• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já budu mít asi hodně velkou dietku dneska. jen asi kuře s ryží nebo tak něco
27. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
rekly by ti, ze se musis vyprazdnit. bud rada, ze to jde prujmem a ne tezce. urco je to v pohode. ja jsem domluvena s tatkou mojim. on ma dneska na noc a zitra konci v praci v 6h. nasnida se a prijede pro me a jedeme tam. ja se tam nemuzu nejak dovolat. takze tatka pro me prijede a budto reknou na recepci, ze mam smulu nebo me vezmou. stejne zitra budu spat u nasich, budu s darcou.
27. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
dieta ti prospeje na ty streva, to je fakt. :wink:
27. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Mabe těžce to šlo 3 dny zpátky hrůza. to tě pak bolí břicho ze všeho.

mabe jojo já myslím že to budou dělat dyt je normální všední den jen já bych si tam zavolala abych nejela třčeba zbytečně.

a kdy se ti manža vráti?? a co pejsek??
27. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Mabe jdu si lehnout, budu tu asi zítra. papa
27. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
suny, pekne lez, ja pujdu az po o. manza se vrati v noci ze stredy na ctvrtek. darinka je porad na tom stejne, mamka se o jejim stavu se mnou nebavi, nechce me drazdit. :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: ,

tak jaký byl ježíšek? Copak Vám nadělil? My měli docela pohodové Vánoce, ještě dojídáme zbytky, nějak jsme toho hodně udělali:slight_smile:. Ale dneska půjdem na menší nákup a uděláme si dobrou véču at máme změnu. Zítra musím po obchodech, mamka má narozeniny a vůbec nevím co jí koupit a ják vidím z okna ty zaplněné parkoviště tak se mi ani nechce. No jo slevy začaly tak se lidi zbláznili:slight_smile:...Hned bych si taky oblečení koupila, ale to si ještě nechám zdát:grinning:.
27. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
ahooooooj zeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mona-ty tydny-no to fakt leti..za chvili tu bude prvni mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mas vse pripravene?

sun...urco je to od strev,lucka(myslim)trpela na prujmy a ja jeden cas taky a dokonce s krvi...a zaludek je normalni -nevolnosti-jak tam malej tlaci..

mabe..na cukr,muzes pit vodu trochu do prvniho naberu,pak az po skonceni testu

holky my dnes mame taky lehaci den,ikdyz k veceru chci prat a lepit tu dekoraci maly
27. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahooooooojte ako sa mi mate?ja dneska na h.......
maly sa nehybe uz som ho dnes citila ale to len raz mna kopol a koniec :frowning2:
27. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
no taksom ho uz zobudila len troska sa pomrvil a zasa asi spinka
27. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem zase najezena az hruza. byla jsem tedka nahore u babicky a mela jsem chlebicky. dneska mam chut na cokoladu, ale asi bych moc nemela, ze? pred tou cukrovkou?? :unamused:

moni, no jo, za chvilku jses na rade... :slight_smile:

moni, treba je unavenouckej. uvidis, ze se zase zacne poradne hejbat.
27. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
mela bych zehlit, ale nechce se me, jak jsu prejezena, asi se na to vyprdnu. lehnu si k telce a budu na neco cucet.
27. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
mabe,myslim ze nakou tu kosticku coko si dej,treba jeden radek :wink:
27. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
carcu, ahoj, tak to jsem rada. ja si chci dat krupicovou kasi vecer. :slight_smile: mam trosku nervy z te cukrovky, ale vzdyt to neni nic hroznyho, ze? tatka tam pojede se mnou a pak jedu k nasim do uterka, abych tady nebyla tak sama. spatne se me spi bez manzi.

a co vy a vanoce? ja dostala spoustu veci pro anicku, nestihala jsem rozbalovat. nemela jsem ani cas se divat na ostatni jak rozbaluji. dostaly jsme penize na kocarek od tchanovcu a to jeste mame pres. a jeste nam chteji dat nasi a babicka, aspon bude na vybavicku. myslela jsem, ze budu mit postylku od tety manzove, ale dozvedela jsem se, ze je 20 let stara a to uz byla po nekom. tak sem se rozhodla, ze chci novou. ne drahou, ale novou. a jak jinak jde tehu? me trosku zarazi, ze nemam zadny problemy, jako bolesti, krece atd. teda zacinaji me natikat i trosku nohy a ty ruce a citim se porad takova plna. ale jinak nic. tuk, tuk,...
27. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: zdravím vás po Vánocích :wink:
Já je měla tak hektické, že jsem Vám ani nestihla popřát, snad se na mě nezlobíte :sweat_smile:
Na Štědrý den nám bouchly zásuvky v kuchyni, zrovna, když jsme se chystali smažit ve friťáku :angry: a scházela se rodina, takže manža hodinu řešil elektřinu a stejně to spravil až dnes kamarád elektrikář.
Jinak jsme dostali spoustu věcí pro prcka např. cestovní postýlku, židličku k připevnění na stůl, fusak Lodger a další drobnosti :slight_smile:

Suny, ten průjem nic nebude...já ho měla každý den po 10 dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doktor říkal, že se to stává, prostě dietní chyba...to je v těhu normální :wink:
27. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Ahoj car, jojo utiká to šíleně, už se začinám pomalu a jistě bát:slight_smile:...nachystane všechno nemám, oblečení mám všechno, na Vánoce jsem dostla povlečení do postylky, křesilko co máš ty, plinečky chrastítka, lahvičku, no hafo věcí. Jen mi chybí koupit kosmetika pro malého. Pro sebe do nemocnice už mám ASI taky všchno, koupila jsem si vložky po porodu, kalhotky, košile mám, mast na bradavky taky. Jen si koupim kosmetiku jako šampon, zubní pastu, atd.do nemocnice. Přes tyden jsi půjdu zamluvit kočár, pojedu si pro monitor dechu a ještě čekám až mi švagrová pujčí postylku, abych si jí taky mohla pomalu nachystat..... Dostaly jsme nalepky na stěnu pro malého, ale myslím si, že to lepení bude nic moc a ty jsi říkala, že znáš nějaké lepší lepidlo. Mohla by jsi mi říct prosím, čím jsi to teda lepila?? :slight_smile:

mabe, tak to budu na tebe myslet při cukrovce, ale určo to zvládneš, chutná to nic moc, ale dá se to vydržet:slight_smile:

Mona neboj, pokud tě malý parkrát kopl, tak mu nic nebude, jen je asi unavenkovaný :dizzy_face: .
27. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, tak vidím, že jste měli veselo na Vánoce, ale tak hlavně, že jste to zvládli:slight_smile:....To jsi dostala samé užitečné dárky, což je supr. Alespon si s tím ted nemusíš dělat starosti. Já dostala taky plno věcí na malého, ale já si to spíš nadyktovala, nechtěla jsem, aby mi kupovali oblečení pro malého:grinning:

Jinak vánočka dopadla dobře, těsto supr, zapletla jsem ho z 6 pramenu. Vypadala krásně, ale moc mi nechutnala. Dala bych tam víc cukru :frowning2: ....nebo nevím co jsem udělala špatně :unamused:
27. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Tak jsem tu zase jen na skok, dneska přes den je to lepší ale ještě ty střevíčka nejsou ono. ale jako průjem nemám. malej se mrví tak moc že to vidí manža a cítí taky takže dneska si myslím že je mě blbě od žaludku protože malej fakt má tělák v břichu nebo já neívm. :grinning:

Vánoce super akorát manža jde už zítra do práce až do silvestra tak budu zase sama doma. jinak asi budeme s mamkou prát věci. a já asi budu odpočívat protože na mě zas padá jakási unava.
27. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak já si jdu zase lehnout a užívat si dokud je manžel doma. papa
27. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
monako, ty uz mas vse, ty ses sikovna. :slight_smile: ty budes mit monitor dechu? premyslim, jestli je to treba.

suny, ahoj, pekne odpocivej. ja jsem trosku vyzehlila a jinak odpocivam.

vecicek mam asi taky dost. kolik mate lahvicek? ja 3, myslim, ze to staci.
27. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Mabe já mám ted už 3 dvě od aventu a jednu od nuku.
monitor dechu budeme mít taky použitej ale v záruce radši ho koupíme kamošce to zachránilo malou.
já jsem dneska uplně hin jen ležím a spím to už se mi nestalo dlouho. jinak otoky noh a ruk už mám jako i když vstanu tak neívm co mi řekne na ko.
ty jo já mám žaludek na vodě fuj teda. nevím jeslti to a ten průjem jsem nemohla mít z toho calibra jsem ho začla brát. magnesko beru jen jednou denně mám brát 3 krát ale zatím beru jen ráno. tak nevím jestli to nemůže mít vliv.
ale ted jsem byla na vecku a jako normálně. :grinning:
27. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
ja mam jednu avent, druhou nuku a treti nejaka neznama znacka. takze bych se podivala na monitor dechu nekde? zeptam se jeste kamosky. jinak jsem se dostala na ten predporodni kurz, zacinam 12.1. - uz se moc tesim. pripada me, ze jsem takova porad plna aji bricho takovy nafoukly. ale to je asi normal, kdyz uz mam takovy tt. nevim, jestli z magnezka muzes mit prujem. ale kdyz to neni dlouhodobej prujem, tak je to urco ok. ja jsem bez manzela jak bez ruk, strasne se me styska a to je pryc teprve den. zitra rano ta cukrovka s tatkou a pak budu do uterka u nasich.
27. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
tak já valím zase do pelechu. tak papa
27. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
suny, ty teda budes prat vecicky tedka po novym roce? kolikaty tt jsi? ja premyslela, ze bych tedka po novym roce taky uz vyprala a dala pekne vsechno do komody. a pak dokupovala.
27. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
ja uplne citim, jak ten manzel neni doma takovou nejistotu. kdyz je doma, tak jsem uplne klidna a bez neho......je to muj chlapecek :slight_smile:
27. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Mabe budeme prát asi ted v týdnu nevím ještě. jsem 30tt a v úterý začínám 31tt.
27. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
aha, takze jsme o dva tydny, tak ja po novym roce
27. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
uz te nechci zdrzovat, bez si lehnout :slight_smile:
27. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Mabe jj tak nějak o 14 dní jsme no. nezdržuješ já u toho sedím a nohy nahoře akorát manža už dojedl tak se mu chci ještě věnovat. budeš tu zítra??
27. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Moni, tak to mě mrzí, ale dělala jsi ji prvně, takže podruhé už si ji přisladíš a bude to ok :wink: Já jsem tam dala taky víc cukru, ale to jsem Ti myslím psala a ještě jsem tam přidávala vanilkový cukr :wink:

Holky, já začnu prát po novém roce...ještě jsme se dohodli, že koupíme jednu komodu, takovou nějakou menší na drobnosti...

Ten monitor dechu je dobrá věc, švagrovka ho má a nemůže si ho vynachválit :dizzy_face:

Mabe, na zítřejší cukr Ti držím palce :wink:
27. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.