• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Míšo :dizzy_face:

Moni, kupovala jsi podložku na přebalování?
27. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
:grinning: ahoooj miso,jeee to muselo byt krasny..uz se taky tesim na pristi vanoce..a jak se mas?

luci..zaha,fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: pali jak cert a zvlast vecer a v noci..

holky hlasim-povleceni vyprano ,vyzehleno..ted se perou decky,pak plinky a v utery je vyzehlim :grinning: jinak pokojik se nam teda povedl..uz je uklizenej,nabytek sestavenej a dekorace nalepena..fakt je krasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen si chci koupit ete nejaky kosicky a neco maly na hracky..jooo a taky ji tam ete chcem dat velkou postel..takze to ete v lednu doladime...a zitra ji tam daji zaluzie..no a pak ji prichystam postylku a zacnu to dopiplavat :grinning:

koukala jsem jaky jste meli stedry vanoce :grinning: paraaada..a co jinac jakpak je?

mona..a uz si zabalis tasku do porodky?ja se chystam balit prvni tyden v lednu aspon nakej zaklad a pak tam zbytek prihodim
27. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jaké byli Vánoce? U nás krásné :slight_smile: Dnes odjel na 2 dny milášek a byla jsem taková nervozní, že jede...
Jinak kdo si nechával něco proplácet u dr. a co?
Malá poslední dobou kope jak divá, až mě to někdy zabolí a jak mě poslední dobou chytaj záda :confounded: hlavně jak ležím :pensive:
27. pro 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
u pojištovny teda :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci podložku jsem nekupovala, protože dostanu od švagrové.

carcul tak vidím, že už taky budeš pomalu připravená. Musíš pokoji vyfotit a ukázat ho nám:slight_smile:....čím jsi teda lepila ty nálepky? :sweat_smile:

Moni já si nechávala proplatit screening, 3D a krémy na strie. Vložky po porodu mi nevzala. Zkoušela jsi tam dávat tu dětskou kosmetiku?? A kde to teda musíš mít koupene? V lékarně nebo může být i z drogerie???
27. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
mona..oni nakonec drzi dobre,tak jsem to lepidlo nepouzila...jsme rikali ze kdyztak az dyl kdyby se to odlepovalo...no mam to nekde zahrabany-tak ti to napisu zitra ju :wink: a nebo kdyz dojdes nekam do barev tak tam maji lepidlo na tapety :wink: a zitra ti to stejne napisu jestli chces....jinak prd pripravena,jeste nam chybi obleceni,a pak dalsi kopec veci
27. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky dala jsem pár foteček z Vánoc, jinak mám plno s miláškem a on nechce abych je sem dávala :grinning:
Moni, já už nějakou kosmetiku koupila, od hippu, ale t jen krém proti mrazu a větru, ještě myslím nějaký krém a zítra se chystím ještě koupit šampony, gely, krémy atd. at toho do konce roku ještě využiju a musí to být koupené jen v lékárně. Vlžky mi taky nechtěli proplatit.
27. pro 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul děkuji, tak zítra mi to když tak napiš, mě ty nálepky kupovala švagrová a myslím si, že moc kvalitní to lepidlo na tom nebude, ale můžu zkusit a když se to bude odlepovat tak tam dám to lepidlo.

Moni upřimně ani nevím, jaká kosmetika se má všechno kupovat. Ale tak poptám se, jinak všechno teda v lékarně seženu? Já mám zatím vybrané 2.500,- ještě 2.000,- mi zbývají. Kamoška zatím nepsala, že by to měli rušit po novém roce, ale kdo ví. Třeba to jen omezí, ale už to budu mít vybrané. A co jsis ty nechávala všechno proplatit??

Jinak krásné fotečky :dizzy_face: ...já ještě ani nekoukala do fotáku co jsme my nafotili.
27. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
moni,fotecky paradni...

