• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci tak třeba to rozhodnete až v porodnici. já bych měla něco dělat ale teda se mi fakt nechce. nemůžu se prostě zvednout z té postele převlíct se a třeba se dát do kupy trochu.

tak to já mám ty otoky docela fest no jsem zvědavá co mi dr rřekne
28. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Suny, moje ségra byla oteklá hodně...neobula žádné boty a to byl leden :confounded: A když vstaneš, tak to máš lepší? Tak nic nedělej, když se Ti nechce :wink:
28. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Luci nee když vstanu je to ještě horší. no mám hodně vody to mi řekl i dr. tak uvidíme co mi řekne v lednu, to asi bude nějaký to větší vyšetření myslím a kdy máš ty poradnu???
28. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Suny, ty otoky jsou na prd...si ještě živě pamatuju, jak se trápila ségra :frowning2: Já mám poradnu za týden v úterý a doktor říkal, že pak další týden půjdu na průtoky a kontrolu placenty...Nevíš, co to obnáší?
28. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci to fakt nevím ale průtoky jsou asi jak se vyživuje placenta jestli mimčo dostává všechno. no mě o tom nic neříkal tak fakt jako nevím no. tak to jdeš o 3 dny dřív jak já. :grinning:

Se mi nějak blbě dýchá fuj.
28. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Suny, miminko už má taky málo místa, takže Ti vše utlačuje a trpět dušností asi budeš...já jsem na to zvyklá, když mám astma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musím zaklepat...ťuk, ťuk...že jsem neměla poslední 3 měsíce záchvat a to je moc dobře...Akorát mám 3 dýchátka, ale pomáhají a to je důležité :wink:
28. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Luci tak to musím být hnus s tím žít jako normálně. blééé teda.
tak mám vyčištěný zuby a jsem převlečená. jsem si dala kalhotky a jsou mi jakýsi těsný nebo co. tak snad mi to porodu vydrží větší už mít snad nemůžu. protože když je mám obtáhlý tak to fakt vyloženě nemám ráda.

jdu ustlat a asi vyžehlit ty moje vlasy. a nachystám si papu a pak malýmu ty věci ale tak se mi nechce že to ani není možný. :grinning:
28. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Suny, no, není to nic moc, ale už jsem si zvykla...lidi jsou na tom hůř...Běžně používám jen jeden inhalátor, ale paní doktorka chce mít pojištěné, že bude mít miminko dostatek vzduchu. Tak se musím dopovat :grinning:
Já se pustím do těch palačinek...
Jsem zjistila, že budu muset koupit ještě látkové pleny...mám jen 4. Kolik jich máš? A kde jsi je kupovala?
28. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Luci tak já nevím jeslti bude mít malej dostatek vzduchu někdy mám pocit že se nemůžu nadechnout. jo a začly se mi dělat hrozně lupy jako až tedka.

Luci já mám asi 30 látkovek ale ještě po mě a sjou jak nový tak jsem ráda. já jdu ustlat postel už mám i vyžehlený vlasy tak ted jen se nachystat k našim a pak hupsnu na to oblečení pro malýho. mám to krásně poskládaný podle velikosti a ted to budu muset dělat asi znovu no halvně že to bude vypraný.
28. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak já musím v lednu odnézt všechny věi co jsem koupila malému do čistírny kdybych to měla prát a žehlit tak to dělám měsíc, ted jsem si uvěomila že budu rodit dříve tak abych to měla nachystáno, pokojíček připravím později nemám na to vůbec čas, 2 měsíce bude s námi v ložnici a pak ho šoupnu pěkně Sofince do pokoje, á obrovský pokoj tak snad brášku snese :grinning:
už spinká v posteli je to šikula....
28. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojte zlaticka moje no tato noc hruza stale som chodila na wc curat a v noci mna tak boleli zada a zacali mi napuchat prsty na rukach ale vzdy vecer
mabe-drzim palecky
idem sa najest hned som tu
28. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
MIši ahojky tak to je malá šikulenka že už spinká v posteli. já myslím že bráchu tam nechá. :grinning:

nějak mi uniklo jak to že budeš rodit dřív???
28. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
suny kvůli předchozím komplikacím a moc brzy jsem otěhotněla po akut císař můžeš až nejdřív po roce a půl nejlépe po dvou, a já po roce tak aby ta jizva na děloze vydržela víš, ale asijen o 14 dní i když naposledy strašil o měsíc....to mi moc nepasuje mám toho ještě hodně co musím zařídit
jinak co na silvestra? my budeme doma a asi kolem 11 vyrazíme k známému má diskoteku a u toho nekuřácký bar tak aspon něco i když nějak ty silvestry moc nemusím....
28. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Miši tak to pak jo, už si vzpomínám že jsi říkala že malá byla císařem. takže tedka bude malej taky císařem?? no koukám, že to máš taky už docela za pár jak to překročí 30tt podle mě tak to začne hrozně utíkat. :grinning: a budeš teda rodit tady???? nebo v zahraničí???
28. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
suny tady musela bych tam pak zustat 6 týdnů, to raději počkám ady vyřídím všechno doklady a tak a poletím potom
28. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Miši a bydlet budete v americe???
28. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Ty jo já jsem fakt dneska uplně nemožná. nechce se mi nic ale fakt uplně lenošná. :grinning:
28. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
ne jen přes zimu, jinak tady
28. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
ale je to sranda malá po měsíci říká HI, nebo včera se prala s kamarádkou o hračky a říkala NO NO :grinning:
28. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se od nasich. :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my ted přišli domů. Koukali jsme trochu po slevách a řeknu vám teda nic moc. Ale alespon jsem už objednala kočár a max do 14 dnů by měl přijít. :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
moni, byla jsi na slevach v tescu nebo kde? ja byla dneska na cukru, sel se mnou tatka. jesteze tak. po tom vypiti cukru se me za chvilku udelalo divne od zaludku, za chviklu to pak preslo v dalsi prestavce jsme s tatkou sly ven se projit, to bylo fajn. A jak jsme dosly domu v 11h a ja se najedla, tak se me udelalo spatne, uplne teplo a slabo. pak to preslo a byla me zase zima. tedka po spani uz fajn. ono je to asi zahul na to telo. snad sem male nijak neublizila. pro vysledky me skoci tatka ve stredu, at se tam nemusim strachat. jinak jsem chtela spat u nasich do zitrka a ted nevim. teta je u babicky od vcera (ma to z brna daleko, tak jezdi na vikendy) a dneska se rozhodla, ze prijede k nasim - parada. ja utekla z baraku, abych mela klid a teta se nasackuje sem. nejdriv jsem premyslela, ze pojedu domu, ale jsu tady kvuli darci. a vyuzila jsem toho, ze je manza pryc. tak to nejak musime prezit. :unamused:
28. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, nevíš do kolika mají v tom obchodě s kočárkama? Jedeme dneska nakoupit do Shoppinu a ještě do Ikei pro jednu komodu, tak bych se stavila mrknout na ten kočárek, jak vypadá v reálu :wink:

Mabe, aspoň to máš za sebou :wink: Mě z toho taky nebylo nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Luci to netuším, snad asi do 18H. ale fakt nevím.

Ahoj mabe, tak hlavně, že už to máš za sebou. .... Jinak já nebyla v tescu, byla jsem v shoping parku, kde bylo lidí jak prase a nedalo se mezi nima ani dychat a to jsem tam byla dopoledne. Přítel se chtěl podívat na nějaké ryfle, sice měli dobré ceny, ale samé malé čísla, takže jsme stejně nic nekoupili. Tak někdy příště :wink: ...
28. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Aohjky holky, mam dotaz kdyz jste zacaly s nakupovanim vybavicky pro prcika?? jsem 17+3 tt, je to brzo?? :dizzy_face:
28. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
peprlík, to už jsem pár věcí měla, to jsem nějak tak začala. Řekla bych, že je to akorát začít, aby jsi to měla vše do konce. Ono když si to kupuješ postupně tak se to dá lépe zvládnout, než naráz by to byla pálka. Ale samozřejmě každá jsme na tom jinak finančně:grinning:
28. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
tak penizky nejaky nasetreny mam, ale spis se bojim a povery jak se rikaji jestli to neni brzo....?jestli je miminek v pohode.....kdyz jeste necitim pohyby atd,.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
peprlik to je na tobě, já si za celé těhu nepřipouštím, že by se něco mohlo stát. Já na pověry nevěřím, kupovala jsem postupně věcičky, protože není to levná záležitost. Já říkám co se má stát se stejně stane a je jedno jestli se kupujou věci nebo ne. Ale opravdu je to na každém, těžko radit, když máme každá různé názory:slight_smile:...až budeš citít, že je vhodná chvile tak klidně začni:slight_smile:
28. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
ta chut je velka, ale ja jsem tak poverciva :grinning: ,a jeste k tomu ja nemam zatim brisko, tak se citim v tom obchode tak smesne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale asi se pomalu vydam, je toho opravdu hooodne... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
však uvidíš, ty máš zatím opravdu čas, ale sletí to jako voda všechno, opravdu. Já za chvili rodím a ani nevím, že byli nějaké začátky:slight_smile:...I když ty první 3 měsice jsou nezapomenutelné:grinning:
28. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.