• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky mne je dneska strasne len by sem bulela ani nevim proc kazdy mi vadi no hruza
28. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
moni, luci, no nic moc test na cukrovku. uz to mam za sebou. nedokazu si predstavit, ze bych tam sla sama. A bylo fajn, ze tam tedka nebylo tolik lidi.

moni, to jsou hormony. bude lip uvidis.

jinak zustavam teda u nasich, snad teta nebude moc kricet. ona hrozne mluvi nahlas a furt, ale zase doma bych byla sama a aji zitra celej den. manza dojede az ze stredy na ctvrtek. takze zitra kolem poledne pojedu domu, odpo neco podelam - musim zehlit.
28. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
mabe-ja viiiiim ale je to strasne :unamused:
28. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
a kdopak te rozciluje? sver se.
28. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
mona tak v tom dneska nejsi sama, taky mi dneska není nejlíp, sice nebrečím, ale jsem pořát naštvaná. A Ani nevím proč :unamused: .

Holky mě taaak bolí celý člověk, že se už ani hybat nemůžu. :frowning2:
28. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
monako, nestras nas. to je tak strasny? to chces rict,ze za mesic uz to bude hruza?
28. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
mabe-nikdo praveze vsetko mi vadi ale zacinam sa uklidnovat no konecne po celem dni
proste mala som na nieco chut co sa mi zjedlo a strasne nervy som na to mala martin sa mna pyta ci mi to ma ist kupit ale ja som bola taka nasrana ze som trucovala az doteras a normalne som sa rozrevala teras sa zacinam na tom smiat :grinning:

monci-mna vsetko bolelo vcera o zadech ani nehovorim
28. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
moni, tak to mas husty hormony. :grinning:
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
mabe-tak toto sa mi este nestalo ja neviem preco dneska som bola takato
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
kdo vi, co nas jeste ceka :slight_smile: . tedka jsem se divala na tvoje album - pekny slide show. :wink:
28. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
mabe-heheh dakuuuuujem
28. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
holky, mate nervy z porodu? ja uz trosku jo. jinak dostala jsem se na predporodni kurz od toho myho Cenapu - zadarmo 10 lekci. 2x navsteva porodnice a 2x prakticka vyuka
28. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
mabe-este ani nie ale zacinam o tom viacej rozmyslat a az teras si pripadam tehotne vedela som to aj vtedy bala som sa o krpecka ale teras si to uz niako viac uvedomujem :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
moni, tedka si to taky vic uvedomuju s tim brisiskem. :slight_smile: zohnout, obout, otocit se v noci - vsechno dela potize. :grinning:
28. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
mabe-no jo asi je to proto hehe ale mne teras strasne rychlo rastie brusko som zvedava co budem robit v 9 mesiaci
28. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
ja jsu taky zvedava, kam az to vyroste. uz tedka me pripada nekdy kdyz sedim, ze mam pred sebou balon :grinning:
28. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
mabe-no tak to jo :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj
28. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoooooooooooooj
28. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Mabe já vás nechci strašit, každá jsme jiná, švagrová lítala po obchodech, ještě den před porodem a byla vklidu. Já dneska v těch obchodech to nemohla pomalu ani ujít a ted jsem totalně zničená. Hlavně mám křeče v břiše, no ani ne křeče, ale takové zvláštní pobolívání.

Mabe ty teprve to těhotenství začínáš vnímat, ale já už ho vnímám až moc, nemůžu si obout ani ponožky a funím u toho jak prase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Moni no zada mě už taky pobolivají, ale musím to ještě vydržet, fakt ten poslední měsíc je nehorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