holky jdu spinkat ,zitra mam rpogram uz od rana a v utery tez..a jeste nez se vyhrabu dnes ze sprchy..dobrou
27. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
carcul dobrou noc :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Moni já mám proplacený screening a 1400,- takže 2 200,- a ted chci aspon za tisíc tu kosmetiku a ták. Vše nevyberu, nevím ani za co. Já chci hlavně šampony, krémy atd. od Hippu, Johnsonu a Nivei. Jinak nějaké cizí značky mi nic neříkají. Pak ještě od Hippu- Mama olej na strie, mám doma vzorek a je perfektní a krásně voní, taky emulgel na bříško proti nadýmání,krémy proti opruzeninám,čaje pro tehotné a kojící, nějaké léčiva, no uvidíme co tam budou mít. Se koukni na ten seznam a uvidíš co Ti chybí...
Děkuji :slight_smile: Zítra nafotím věcičky a dám do alba.... Já koukala do fotáku hned jak jsme fotili, protože Luky, že prý jsem ted kus baby, velké prsa, ten břuch atd. tak se mi furt směje :grinning:
27. pro 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
car, díky :slight_smile: a dobrou
27. pro 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo kouknu, jo a ty čaje pro kojící a těhotné jsou dobré? ještě jsem si to nekupovala.
Jinak s tím kus baby si nic nedělej, o proti mě si pořát chudounká:slight_smile:...Libor se mi taky směje a říká mi, že už jsem mamina, no jo chlapy:grinning:....já ted koukám na fotky z Vánoc a jsem pěkný macík:grinning:
27. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
No Moni chudounká nevím :grinning: Ze srandy jsem si zkoušela rno kalhoty co jsem měla o číslo větší a nenosila- to byl nápad drahé půlky a bohužel se do nich nevlezu přes zadek, to si měla slyšel ten smích ještě půl dne, jsem myslela, že mu lisknu a má ž o 15kg navrch :confounded: No snad to cvičením pak nějak napravím.
Já mám tedka od Lerosu a chutná mi.
27. pro 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak vidím, že v tom nejsem sama. Libor mi koupil k Vánocům oblečení, samozřejmě samé eska jak byl zvyklí, jsem říkala, že je to normálně provokace, když si to ted nemůžu oblíct, ale říkal, že za měsíc porodím, tak si to obleču. tak jsem se mu začla smát, že jestli si myslí, že porodím a hned budu hubená tak to se spletl:grinning:...každopádně mám alespon motivaci:grinning:

Ale váha mě ani tak netrápi jak ty strie, mám je teda pořát zatím na bocich, ale nějak se rozšiřujou a bojím se, že to půjde na břicho. Nevíš kolik ještě roste břcho v posledním měsíci??
27. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Moni tak to vůbec nevím, ale v posledních měsících je to inviduální, může zůstat tak jak ted trošku ještě povyrůst, nebo rychle se Ti ještě zvětší, ale myslím si, že to první :wink: Jo ty strie to je děs, taky se toho bojím. Hlavně si to tedka maž olejem co nejvíc, nejlepší je fakt nějaký olejíček aby ta kůže byla aspon trochu mastná.
27. pro 2009 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
kurnik nějak jsme se sekli s liborem u hry:grinning:....no strie se snažím každy den mazat olejíčkem a elastkQ. Nové strie nemám jen mi ty staré více se rozjíždí a začíná to štípat. Snad to nějak ještě přečkám, ale i když se povídá, že kůže práská i po porodu, tak já fakt nevím.

Nic fičím spát, tak dobrou noc :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
AHoj holky, koukám jsem tu první. manžel mi odjel do práce, venku mrzne a mě se nic nechce. v telce je prd až kolem poledne tak si pustím pohádku nějakou nasnídám se a uvidím co dál. možná začnu dávat věci pro malýho do kabele abysme je s mamkou mohly vyprat. :grinning:

Mabe drž se na té cukrovce.
28. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:

Tak já jsem dneska vzhůru od půl 7, nemohla jsem spát...Teď nám přijeli namonotvat venkovní roletu na balkónovky v přízemí, takže se vesele větrá v celém domě, tak jsem zavřená v ložnici a udělám si seznam, co ještě koupit malému v lékárně, drogerii atd. :wink:

Mabe, ať Ti to tam rychle uteče a je vše ok :wink: :slight_smile:

Ahoj Suny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj Luci, taky budeš kupovat ze začátku věci z lékárny? já ale asi až v lednu. tento týden bych chtěla vyprat ale uvidíme. a jak ti je????
28. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Suny, my pojedeme dneska nakoupit, tak po něčem mrknu...už jsem koupila nějaké drobnosti od Seba medu a budu nakupovat v lékárně :wink: Prát budu od příštího týdne, protože toho mám docela hodně a ségra má pro mě ještě nějaké věci, tak abych se pak z toho nezbláznila :grinning:
No, je mi pořád hůř...musím si koupit něco na lýtka, dostávám křeče a mám je tvrdé, jako bych někde celý den sportovala. Jinak mě začalo bolet břicho na pravé straně u pupku, jakoby se mi tam více natahvala kůže a štípe mě to hned po kůží...snad to nejsou začínající strie :confused:
A Ty? Kubík řádí? :grinning:
28. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Luci no já ty vánoce přetrpěla nebylo mi nic moc jako od žaludku a furt jsem chtěla spát a nešlo mi to, jen včera jsem chrněla celej den.
o zádech nemluvím, břicho mě nahoře pořád mrtví takový mravenci, kopání do močáku na denním pořádku.
dneska ráno řádil ale jak dostal jídlo tak je klid a le jsem ráda, že se tam vrtí aspon vím že je v pořádku.
mě teda začlo břicho svědět a bolet jako u pupku se mi nějak natahuje. a teče mě mlezivo nějak víc než předtím.
28. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Suny, tak mě mlezivo neteče vůbec :confused:
Mě docela ubíjely ty návštěvy, pořád jsme někde courali a ještě není konec, dneska máme jet na návštěvu-dorazí švagrovka a zítra k taťkovi a jeho manželce, ve středu nic a ve čtvrtek k ségře a večer budeme doma. No, a na Nový rok k babičce na oběd, už teď jsem z toho unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Luci my na štědrej den 2 návštěvy, na první svátek taky a na druhej taky, včera jsme byli poprvé doma a dneska už manžel v práci až do silvestra. takže dobrý no. :slight_smile: jsem řekla že to byly poslední návštěvy letos no ono toho už moc nezbývá letos že?? :slight_smile:

na silvestra budu u našich až do 5 to manžel dojede z práce. dneska se mi nic nechce.
28. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
co budeš mít na obídek???
28. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Suny, já jsem taky nějaká přejetá...Ale musím do lékárny pro něco na tu žáhu...už mě pálí i teď a to jsem snědla jen veku se šunkou a sýrem a měla jsem čaj :angry:
Už jsme přejezená masa, takže asi budou palačinky...ovšem momentálně jsem lenivá něco dělat :grinning: A Ty?
Kdy máš další poradnu?
28. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci já budu mít čínu s rýží od včera a ještě ji asi budu mít zítra no co, aspon nemusím vařit. :grinning:

poradnu mám 8 ledna tak uvidíme co nám dr řekne. já ted půjdu balit věci pro malýho a mamka dojede asi za tři hodky tak to vezmeme k nim a vypereme a bude to apson nachystaný.

Jinak dneska se mi zase honí střeva už asi budu držet nákou dietku i když sjem se teda přecpala jen salátu ničeho jinýho nééé tak uvidíme, budu jen tak na zelenince a ovoci a tak. no.
musím si ještě vyžehlit vlasy a nic se mi nechce. lucííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí to je teda hrůza je to se mnou čím dál horší. :grinning:
28. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Suny, se mnou taky :grinning: Já se cítím, jako pokročilá důchodkyně :grinning:
A proč to nese mamča k sobě? Vy u ní budete, až se Kubík narodí?
28. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Luci nee, my to k nim vememe na vyprání, má víc místa na sušení a lavně venku na zahrádce, tady bych to sušila týden. v bytě. ale uvažujeme že se k našim zase vrátíme ale to je na dlouho no.

Jj důchodkyně fakt to sedí. já jsem ještě v pyžamu, a nic se mi nechce asi si pustím další pohádku. půjdu si vyčistit zuby a vyžehlit vlasy ale až tak za hodku. :grinning: dřív se nevzmůžu na nic. :grinning:

luci a to jméno už máte teda vybraný??? koukám že jsme stejnej tt. já zítra začínám 31 a je to čím dál horší hlavně ty oteklý ruce a nohy. bléééé
pálí tě žáha? chudáku já to měla jednou a fuj teda.
28. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Suny, ruce mi neotékají a nohy mám jen trošku večer a když ráno vstanu, tak už je to pryč. Ale ta žáha mě trápí až poslední dny a je to hnus!!!!
Jméno zatím nemáme, včera jsme to zase řešili a máme více variant, takže to zatím necháme tak a ono se to nějak vyvrbí :grinning:
28. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.