• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky ahojky...muzu se jen zeptat kdy jste citily prvni kopanecky od mimiska...,??
29. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
peprliku, ahoj, ja je citila az po velkym UTZ, takze po 20tt. ale nebyly to zadny velky kopance.
29. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
a tu zasa nikto :frowning2:
29. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj tak jsem doma z poradny, dneska jsem tam byla 2h, dělali 1 monitor a malýmu se to vůbec nelíbilo takže to trvalo asi 40 min, jinak se mě vrací nevolnosti tak jsem zhubla půl kila což se jim při cukrovce nelíbí ale z monitoru jsem dostala pochvalu, srdeční akce ok a stav dělohy na 100% v klidu. za chvíli čekáme návštěvu tak snad tady dlouho nebudou :slight_smile: , jsem docela unavená a manžel dorazí asi až dýl.
29. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jo ještě dotaz. jakou matraci do postýlky kupujete, rozmýšlím se mezi kokos- molitan nebo tu kokos pohanka? Tam kde budeme objednávat postýlku je rozdíl jen 160kč tak přemýšlim jestli rovnou nejít do tý nejlepší :wink:
29. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme po spinkani. krasne se nam spinkalo ve sve postylkce. :slight_smile: spaly jsme 3h a tedka jsu jak prastena do palice, ale vyspana. dneska sem chtela zehlit, ale asi si udelam porad ve vecech pro anicku. napisu do seznamu, co sme jeste dostaly o vanocich a podivam se na net po necem.

marki, ja bych koupila tu lepsi, ale nevim ktera to je.
29. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
jinak gratuluju ke kontrole. po tom 30tt se dela uz monitor mimiska normal? ja jdu 14.1. do poradny. dr. to urco delat nebude, ale mozna me nekam posle.

vysledky z cukrovky me vyzvedne zitra muj tatka. nechala jsem mu karticku a on se v praci pro to stavi.
29. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Mabe nevim od kdy se dělá normálně. Já jsem 31 a už mě ho dělali ale nevim jestli to neni i kvůli tomu že jsem riziková pacientka. jinak vim že se dělá od 36tt 100%. Můj doktor má vše v ordinaci ale nic moc příjemnýho to nebylo :unamused: . Malýmu se to fakt nelíbilo a tak záznam asi nic moc :wink:
29. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
marki, hlavne, ze se nakonec povedl a vse je ok. :wink: ja dneska zacinam 29tt, to je mazec. strasne to vali.
29. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
To je fakt že to strašně letí. někdy až moc rychle, za chvíli už budeme mít mimča u sebe vi´d. Já zítra peru poslední várku apak to vše vyžehlim a budu mít připraveno. akorát musíme ještě objednat postýlku a něějakou válendu do pokoje a pak už jen pár věcí do porodky a je to vše připravené :wink:
29. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
ty ses teda sikulka. to ja dneska dodelam ten seznam a mrknu na ten net na zbytek. mozna uz neco objednam, po obchodech se me nechce behat a shanet nejlevnejsi. objenam z toho kojenecke obleceni.eu - jako vanicku, podlozku, povleceni atd. postylku pujdem pristi tyden s manzou do Ikei asi a jeste pro desku na tu komodu - prebalovak. jo a nejdulezitejsi podivat se na kocarek. :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
tedka se jdu podivat nahoru za babickou a tetou. uz tety mam teda dost, ona porad mele a hodne nahlas. ale je tady jednou za ctvrt roku.
29. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už jsem doma. Byla jsem s mamkou a šly jsme nakoupit do lekárny kosmetiku pro malého a šla jsem to hned nechat do pojištovny proplatit. Mám toho docela hafo i nějaké kojící čaje jsem koupila, ubrousky vlhčené. No každopádně jsem už skoro připravená, jen postylku nachystat až mi ji doveze švagrová:slight_smile:..tak se mi zase bude lepší spát.Normálně bych tak ještě nestresovala, ale když mám ryziko předčasného porodu, tak to nechci nechat náhodě:slight_smile:....Copak jste vy dělaly?? :dizzy_face:
29. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
moni, ahoj, vy ste teda sikovny. pojistovna proplaci? u jake jses? ja tedka budu mit navstevu. prijde dolu babicka a to je co rict (chodi s choditkem, tak patro dolu nesliza) s tetou - prijdou se podivat na veci pro anicku.
29. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
mabe no nám to pojištovna proplácí, měla jsem na proplacení až 4.500,- a už jsem to všechno vybrala, protože od nového roku to snižujou na 1.500,- já jsem u české průmyslové. Bývala hutnická.....Tak si užij babičku, když tak málo k vám slízá dolů:slight_smile:
29. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
29. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
holky, rezignuju dneska. chtela jsem udelat seznam a jak jsem babicce a tete ukazovala vybavicku, tak jsem zjistila, ze toho je moc a nechce se me do toho. :grinning: takze jenom najest, ulice, koupat, spat. zitra me tatka vezme do te nemocnice pro vysledky cukrovky a hodi me do prace. musim dodelat hodnoceni, ale je to jenom na hodku. na obed jsem doma a babicka me zase zve - sekana s bramborem. :slight_smile: to se mam, jak manza neni doma a uz je me to trosku aji trapny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
moni, tak ty mas uplne jinou pojistovnu ,to ja dostanu prd. a jak se pocivat materska z nemocenske? :confused:
29. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
mabe ja bych řekla, že se to počítá z vyplaty, jen je to blbě napsané. Ale prdlačky tomu rozumím, tak nebudu dělat chytrou:grinning:
29. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
moni, nevim jak to je. :confounded:
29. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my jsme před chvíli došli :confounded: Byli jsme pomalu od rána na nohách. Šli jsme do lékárny ještě jsem koupila olejíček s krémem na opruzeninky a pak to proplatit, tak jsem se musela smát jak to ta paní zkoumala do detailu a co nevěděla co je se ptala kolegyně, tak jsem si už myslela, že mi snad neproplatí nic , ale naštěstí vše krom vložek do podprdy, ale minule mi to zase jiná uznala. Mám tam asi ještě 1500,- ale už to nestihnu vybrat, tak aspon něco :wink:
Pak na poštu, si vyzvednout další věcičky pro Nelnku, k mamce a sní k babičce .
A co jsi teda koupila ještě Moni? Já uvažuji, že zítra vezmu ještě pupík, aviril olejíčky, hipp mami-na strie a čaje, tak uvidíme jak to stihneme. :grinning:
29. pro 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
jinak mám většinu od hippu, protože nikde v lékárně nemají skoro jinou značku než toto, vše bud prodané nebo mají jen ten hipp :grinning: ale krásně vše voní, tak jsem spokojená :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
ahooooj holky..

