• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
blížíme se ke konci a bude huř. Museme to nějak ještě vydržet, od zítřka už bude pohodička, žádné honění za dárkama atd. jen se uvaří večeře, rozbalí dárky a koukat na pohádky:slight_smile:
23. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
mona..presne taaak :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky, tak já mám upleteno a teď to ještě kyne podruhé, než to šoupnu do trouby...jdu zalít květiny :wink:
23. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
luci ja dozdobila ted stromecek...

holky mate vsechny zivej stromek?
23. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Car, my máme umělý...ale krásný. Jsme ho koupili loni....
23. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
car my máme živý stromeček, celý život jsme měli u rodičů umělý a tak už mám druhý rok změnu:slight_smile:

mě za chvili dokyne těsto a pokusím se ho uplest:grinning:....bramborový salát už je načatý. Chtěla jsem balit dárky a zjistila jsem, že nemám prhlednou pásku, jen hnědou :unamused: . přítel říkal, že at počkám až přijede, že prý v autě má, tak snad bude mít. Hnědá páska by byla hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jak tu Vánočku pleteš? Já přemýšlím, že bych vyzkoušela z těch 6 pramenu.
23. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
luci ono jsou umely ze vypadaj jak zivy..a kde jste ho kupovali?
no my doma mivavali taky krasny umely..kazdy myslel ze je zivy..fakt byl krasnej..ale manzilek chce zivej
23. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak my měli dneska toho opět dost a to ještě nejsme hotoví, já si ted lehla, bolí mě záda i bříško :frowning2:
Jsem z toho už na nervy.
Zatím skoro vše dělá drahá půlka, což jsem ráda.
Moni, odpočívej a nenamáhej se. Poslíčči u prvorodičky jsou v 34tt brzy si myslím, začínají většinou od 36tt, 37tt co jsem tak pochotila za ten měsíc co jsem byla s malým v nemocnici :grinning:
Jinak já budu ráda až to budu mít za sebou, protože jsem ze všeho na nervy a vše mě bolí :pensive:
Jinak všem přeji krásné Vánoce, hooodně dárečků pod stromečkem a taky pozoooor na kosti :slight_smile:
Nevím zda se sem ještě dostanu.
23. pro 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já dělám tu z 9ti :wink:

Car, kupovali jsme ho v obchoďáku v Polsku...Je pěkný, ale živý zase krásně voní :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, jojo snažím se odpočívat. nevím zda to byli posličci, nepoznám to, ale bylo mi dneska tak blbě, že jsem normálně bulela. Ted mě nějak chytlo za krkem, tak odpočívám. tak at vše zvládnete a uživáte si už jen pohodičku:slight_smile:

Luci já ted nevím z kolika jich mám uplest:-/
23. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
luci,ja bych taky sla do umelyho,ale neprojde mi to :sweat_smile:

taaak tehulky,loucim se..jdu dal makat...a takhle bych sem furt nakukovala...takze preju stastny a vesely :wink: paaa
23. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Mona, já myslím, že je to jedno...jak se ti chce :wink: :slight_smile: Hlavně, ať chutná :wink:

