• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
zitra tady budu. akorat rano jdu na cukrovku. jak jsi tam byla ty dlouho? ja tam pujdu tak na 7:30h. pak me tatka odveze, nasi maji taky net, takze se prihlasim dopo a aji odpo neboj. budu se divat na vecicky. nejlevnejsi jsou ty na tom kojenecke-obleceni-eu, ze? ze bych si tam koupila podlozku, nuzky, atd....
27. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj luci, co vanoce? ja jsem nestihala vybalovat darky pro anicku. ja taky zacnu po novym roce. komodu mam od vcera, jeste ne slozenou.
27. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky Mabe, díky za optání...no, bylo u nás moc lidí, takže jsem byla večer unavená, jako kotě, ale bylo fajně :wink: Maličký dostal spousu věcí a údajně ještě dostaneme ten monitor dechu od švagrovců, měli by dorazit zítra z Prahy.
Jednu komodu už máme, ale zjišťujeme, že se nám tam už nic nevleze :sweat_smile:
Dostala jsi i nějaké oblečky?
27. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Mabe byla jsem tam v 7 a kolem čtvrt na 10 jsem jela domů. a pak odpol jel manžel pro výsledky.

to kojenecké zboží mají super dupačky takže je od tam mám. já mám na malýho jen jednu komodu tak nevím musíme časekm koupit skřín. protože prostě jak bude růst tak věcí bude víc.

nůžky budu mít asi svoje na nehtíky jen kartáček na vlásky a ještě tu kosmetiku ale to všechno budu mít z lékárny mě říkaly kamošky že je to nej do 3 měsíců jen z lékárny a pak začít kalsickou kosmetiku.
27. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojky holky, potrebuju poradit!!?? zacinam 18 tt a mam 2 problemy a nevim jestli je to normalni?? zacaly me znovu bolet bradavky, jsou hodne citlivy, ale pritom 14 dnu zpatky me nebolely a pak mam divnou chut v puse, takovou kyselou, je to pachut se kterou se rano vzbudim a mam ji do ty doby nez jdu spat....tak co myslite???
27. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj peprliku, tak ty bradavky to je normální mě bolely ze začátku tak do konce 3 měsíce a pak mě začly bolet tedka a to jsem konec 30tt takže to je v klidu.

a co se týče té chuti tak tu teda nemám ale podle mě je to uplně normální, každej má prostě jiný příznaky. neboj se všechno bude ok. :grinning:
27. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
luci, dostala jsem hodne oblecku. nase mamka se vyradila. :slight_smile: pak decku, latkove pleny - 10ks, kamos rikal, ze je to malo, bryndaky, ponozticky, ubrousky v takove prakticke umelohmotne krabicce, do usi tampony a ja krem na strie. uz nejak si nevzpominam. hlavne jsme dostaly penizky. mame na celej kocarek + navic a to jeste dostaneme od nasich a od babicky.

suny, diky. ja abych vedela, jak tam s tatkou budeme dlouho. beru knihu a tatka asi taky. ja zatim budu mit 3 supliky, v hornim budu mit ´6ks krabic z ikei - budu tam mit kosmetiku atd. a pak dalsi dva na oblecky a jeste jeden suplik naproti. ja tam chci koupit vanicku, pak podlozku do vanicky a tak. myslim, ze se to vyplati, kdyz tam nakoupim ve velkym.
27. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
peprliku, ja bych si s tim nedelala hlavu. ty bradavky mam ja uz tedka taky citlivy, tece me uz mlezivo a ta pachut, kazdej asi ma trosku neco jinyho, ale tohoto bych se nebala. :wink:
27. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
tak tedka jsem mela rohlicek s maslem a cajem a beru posledni kousek ledove cokolady a uz jenom pit. jezis, ja budu mit zitra hlad. jesteze tatka pro me i dojede.
27. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Mabe teda tak toho anička dostala mega moc. ale je fakt že u nás toho nejvíc taky dostal Kubík ale hlavně penízky a my mu pak koupíme všechno potřebný ale zatím máme skoro všechno.

jinak na cukrovku jsem si vzala knížku a manža taky on četl ale já ne. nějak mě to docela uteklo, oni ti řeknou že mužeš jít pryč a dojít za ty dvě hodky ale já tam seděla byla jsem slabá než abych někde lítala.

tam se ti to vyplatí jsem s nima spokojená opravdu. vaničku a podložku už mám. snad jen od kamošky košík a zamluvit kočár a je to. jo a plínky a kosmetiku. :grinning:
27. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
holky dekuju...jen me to trochu vystrasilo..pac bradavky me na zacatku tehu bolely taky a pak nic a ted najednou ted a ta kyselost je silena...bojim se na nekoho mluvit....proste mam kysely sliny ci co...tak nevim jestli je to normalni...ale porad si rikam ze kdyz uz jsem v 18 tt tak uz s nama miminek zustane a je v poradku...ne??ale brisko nemam zadny... :astonished:
27. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
ahoj mabe no já ten monitor dechu budu mít pujčený, jinak bych ho asi taky nekupovala, kdysi to taky nebylo a žili jsme :slight_smile: . Ale když mám možnost mít ho půjčený tak proč ne. :slight_smile:

luci jojo, příště se snad povede, jestli jsem to taky nezkazila tím, že jsem tam dala kapku rumu na ovonění. Je to možné :unamused: , ale snědli jsme ji celou. ...Já jsem prala před 14ti dny věcičky pro malého, ted už jenom povlečení do postylky a plínečky. Jinak už skoro všechno mám, už musím být pomalu připravená:slight_smile:....
27. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
suny, tak ja mam jenom komplet ty oblecky. co se tyce kosmetiky a tak nemam nic. takze zacnu nakupovat.

