• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul tak ty dětské kosmetiky můžu použít i já, tak to neřeším:slight_smile:...To se nedivím, že se jí to nelíbilo, co má do ní kdo štourat:grinning:....Jak se vlastně bude vaše malá jmenovat, u tebe ještě nevím:slight_smile:...i když já mám co říkat, že?:grinning:
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
moni...no snad to pujde dolu..ale uz je nas kus co :grinning: :grinning:

mona..Sofie-uz mame jasno celkem dlouho :grinning: a predtim jsme se rozhodovali-sofie,natalie,valerie..to jsme meli ete nez jsme vedeli ze je to holcicka...
29. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Moni a oni Ti vlhčené ubrousky proplatili?Protože mi dneska říkala, že to né ani plínky, ani ty vložky, jen kosmetiku.
Ale já měla koupené vložky do podrpdy a vzala mi to, nebo si toho spíš nevšimla, rychle to proletěla a dnes ta paní byla drsná ta se na všechno ptala co je a kontrolovala do detailů, tak mi ty prsní vložky neprošli :grinning:
Já jsem chtěla taky něco od sebamedu, ale většinou to měli dost drahé, tak jsem si raději vzala o něco levnější a víc toho. No zítra zkusím ještě v tesku něco koupit, stejně tam jedem na nákup a pak ještě na pojištovnu, at ještě něco mám a nenechám jim tam celých 1500, jsem hrozná :grinning:
29. pro 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
Car no ani nemluv, však jsem tady psala nedávno, že drahá půlka si ze mě už dělá prdel. Že jsem měla fajnou malou dupu a ted jak na ní sáhne, tak si myslí, že sahá na nějaký velký nafuklý balon :grinning: Blbec, pak se mě pořád ptá jestli to zhodím nebo budu furt taková a ták, ale on mě spíš provokuje. A já vždy, že mi říkal, že jsem kost a kůže a ted jak jsem trochu baba si stěžuje, no my jsme dvojka :grinning:
29. pro 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no já ty vlhčené ubrousky kupovala taky v lékarně a byli docela dost drahé :sweat_smile: , ale co už, když mi to pojištovna proplatí tak proč si nedopřát trochu luxusu:grinning::grinning::grinning:...jinak mě minule taky vložky neprošly, tak nevím, asi si bud všimnou nebo ne:grinning:...zkoušela jsem tam dát i gel na intimní partie, je to na rychle hojení, ale taky neprošlo:grinning:

carcul jéé Sofinka, tu jsem chtěla hned, na tomto jmenu jsme se hned schodli s přítelem a ted ne a ne se konečně dohodnout. Bože to bude taková uleva, až se ten malý bude nějak jmenovat:grinning:
29. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tak mě ubrousky by neproplatila teda ani za nic , tam kde jsem byla dnes :grinning: Byla fakt aktivní a v těch Vítkovicích to proletěla, jen si všimla vložek do porodky a to říkala, že né.
Já mám ubrousků zatím plno 7 balíků , 6 pampers a jedny nivea. Tak budem snad tak na 2 měsíce vybaveni :grinning: Snad i víc. Plínek mám dvojo po těch 108ks, tak pak ještě chci koupit aspon dvojo at máme taky aspon na 2 měsíce klid.
Jen tu kosmetiku ještě musím zítra vykutit, ta se bude fakt hodit :slight_smile:
Kamrádka má Sophii, je to krásné jméno. :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
holky,jsem rada ze se vam libi :wink:

moni..no proste pak na sobe zamakame :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Moni já právě byla ve Vítkovicich:grinning: tak asi proto. Já mám asi plen 7 balíků po nějakých 70ks nebo jak se to balí, to jsou pamprsky. A ještě si chci koupit jednu značku, ale ted si nevzpomenu na jméno. Chci od nich jen jeden balík, mají totiž vykrojeny na pupík, když tam má malý ještě pupeční šnůru. Tak tyhle chci do porodky. Tot vše:slight_smile:....Jo ještě jsem si vzpoměla, že nemám nužky a hřebínek, ale to koupím někdy jak půjdeme na nákup.

carcul jojo je to krásné jméno:slight_smile:
29. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky tak jdu se natahnout..zitra tu bdu mozna i pres den...paaa
29. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Joo hřebínek a dudlík, flašky taky musíme koupit, ale to jsou už jen drobnosti.
Holky jak Vás mimíšci kopou bolí Vás to, nebo je Vám to nepříjemné, ležím na boku a malá mě štourá do boku a jak kopne, tak au :sweat_smile:
My máme teda dudlík co jsem měla v tom prenatal boxu, ale chtěla bych ještě nějaký růžovoučký :grinning:
29. pro 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
car dobrou......
29. pro 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak v těch vítkovicích to proletí rychle, jak v té hyperce, tam to hlídala :grinning: a bylo tam hodně lidí na proplacení? Nebo vůbec? Si pamatuji jak minulý rok tam byla fronta až ven na chodník, to byl mazéc :grinning:
29. pro 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni dneska tam byla jen jedna paní přede mnou, skoro nikdo tam nebyl. Taky jsem se divila.

Jinak já už lahvičky nějaké mám, dudlík jeden taky, musím jen ještě ten hřebínek a nžky na nehtíky.