market..mame-kokos-molitan-kokos

market a mona..vy jste sikulky,takhle uz nachystany :wink:

mabe..doma je doma,vid :wink:

holky mam nahore 14kg :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile: ..
29. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
moni, ty mas teda nakoupeny. :slight_smile: jezis, dostavam trosku obavy, abych to stihla. vzdyt ja nic takovyho nemam, ani postylku, kocarek a tak.

carcu, doma je doma. 14kg?? ja mam zatim 8kg, ale urco to tedka poleti.
29. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
mabe..jojo 14...no hrozny...
29. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
nerikam hrozny, to ne.
29. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
mabe..no je to dost...ale ted to nehrotim..po tehu zhubnu:slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Moni já koupila čaje na kojení, ted už je zbytečné kupovat těhu. Pak vlhčené ubrousky značka Bébé ještě od té značky mám gel na tělo a vlásky a tělové mléko. Pak už mám skoro vše od firmy sebamed, krém do mrazu, tělový krém,olejíček do koupele, na opruzeniny krém atd... Nakoupila jsem toho víc, protože kosmetika se určitě neztratí:slight_smile:....Mám to všechno vybrané, škoda jim ty prachy nechávat:grinning::grinning:

carcul jak dopadla kontrola??
29. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mabe, já mám asi vše krom drobností co se týče kosmetiky. Jen ještě kočár a postýlku jinak máme vše aspon myslím teda :grinning:
Kamarádka mi donesla i přebalovák, tak ten nemusím kupovat, jinak už jsme vybaveni. Jen tu postýlku v polovině ledna nebo už začátkem obj. a kočár.
Ale kočár tak v únoru to má čas.
Car z toho si nic nedělej. Já mám už 15 kg nahoře :unamused: A to ted moc nejím , tak nějak se snažím. :sweat_smile:
Pak to zhodíme :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
mona..ikdybys neco nespotrebovala tak lepsi nez jim to nechat :wink: jinak vse dopadlo dobre..az na ty kila :grinning: :grinning: :grinning: a monitor se maly nelibil..kopala do nej :grinning:
29. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.