Car a Moni, Vám a vašim blízkým taky krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hezky si je užijte :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Holky, tak at se Vám ty vánočky hezky vydaří, škoda, že nemůžu pořádně nic dělat jinak bych taky moc ráda něco upekla. Tchýně mi poslala cukroví, tak jsem byla ráda, protože ty ceny, hrůza :confounded:
Moni jo jo odpočívej, už to máš za pár :dizzy_face:
luci děkuji :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, dnes nejak nebyl cas sem nakukovat...rano jsme byli pro posledni balicky na poste, pak nakoupit a pro kapra a po obede jsem trochu uklizela a cancala...mezitim jsem vyrobila salat a polivku na obed...manza mi naporcoval kapra a prej jeste povytira v kuchyni (to uz se mi nechtelo) :grinning: a ja si dam vecer koupel, umyju si vlasy, pekne si je upravim, namazu se kremikem od hlavy az po paty... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co vy? nemam silu docitat :grinning:
23. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj, tak manžel udělal salát a závitky a já jen uvařila hovězí vývar na zítra na polévku a dělala vánočku. Musim říct že na poprvé se povedla, sice trošku se sesunula ale jinak hezky narostla a chutově taky výborná :slight_smile:. manžel prý že jí budeme jíst ještě v lednu ale viki už má 3 kousek :slight_smile: , jen z toho sunadavá i ty mandle ale jiank mu chutná :wink: . manžel jde za chvíli balit dárky a až Viki usne tak ještě udělam vánoční stůl v kuchyni aby až ráno řpijde se moh pustit rovnou do čokolád :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
dobré ránko
prejem moc krasne vanoce a pro jistotu uz i do nového roku jen to nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...nevim jestli se dostanu na net, budeme az do ledna jezdit po navstevach :wink:
24. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
KRAAAAAASSSSSSSSNEEEEEEEEEEE VIANOCCCEEEEEEEE A POHLADKAJTE ZA MNA BRUSKA ZE IM ZELAM VSETKO NAJ MAM VAS RADA HOLKY PAPA :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
PEKNY STEDRY DEN VAM S ANICKOU PREJEME :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
24. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
AHoj holky, přejeme všem s Kubíčkem štastné a veselé Vánoce, hodně lásky, štěstí, pohody a krásná a zdravá miminka. :grinning:
25. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak vanoce probihaji paradne. Stedrej den u tchanovcu se vsema babickama a nasema. Dostala jsem pro anicku spoustu veci az sem nezvladala rozbalovat a koukat na ostatni, jak rozbaluji. jeste me nejaky veci chybi, ale obleceni uz vse, lahvicky 3x, latkove pleny, atd. nebudu to vsechno vyjmenovavat. :slight_smile: Sly jsme spat kolem 1h, takze vcera jsem byla grogy a to me cekaly dve navstevy a vecer vanocni vecirek s kamaradama. Dneska jsem taky unavena, ale uz je to lepsi. Tedka se manza bali na hory, jede v poledne. Pak si dam rybu se salatkem a pujdu si lehnout na chvilku a odpo me cekaji jeste 2 navstevy. Jinak vsechno ok, ale uz me zacly zlobit i nohy. Mam je trosku natekly. Vcera jak jsem sedela v hospode s nohama dolu, tak me natikaly vic a mravencily. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt, tehu. :slight_smile:
26. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak dodatečně všem přeju krásné prožití svátků a na ten hlavní dárek si ještě pár týdnů musíme počkat :grinning: :grinning: . ode dneška jsou v Tescu velký slevy na oblečení tak zítra přijde tchýně a jelikož se s ní nechci vidět tak jedu omrknout co mají pěknýho ve slevách, i když oblečeníí asi máme dost:slight_smile:)))
26. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj marki, no ja toho obleceni mam uz hodne. v pondeli jdu k nasim, tak se do tesca mrknu.
26. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vratila z navstev. vidim, ze tu nikdo. tak zase vypnu PC a zitra se juknu. jsem slamena vdova, takze mam vice casu na PC. dobrou
26. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
AHoj holky, tak vánoce docela dobrý, jen ty návštěvy to je hrozný spousta lidí. už jsem ráda že jsme sami doma dneska. jinak od půl 4 jsem měla křeče jak blázen tak trochu průjem nějak je mi blbě i od žaludku a to jsem se jako nijak nepřejídala. tak nevím jeslti ty křeče byly od střev a malej je v pořádku, sem tam dneska kopne tak asi je no. jsem vylekaná a nevím jestli nezajedem do nemocnice.
27. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj suny, ty vanoce jsou narocny pro tehulky. my dneska v noci spatne spaly, mozna i tim prejezim a taky tim, ze sme sami doma bez tatky. ja cetla prave vcera, ze od 29tt muzou uz byt poslicci. nemuze to byt ono? muzes mi prosim jeste jednou napsat, jak probiha ta cukrovka? prihlasim se normalne na ambulanci? na kolikatou tam mam jit?
27. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Mabuško, poslíčci asi ne, byly křeče v celým břichu jak na průjem no. dyt to určo znáš. já ani nevím jak mají vypadat poslíčci. malej se tu převaluje se mi kroutí celý břicho tak si říkám že on je asi v pořádku a ž eto byly křeče jako na záchod no. ale fuj teda.

Já jsem si volala na obilnák radši a oni že nemusíš vůbec se objednávat. jen tam dojdeš zaregistruješ se na recepci oni tě pošlou o patro víš a tam čekáš na sestru ta vyjde a mě řekla že si mám skočit pro cukr nebo takovou směs do lékárny tak si tam běž před tím at to máš sebou. a pak odebere krev, dá ti vypít tu sračku a čekáš podle dr bud hodinu a veme ti znovu krev apka zase hodinu nebo já čekala dvě hodinky a pak po dvou hodinách mi znovu vzala krev a šla jsem domů a výsledky byly na vrátnici kolem 2 odpol. ty si vyzvedneš a dáš pak své dr.

Určo tam běž na 7. já tam byla taky tak nějak a byla jsem ráda, od půlnoci nejíst nepít ani vodu ale já vodu trohcu pila jen při těch dvou hodinach nee
27. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
suny, tak pokud to byly krece jako na zachod, a mela si pak prujem, tak to bude strevama. jsou taky zatizeny tehotenstvim. takze do lekarny pro cukr na zatezovy test na cukrovku? nebo jak se to jmenuje? to budu mit peknej hlad a zizen. :confounded: kazdou chvili ma jeste dojet k babicce nahoru teta z uherskyho brodu, takze jeste jedna navsteva. ale budou nahore, takze po o si muzu jit lehnout.
27. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
tak je to dobry, varit nemusim. babicka me zve na obed, tedka tady byl deda. bude husak, mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Mabe jo měla i když ne moc ale měla, nebyla jsem zas 3 dny na záchodě a furt jsem měla prdíky a pak i průjem no. dneska jsem byla jakž takž normálně jako tedka tak nevím. snad to bude ok nechci jet do nemocnice co mby mi tam asi tak řekli že??

Jj řekneš, že jdeš na cukrovku a oni ti dají takovej sáček stojí asi 20kč nebo tak nějak a s tím tam už běž protože tě tam sestra stejně pošle. a pokud možno tak si tam zavolej jeslti to tedka jako od zítřka dělají ale asi jo. jo a mabe vypij to naráz. je to lepší.

no mě bylo špatně z té sračky asi čtvrt hodky a pak poslední půl hodku jsem myslela že skolabuju jako že sjem nepila ale má to jak kdo není to tak strašný ale odvoz si zařid já byla ráda že tam byl manža se mnou.
27. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.