ja rozbalovala porad pro anicku. :slight_smile:

snad to zitra utece.
27. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Peprliku, to nevadí tak si dej žvýkačku a bude to ok neboj se. hlavně že je mimísek v pořádku. neva že nemáš pbříško ono to začne. :grinning:

Mony no víš co ti říkal dr, hlavně opatrně, ale koukám že už to máš za pár. :grinning:
27. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
moni, ja se zeptam dvou kamosek, jestli ho nahodou nemaji, uz maji 1,5 rocni holcicky. ty uz by si mela byt nachystana. :slight_smile:

peprliku, naprosto te chapu, ze se zeptas, ale urco je vse ok. :wink:
27. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Mabe určo to zítra uteče a můžeš se tam podívat je tam prodejna, já si tam koupila vložky do porodnice i kalhoty jednorázové. je toho tam hodně tak tam mrkni je to v prvním patře. ale nevím od kdy mají otevřeno.
27. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
suny, ja myslela, ze je tam jenom lekarna ve dvore?
27. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
peprlík, no ta pachut musí být nepřijemná, já do nějakého 20tt skoro pořát zvracela a měla jsem kyseliny v žaludku. Takže neboj :wink:...a věř že bude hůř, já už si připadám jako uplný magor co nic nezvládne:slight_smile:..všechno mě bolí, mám pořád křeče, no nic přijemného :unamused: .

Holky v poslední době mi nedělá dobře když se hodně najím, pak to několik hodin nemůžu vůbec rozdychát, řekla bych že i ted méně jim. Malý asi tlačí na žaludek nebo já nevím. Ale začíná mi být opravdu čím dál tím hůř. Ten konec je fakt nejhorší. 2 dny jsme měla křeče v noze, že jsem nemohla chodit. No jde vidět, že se blížím do finále :sweat_smile:
27. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
no lékarna tam je ale pak je tam prodejna s různýma dětskýma věcma mrkni tam fakt. :grinning: vypadá dobře a mají tam i super ceny. nic jdu si lehnout nějak se mi zase hýbou střeva :frowning2: :frowning2:

papa
27. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
moni, ja to s jidlem mam stejne. uz nesnim normalni porce a kdyz jo, tak je me tezko, tlaci me zaludek a nemuzu se poradne narovnat. ja cekam, kdy me neco zacne. ale uz se citim porad takova plna, nafoukly bricho, napjaty. nohy me zacly taky natikat, ne extremne moc, ale natikaji a ty ruce porad a boli to - nejvic vecer a rano.
27. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
suny, ahoj, tak zitra.
27. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
suny já se opravdu šetřím, ono už ani víc dělat nejde, dlouho na nohách nevydržím a je mi fakt špatně, křeče, bolesti, no je to nepřijemné, ale musím to ještě vydržet. Každy den tady příteli říkám, že už se těším až to budu mít za sebou, protože se to už fakt nedá, citím se i totalně nesvá.

mabe jojo poptej, ty by to mohli mít. Ale slyšela jsem že to v nemocnici půjčujou za nějaké penízky.
27. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Holky, pálí vás ta žáha hlavně večer?
27. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
moni, ja to nasla na netu. na pul roku za 900Kc. a tebe boli bricho nebo nohy a zada? mas uz poslicky? me boli dneska zada. musim se na zem natahnout a procvicit.
27. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
luci, me pali celej den, ale vecer asi nejvic.ja si koupila renny v lekarne a pomohlo to. je pravda, ze posledni dva dny nic.
27. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Mabe, já si je budu muset koupit...poslední dva večery je to hrůza!

Dneska jsem prala a žehlia, takže jsem vyprázdnila koš a už se těším, až se pustím do věciček pro malého :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
holky diky...jj snad je mimisek v poho....videla jsem ho v pondeli a to meril 12 cm mimo nozicek..a brali nam krev na triplle testy, tak doufam ze se od ty doby nic nezmenilo a je porad v poradku..jsem porad takova vystrasena...ale verim ze srdicko budi jako zvon a kopanecky za chvili taky ucitim... :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Luci ono jak kdy, někdy mám klid a někdy mě pálí několik dní a tak moc, že se to ani vydržet nedá a nemůžu spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mabe já mám pocit, že mě už bolí všechno, nevím jestli to jsou posličci nepoznám to. každopádně křeče mám brutální někdy, ale dr. mě na to připravoval, že to bude čím dál horší k tomu porodu, to tělo se na vše připravuje. Malý se hýbe tak tak moc, že už mi to začíná být nepřijemné :unamused:
27. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
holky ahoj, s tou žáhou síla no u Sofi mě pálela strašně ted minimálně jen z kečupu :slight_smile: nechápu....
jak jste prožily vánoce, my nádherně malá pořád volala dárky bali bali to jako odbalit, vždycky to nakousla a pak trhala měla radost pak hodím fotečky
už se těším až porodím a zároven mám strach je to ještě čerstvé z prvního porodu :confounded:
27. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ahoj Míšo, ono musí být krásné Vánoce, když jsou u toho děti, to já zažiju až příští rok:slight_smile:

neboj určitě tento porod dopadne lépe :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.