jsem viděla jak kyne tak přendala radši do lavoru :grinning: . za chvíli jí upletu a uvidim jak bude veliká, dělam jen 1 :wink: . I tady je venku hnusně a tak nákup vyřídí manžel, moc nadšenej neni :wink:
23. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak včera bylo docela fajn, ale jak všichni odešli. Tak bylo doma docela husto. Se psem jsem se nervovala a ještě jsme se pohádali s přítelem. Ach jo, tak jsem zvědavá na ty Vánoce. Dneska jde do práce na Vánoční besídku, to jsem taky nepochopila, dělat Vánoční besídku v den před štědrým dnem. To už vidím zítřejší ráno, jak bude jen ležet a hekat, že mu je blbě. Když se daří, tak se daří :frowning2: . Ale pořát doufám, že bude líp, co mi taky zbyvá :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky holky :wink:

market dej vedet jak se povedla :wink:

mona..a copak se stalo?
23. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Je tady někdo? Asi toho máte dneska taky všechny až nad hlavu, co?

Já jsem dovařila hrachovku na zítřek, salát už je taky hotov a teď jsem zadělala na vánočku :wink: Ještě zaliju květiny a udělám pejskům balíčky pod stromeček :slight_smile: Ale už mě bolí celý člověk :confounded:

Market, jak dopadla vánočka? :grinning:
23. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj luci,ja udelala salat a ted jdu pokacovat v praci,ale budu nakukovat...

at se vanocka povede :wink: a darecky mas zabaleny?
23. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj Car :slight_smile: no, snad se povede...chtěla jsem tam dát vanilkový cukr a zapoměla jsem :angry:
Dárečky už jsou zabalené :grinning: jsem ráda, že už to mám :grinning: A ty? Co ještě budeš dělat?
23. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
jdu ted vytirat a myt koupelnu :frowning2: se dneska nemuzu nejak rozhybat..jooo a vykartacovat hafana
23. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jéé, můžeš se stavit i k nám...ten náš začal brutálně línat :rolling_eyes: i když má krátké chloupky...jsou všude!
23. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
luci,ten nas je starej,tak brutalne lina furt..kdyz ho vykartacujes,tak za hodinu mas zas chlupy vsude
23. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Tak jsem holky tu. Byli jsme dokoupit pár dárků a musela jsem na poštu. Těsto na Vánočku jsem před chvili zadělala, ted jen nevím jak dlouho to mám nechat kynout. Za chvili si dám do papináku vařit brambory a ještě zeleninu a vejce na sálát. Chci ho večer udělat at je na zítra pěkně odležený. A to musím ještě zabalit dárky, uff snad to vše zvládnu.
23. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Car, já už se tak těším, až budu sedět u večeře...je to všechno nějak moc náročné...
Dneska mě bolí blbě břicho...na pravé straně, pár cm od pupku...tak štípne při sedání pod kůží...no, co to je netuším. Snad mi neprasne kůže :angry:
23. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: lidí bylo asi dost, co? Tu vánočku nechej tak hoďku a půl :wink: Já už za půl hoďku budu plést :grinning: Tak snad se nám podaří :wink:
23. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
luci taky se tesim na svatky a zitra na veceri-proste az bude opravdu jen pohoda

holky a pristi vanoce uz i s drobeckama,jsme se s manzilkem smali jaka to bude sranda az tam bude maly rozbalovac(trhac papiru)darku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Car :grinning: taky jsme se o tom bavili :grinning: Ségra u nás loni na vánoce byla s bříškem a pak za měsíc rodila....a zítra už u nás bude s 11ti měsíčním ďáblíkem a příští rok už tady bude i ten náš :dizzy_face:
23. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
luci a ty maly brouckove jsou strasne legracni u toho stromecku :grinning:
23. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Car, to bude super :grinning: Já už se na to moc těším :wink:
Máte na večeři kapra?
23. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
jojo kaprika se salatem,jak to ma byt...a co vy?
23. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
No, my kapra, vepřové řízky a ještě kuřecí....Protože každý jí něco jiného...
Je to děs...tolik jídla, ale když chceš každému vyhovět, tak musíš no :wink: Ale naštěstí to máme rozdělené, mamka dělá kuřecí, ségra vepřové a my kapra :wink:
23. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
luci jojo byl dost, ale my věděli co všechno chceme, takže to byl jen 10 min. nákup. Dárky budu asi zabalovat večer, bolí mě šíleně záda a měla bych si odpočinout, než budu plést vanočku a dělat salát. Zatím je vše na sporáku a Vánočka kyne. Snad se povede :confounded:
23. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
luci t my pribuzenstvo objedem az o svatkach :grinning:

mona..ty jo ty tydny ale skacou :sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful:
23. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
carcul jojo skačou a citím se čím dál tím hůř, už toho fakt málo zvládám. Dneska mě celý den bolelo břicho a takové ztahy jakoby, jestli to jsou ty posličci těžko říct, nikdy jsem to nezažila:grinning:
23. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
mona..posl.dobou mi taky brisko boli cimdal tim vic a hodina prace me znavi jak dvacet....a to brisko,taky mi to prijde jine nez predtim...
23. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.