Moni mě malý někdy kope tak, že se někdy až leknu a vykřiknu:grinning:...nejvíc mi je to ted nepřijemné jak mi skáče po močáků, to mi někdy až tak nepřijemně střílí do intimnich partii až do třísel. je to rošták....
29. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Moni mě malá kope dole už dlouho a je to teda hooodně nepříjemné :confounded: I někdy jak stojím a kopne dolů tak vždycky taky řeknu au, že to nemá dělat :grinning: No je to už děs jak je tam čím dál mín místa i někdy jak jezdí ručkou nebo nožkou kolem pupku, tak je to někdy taky dost nepříjemné... Tak jsem zvědavá tak za ty 2 až 3 týdny to asi už nebudu dávat vůbec :grinning:
29. pro 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já ho někdy musím fakt vyloženě prosit, aby přestal, protože přesně kolem toho pupíku a do toho močáku je to fakt hnus. Někdy mám pocit, že mi tam snad tancuje:grinning:...Už skoro vůbec nemůžu spát, budím se tak 5x za noc na záchod a skoro nic ze mě nejde. A nebo se vzbudím se strašným sušákem, kolik toho ted vypiju tak jsem nikdy nepila:slight_smile:...

Příští týden jdu do poradny, tak jsem zvědavá jak se to změnilo s tím čípkem od minula. Snad to bude dobrý. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Já jdu taky př. týden. 8 v pátek, a to bude i měření a vážení, prostě ten velký utz, tak jsem zvědavá a na čípek taky, jsem ted taky hodně na nohách.....
29. pro 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já jdu v útery, tak snad nám to dopadne dobře. Já chci ještě takové 3 týdny vydržet, at je malý uplně ok. Když si člověk řekne 3 týdny tak je to je prd, uteče to jako voda :slight_smile: a bude mezi náma prdola:grinning:...bože to bude něco neuvěřitelného:slight_smile:
29. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
No at nakonec ještě nepřenášíš :grinning: Ale i za 2 týdny by to bylo už ok. :slight_smile: Je to krásné s mimčem, s dítětem, změní se Vám život i pohled na něj a ták :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojte zlaticka
29. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Moni všechno je možné, ale přenášet moc nechci, nemám ráda netrpělivé čekání:grinning:....No už se na to všechno těším a zároven bojím, že to nezládnu, ale snažím se na to nemyslet:slight_smile:.

Mona ahojky :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Moni, ani já bych nechtěla přenášet a už vůbec né aby mi porod vyvolávali :confounded: tačilo mi co jsem viděla v porodce jak jsem tam ležela, je to horší jak kdyby Ti praskla voda a rodila sama.
Ale neboj to zvládneš, jak příjdou bolesti budeš hodně myslet na to, až bude venku a to sletí tak, že porodíš ani nebudeš vědět jak :slight_smile:
mona ahoj :slight_smile:
Jdu pomalu spát, ráno bude zase budíček :confounded: tak dobrou
29. pro 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni taky fičím, dobrou noc :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak v noci jsme krasne spinkaly. doma je doma. :wink: tedka cekam na tatku, poveze me pro ty vysledky z cukrovky a pak do prace. na obed snad uz budu doma.
30. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Mabe, držím palce na výsledky :wink: Pak dej vědět :wink:

My jsme včera byli u mého taťky a jeho ženy...bylo super, akorát jsme pořád jedli, takže jsem večer sotva dýchala :confounded: Dneska se chystám uklízet...utřu prach, převlečeme peřiny a vyperu 2 pračky.

Co u Vás nového? :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak jsem ted posnídala a měla bych se začit pomaličku chystat. Dát vanu a udělat ze sebe člověka. Jedeme na navštěvu k Liborové tetě, přijel mu bratranec z Prahy. Tak je jdeme pozdravit:slight_smile:

Holky ráno jsem měla brutální křeče v podbřišku, asi hodinu jsem jen ležela v posteli a nemohla vstat jak mě to co chvilkama bolelo. Nevím co to bylo, ale už to asi přešlo. Snad to nic nebylo, malý se normálně hybe.
30. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj Moni, já ráno taky bojovala...bolelo mě děsně břicho...manža mi donesl do postele magnesko a přešlo to. Bereš taky magnesko?
A ještě mám dotázeček :wink: Kupovala jsi někde na netu klasické plenky? Ještě potřebuju a nevím, kde si je mám koupit...
30. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, jojo Magnezko beru a už jsem si ho i zapila, tak možná proto to přešlo:slight_smile:.

luci ja dostala plenky hadrové na vánoce, mamka je kupovala normálně v tescu co vím.
30. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Moni, já nemít to manésko, tak nevím :sweat_smile: :slight_smile:
Fakt? A jaké jsou kvalitně?
30. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Luci, já je ještě ani nerozbalovala. Ale jak jsem ted zkoušela, tak jsou trošku tvrdší, ale jak se to vypere tak to bude určitě ok. :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. Vysledky z cukrovky:

na lacno - 3,7
po vypiti cukru 1h - 7,1 za 2h 7,8

jinak tam nic napsany nemam. Tak dobry, ne? Jinak jsem byla v praci uplne naprd. To hodnoceni muze byt do 15.1., ten zastupce vul to vedel a nedal me vedet. A pak lital v praci furt nekde, tak jsem se nastvala a rekla jsem sefovi, ze to sama delat nebudu. Prijdu po novym roce az bude mit cas. Nemusela jsem tam vubec jezdit. Ale zase jsem se provetrala.

moni, takovy krece mas? a nejsou to poslicci?
30. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.