car ahooj:slight_smile:
28. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
monci-ono sa ani nezda ako to leti a za chvilku tu mame prve miminko :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
mona ani nemluv, zrovna dneska jsem říkala, že to ž opravdu mám za pár a za chvilinku tu bude s námi další člen rodiny, že je to až neuvěřitelné:slight_smile:
28. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem se po náročném dni dostala k pc a hlavně, ležím a odpočívám.
Ráno jsem byla v té lékárně, pak u mamky, pak jsem letěla domů uklidit, protože přišel tatka s rodinou a tak jsme si ještě rozdali dárky, před chvíli odešli a malý tady polehává tak půjde za chvíli spát.
A jak jinak jste prožili den vy? Nedočítám :wink:
Jo a dala jsem pár věcí do alba, ještě mi má přijít 2x zimní bunda pro malou, riflíčky, bodýčka a mikinka no a už nic asi nekupuju, máme toho dost :sweat_smile:
28. pro 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni,

já byla dneska ve dvou lekárnách a v jednom mi paní doporučovala kosmetiku nějakou hypoalergení či co a druhou značku co měla tak prý se může stát, že se dítě osype. No a v druhé lekarně měli jen to z čeho se prý může osypat. Tak jsem nekupovala nic. Dá se koupit v lekrně ta značka Hipp nebo jak se to jmenuje?? Moc toho na vyběr neměli :unamused:
28. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Moni zítra jdu do hyperky ještě do lékárny a tam si to hned proplatím, mají i tam pobočku , tak jestli chceš můžeš jít semnou,musíme to vybrat, protože od nového roku proplácí jen 1500 :wink:
Dnes jsem koupila značku hipp a Johnson, to bylo všechno co měli. Jinak měli už skoro vše vyprodané
28. pro 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
mona..prosimte jsem dnes totalne vyrizena a musim to lep.najit..staci zitra nebo ve stredu?to uz urcite..od rana jsem na nohou..a jinak ti musim dat za pravdu(zlaty nevolnosti prvni tri mesice)-ted mam nevolnosti,funim jak prase,obchody zvladam taky mizerne a plazim se jak snek,zada hruza a brisko taky nic moc..no a zaha ani nemluve..
28. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Moni ja právě byla v hypernově a tam tu značku hipp neměli. V které lékarně jsi to kupovala?? Jo klidně se můžeme domluvit, já nemám nic v plánu a budu doma sama.
Tak ono už je jisté, že se to po novém roce ruší??..To je škoda:grinning:
28. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
carcul vklidu, já na to lepidlo zapomněla:grinning:..stačí když mi to napíšeš i později:slight_smile:....No mamka mi právě říkala, že ten poslední měsíc už je fakt nejhorší, ale já jen doufám, že se ten měsíc nebude moc táhnout:slight_smile:
28. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Moni já jí kupovala tady kousek od baráku v lékárně a poprvé v porubě v tesku.
Jinak jestli nemáš typ na lepidlo, tak my lepili tapety Metylanem a je to speciální lepidlo na různé druhy tapet atd. a drží perfektně. :slight_smile:
Jo no :unamused: Už to mají prý i na svých stránkách psali holky na jedné diskusi, že už budou proplácet 1500
28. pro 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Preventivní programy pro ženy jsou určen ženám ve věku od 19 let
Základní nabídka:

Programy ze základní nabídky lze čerpat buď jednorázově nebo postupně
do celkové výše 1 500 Kč ročně. Příspěvky lze čerpat na tyto jednotlivé preventivní programy:

Preventivní očkování proti klíšťové encefalitidě, až 300 Kč
Preventivní očkování proti hepatitidě, až 300 Kč
Preventivní očkování proti chřipce, až 300 Kč
Hormonální substituční terapie + prevence osteoporózy, věk 40-55 let včetně, až 500 KčPrevence rakoviny prsu - ultrasonografické (věk 30 - 39 let včetně) mamografické nebo ultrasonografické vyšetření (40 - 44 let), až do 1 000 KčPrevence rakoviny tlustého střeva - Haemocult test, věk 40-49 let, až 200 KčPrevence rakoviny kůže - příspěvek na vyšetření pigmentových skvrn, až 500 Kč
Laserové operace očí, až 1 000 Kč
Manažerka svého mateřství (věk 18-44 let), až 1500 Kč
Sportovní prohlídka, až 300 Kč
Celiakie, až 1500 Kč
28. pro 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.