• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Moni aha ted to čtu, fakt to po novém roce snižujou na 1.500,-...no ale my pokud si vybereme tyto peníze tak po novém roce už nemáme nárok na těch 1.500,- nebo ano?...Až bude kamoška na netu tak se jí musím poptat.
Musím teda do nějaké lekárny kde nakoupím všechno:slight_smile:...ve středu by měli být normálně v pojištovně do 17 ne?
28. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Já to zrovna četla na netu:grinning:
28. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
holky,chjoooo musim ete uklidit curbes v kuchyni...a jsem mrtva :frowning2:

mona..pry se ten posl.mesic nejvic tahne :confounded:
28. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Moni, měli by jsme na to mít nárok si myslím. Jsme u nich a každý rok když mají jiné ty akce tak bychom měli pod ně spadat, tím pádem od nového roku máme nárok na těch 1500 taky si myslím.
28. pro 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul toho se právě bojím. Jinak kašli na čurbes, ten nožičky nemá a neuteče ti:slight_smile:....
28. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky jsem tu jen na skok. zítra tu budu asi víc, ale dneska sjem byla u našich tak jsem došla až ted a bolí mě záda tak pujdu do sprchy a asi si lehnout. papa
28. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj sun...

holky zitra poradna..jsem zvedava na novy prirustky?

mona..no ale aspon trosku musim :confounded: je to bes
28. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
mona a co vam ete chybi?
28. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
carcul mě už jenom chybí kosmetika, tot vše, nemám právě nic. A už bych to pomalu měla mít nachystané....tak to zítra budu na tebe myslet, já jdu až příští týden v útery. Snad budu mít taky vše ok:slight_smile:

Moni uvidíme, ale asi si myslím, že to taky tak bude. A v kolik zítra půjdeš do té hypernovy? Jsem si vzpoměla, že je lekarna ještě v kauflandu.

Holky koukám na ten laser na strie. Sice uplně nezmizí, ale dají se zmenšit. Uvažuju trošku o tom, jen na těch bocich a kdybych to měla na břichu. Holky je pravda, že břicho praská i po porodu? když už vlastně to břicho není naple, tak nechápu jak může praskat.
28. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
mona-py praska u porodu..jak treba pa zatlaci na bricho atd..a je pry dobry mazat jak se pak ta kuze vraci zpet...a kolik stoji to laserove osetreni?tak kazdy zmirneni dobry...no ja uz bych to taky mela davat do kupy :sweat_smile:
28. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
carcul docelá dost 1 cm2 stojí 250,-....Snad už moc praskat nebude a při porodu mi skakat na břicho snad taky nebudou:grinning:
No už by jsi pomaličku měla dělat finalové věci, jako praní věciček atd. já už mám vše vyprané, jen mi chybí povlečení vyprat co jsem dostala.
28. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
mona..kdyz ja ete nemam to obleceni vsechno,vanicku,atd atd :sweat_smile: ..cekam na nemecko-jedem pristi tyden..a pak zbytek na rychlo dokoupim hned jak prijedem co bude chybet..jinak mam vyprany povleceni a ted se mi perou hadrovy pleny....no budu muset asi maknout :sweat_smile: ..a kolikrat se to musi tim udelat?
28. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
carcul to já ještě nevím kolikrát by se to muselo udělt, to bych musela asi na konzultaci a tam by mi všechno řekli.
Tak to já taky vaničku atd. kupovala na poslední chvili, ale jak už to mám doma tak jsem klidnější:slight_smile: Vidíš, ještě plinečky vyprat musím:grinning:
28. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
mona..no abych fakt zacla finisovat:slight_smile:...no snad to stihnu:slight_smile:..a co to jmeno,bude to simon?
28. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Carul já ještě ani nevím, nějak se to pořát neřeší:slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky hodila jsem dvě fotečky z 3D do alba, snažila jsem se to nějak nafotit, tak snad je něco vidět :slight_smile:
Moni, v kaufu jsem byla, ale jen pro magnézko a obsluhovala mě zrovna protivná kráva, tak jsem se tam raději ani na nic neptala. Já do hyperky půjdu nejspíš ráno :wink: Odpol. se mi nebude chtít.
28. pro 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
holky vy uz tu asi nejste co?ja ete varim na zitra
28. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
moni..fotecky kraaaasny :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem se dostala sem az tedka. jsem teda porad u nasich. mamka uz spi a tetka me taky lezi v obyvaku. nechce se ji moc spat za mamkou do loznice, ale ja ji tady nechci. budu spat na matracce nafukovaci, ona je zatim rozvalena na pohovce. :slight_smile:
28. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
mabe..ahooooj tehulko :wink:
28. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
moni, stoji to teda za to ten 3D? ja nevim, jestli na neho jit nebo nejit. clovek vidi jak mala vypada, ale zase dalsi UTZ.....a penize....zase je to prvni dite.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj carcu, jak se mame?
28. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Já jsem zde jen vybírám postýlku a vůbec nevím jakou :unamused:
která se Vám víc líbí ta http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29402197&tab=2
nebo ta http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27332141&tab=0

car děkuji :slight_smile:

mabe, abych popravdě řekla, tak jsem na to šla jen kvůli tomu, že jsme chtěli vědět co čekáme, jelikož dr. říkala, že u ní to asi vidět nepůjde měla nožičky zkřížené..... Ale nakonec jsme byli rádi, protože to je supér zážitek. A pojištovna mi to proplatila u koho jsi?
28. pro 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
moni, me se strasne libi ta prvni. sakra na bazar jsem s postylkama nepomyslela. ja jsem u VZP.
28. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
No já už chci pomalu obj. a chceme si jí už dát do ložnice, tak vůbec nevím, ale taky se mi začla líbit ta první. A cenově taky supér.
Aha, tak to nevím jak to je s proplácením u vzp
28. pro 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
ta prvni je paradni, me se moc libii. :wink:
28. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
nic holky jdu se divat na telku. teta usla zkrivena v te sedacce, tak jsem zvedava, kdy se probere. ja jeste mrknu na telku a jdu spat.
28. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Mabe dobrou :slight_smile:
Taky pádím spát, žáha mě pálí teda hrozně, tak snad usnu :confounded: Dobrou.....
28. pro 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
tak uz jsem vas nestihla holky..vesila jsem pradlo a pouklizela kuchyn..tak se pekne vyspinkejte a opatrujte mimisky..ja jdu do sprchy a spaaaaaaaat..ano vstavam v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

moni..jsem pro tu prvni :wink: ..a ja na ni koukala na jinejch strankach primo s nabytkem a byla asi ete levnejsi o stovku..ale nejsem si jista..

mabe..tak at ti tam teta nechrape :wink:
28. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak noc stala za hovno. sla jsem spat po pulnoci a na te nafukovacce me mrtvily nohy, pak me byla trosku zima, protoze teta mela dalsi moju deku. v 5h sla mamka s darcou, tak jsem si prelehla k ni a ona se vratila. pak funela a furt se vrtela. teta zacla po byte sontat kolem 7h. tedka jsem vstala, ale hruza. vsak na obed jdu domu a po o si dam slofika ve svy postylce.
29. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.